Jump to content
Dogomania

Terrier australijski (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


jaszczurka

Recommended Posts

  • Replies 626
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękuję DOminika!!
Karol to hodowca- Celtic Alanda. [URL="http://www.celticalanda.republika.pl"]www.celticalanda.republika.pl[/URL]
jak się wyjaśni sprawa tatuażu to się z nim skontaktuję, może ma namiary na właściciela tego psa

Link to comment
Share on other sites

no i nadal nic nie wiadomo o psiaku w schronisku :cool1: czy ma tatuaż, od kiedy jest w schronisku, jak się tam znalazł, jaki ma charakter itd...


Kinga, to co, zastanawiamy się nad Kielcami? sędziuje pan Opara o ile pamiętam. Tylko nie będę miała transportu, może ktoś znajomy się wybiera? szkoda, że teriery są innego dnia niż charty buu

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, że rok temu właśnie w Kielcach odbierałam Szczotę? Siedziała w samochodzie na parkingu wbita w kącik- takie małe włochate COŚ, które posiusiało się na nasz widok :oops:...

Acha, a teraz zaczyna jej się cieczka- czyli równo co pół roku jej się pewnie ustali. I taka dumna byłam że przestała dom demolować, a ta parę dni temu ukradła psi zestaw do mycia zębów- zjadła całą pastę o smaku wołowiny :shake:

Link to comment
Share on other sites

Kinga, czekam na informację kiedy będą u mnie mieszkać psy na tymczasie - mam nadzieję, że jutro się dowiem, bo to ma być jakoś tak właśnie w okolicach Kielc. Poza tym... :oops: wrzucę jutro foty Szczoty hmm no trochę chyba przeskubałam za dużo- zobaczysz sama.

Link to comment
Share on other sites

zdjęcia wstawię wieczoram- przynajmniej spróbuję... ale niestety jak zwykle telefonem roobione

nie wiem czy już pisałam ale obie małe suki mają cieczkę, już nie możemy z nimi wytrzymać po prostu!! wzajemnie się kryją, lataja nakręcone, z jęzorami na wierzchu, aż nie wytrzymałam i kupiłam klatkę szczotce (za bardzo kombinuje, wolałabym żeby sama na ogrodzie za długo nie siedziała...), a klatka... źle zespawana i się nie da złożyć!!! muszę pojechać do hurtowni reklamacje składać wrrrr

Link to comment
Share on other sites

Cześc Koleżanki i Koledzy:)
Długo mnie tu nie było, ale teraz zamierzam nadrobic zaległości:)
CZy ktoś wybiera się do Kielc? Ja na ironię losu, choc mieszkam w Poznaniu nie mogę byc na naszej wystawie, bo ważny wyjazd mnie czeka. Ale to nic, przynajmniej zobaczę Kielce...Byłoby miło spotkac się również z Wami; Lilu zobaczyłaby siostrunię Szczotę....swoją drogą -mają dziewczyny pełne synchro, bo Lilu aktualnie również ma cieczkę, a pod płotem rozłożył obóz upierdliwy i nieustępliwy absztyfikant gotów najwyraźniej w każdej chwili do krycia...przestałam więc zostawiac Lilu samą w ogródku...a cholera wie, może ta dzika żądza pomoże przesadzic mu nasz wysoki płot, i za parę miesięcy się zdziwię???Brrrrr
Może parę rad dla początkującej? Jak przygotowac psinkę do tej wystawy? Na trymowanie już raczej za późno (nie planowałam wystawy, a na zimę chciałam zachowac Lilu grube futro, coby nie marzła w plecy), cóż więc mogłoby ją upiększyc? Oprócz odchudzania? Lilu była 3 tygodnie na wakacjach u Cioci -miłośniczki piesków, co zaowocowało nadwagą. Jak ją dzisiaj zważyłam, to zrobiło mi się słabo - 7,300!!!!!! WYgląda jak wałek, i ciągle chętna do pożarcia czegokolwiek.... Gdy gotuję, siada w progu i tak obraca ta łepetyną, że mało jej sobie nie ukręci...Wie, że to mnie osłabia:)))
Pozdrawiam i czekam na odzew!
plunkett

Link to comment
Share on other sites

a ja nadal nie wrzuciłam zdjęć do netu, bo mój TZ wraca o takich porach ostatnio, o których ja już nie funkcjonuję normalnie :shake: może dzisiaj?....

Plunkett!!! od razu widać że siostry hahaha moja z braku laku (czyt. narzeczonego) znalazła sobie hmm narzeczoną i obie nadal gorszą sąsiadów na ogrodzie (wypuszczane na chwilę, bo w takich chwilach im nie ufam :roll: ). Te małe pieski to jednak mają temperament... Muszę zważyć Szczotę- ona nadal jest chyba dość szczupła, mimo że wciąga tak samo- co może i co spadnie (dosłownie) Szarym, a spada dużo- zanim duże nachylą głowę już kurdupelki wszystko sprzątają. Sucha karma, ser, mięso surowe czy gotowane, warzywa, no wszystko jest smaczne ;) Przede wszystkim poprosimy o zdjęcie! Może da się ją jakoś choć delikatnie podtrymować? Nie wiem kto się tym zajmuje w Poznaniu- może na terierowym forum będą wiedzieli? Ogromnie jestem ciekawa jak Lilu wyglada! czy jest podoba do Szczotki???? tu na komputerze mam tylko zdjęcia z sierpnia, zaraz coś wrzucę.

sierpień 2007- foto- Figaro

[IMG]http://www.lukrowi.pl/_img/_pictures/346.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.lukrowi.pl/_img/_pictures/347.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jak tak patrzę na foty-Szczoty, to wydaje mi się, że Lilu jest jakby bardziej niskopodwoziowa. W ogóle, taka bardziej zwarta i mocna. Taki pittbull australianów:))))))))) No i bardziej kudłata, ale to byc może jest efektem trymowania w maju...
Fotki chętnie bym wlepiła, ale nie mam pojęcia, jak to się tutaj robi. Może jakieś instrukcje?:cool3:
a co z tymi Kielcami, aaaa?

Link to comment
Share on other sites

Plunkett, Szczota już jak ją brałam była delikatniejszej budowy i bardziej wysokonożna. Co do włosa to ona teraz go prawie w ogóle nie ma ;) może trochę przesadzam z tym skubaniem, ale cóż- do wiosny odrośnie (jak przestanę skubać :evil_lol: ). Zdjęcia trzeba wrzucić do internetu i tu w odpowiedzi nacisnąć żółtą ikonkę i tam wkleić adres zdjecia. Albo poproszę na maila- wstawię :)

Co do Kielc to nadal nie wiem dokładnie kiedy psy na tymczas do mnie przyjadą :angryy: nic nie mogę ustalić przez to!

Link to comment
Share on other sites

Kinga :angryy: ja Ci mogę najwyżej mmsem te zdjęcia wysłać wrrrrr
Do Kielc bym pojechała, ale jak się okaże, że będą wtedy u mnie psy, to będę musiała przyjechać na wystawę z "dodatkiem do Szczoty" w postaci 3 deerhoundów i greyhounda... żeby nie wiem co nie będę miała jak ich tam dowieźć i przemycić na wystawę.

Link to comment
Share on other sites

Niestety Karolinko moja komórka nie odbiera mmsów :angryy: , jakoś mam pecha do urządzeń tego typu :angryy::mad:
W ogóle to miałysmy się spotkać na jakims spacerze :p może któregoś dnia wybierzemy się :p

Włśnie dostałam potwierdzenie przyjęcia Binga , może do poniedziałku będziesz wiedziała juz o tym tymczasie ? A czy coś już wiadomo o tym aussie w Sosnowcu ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...