Jump to content
Dogomania

Zanaleziono młodego owczarka niemieckiego w Ząbkach Wyadoptowana.


Recommended Posts

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A ja też się zacytuje sama;
[quote name='aganela']założyłam mu wątek na owczarek.pl,ale nie spodziewam się żadnych cudów,trzeba szukać mu tymczasu...!!,,
[URL]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=16132&PID=877073#877073[/URL][/QUOTE]

no więc piękna sunia ma już wątek na owczarek.pl :)

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Cudowna dziewczyna :)
Szkoda, że ja narazie nie mogę przygarnąć piesa ale za jakieś pół roku będę poszukiwać dziewczyny o podobnym wyglądzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia3a']Cudowna dziewczyna :)
Szkoda, że ja narazie nie mogę przygarnąć piesa ale za jakieś pół roku będę poszukiwać dziewczyny o podobnym wyglądzie.[/QUOTE]

haha za pół roku to już z 50 razy zdążą ją zaadoptować ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='Marta67']haha za pół roku to już z 50 razy zdążą ją zaadoptować ;)[/QUOTE]

Mam nadzieję, że adoptują ją raz a dobrze :P

Link to comment
Share on other sites

nikt nic nie olal.sunia musiala gdzies pojsc ponioewaz miala byc odwieziona jutro do schronu. beka ja przed paluchem uratowala i jesli ktos chce sprawdzic ten domek staly zaproponowany przez dii to wydaje mi sie ze sprawa jest aktualna:)
sunia jest tak piekna ,ze szybko znajdzie domek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']A ja nie rozumiem pewniej rzeczy. Dii wyraźnie zaproponowała DS dla suńki czemu beka i reszta to olała?[/QUOTE]
Nikt niczego nie olał. Zanim Dii sie objawiła na forum, wszystko już było ustalone z szbszym. Nie czekałam do niedzieli bo i po co.

Z tego co wiem Dii wczoraj ssmowała z Iwoną (czarną andą) i sa umówione na teklefon. Poza tym sunia kuleje i trzeba stwierdzić co jej jest i kolejna sprawa wszyscy apelowali o sterylizacje. Tak też się stanie. Sunia bedzie do adopcji po sterylce.

Kostek to ta sama sunia :)
Klara jest u Iwony, miała przyjechac do Konstancina do hotelu w niedziele ale czarna anda zaproponowalaa darmowy dt.
I dobrze sie stało bo sunia kuleje dośc mocno i wymaga obserwacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']Nikt niczego nie olał. Zanim Dii sie objawiła na forum, wszystko już było ustalone z szbszym. Nie czekałam do niedzieli bo i po co.

Z tego co wiem Dii wczoraj ssmowała z Iwoną (czarną andą) i sa umówione na teklefon. Poza tym sunia kuleje i trzeba stwierdzić co jej jest i kolejna sprawa wszyscy apelowali o sterylizacje. Tak też się stanie. Sunia bedzie do adopcji po sterylce.

Kostek to ta sama sunia :)
Klara jest u Iwony, miała przyjechac do Konstancina do hotelu w niedziele ale czarna anda zaproponowalaa darmowy dt.
I dobrze sie stało bo sunia kuleje dośc mocno i wymaga obserwacji.[/QUOTE]





Po pierwsze nie" [B]objawiłam się[/B]" na forum bo wystarczy przeczytać od kiedy tu jestem : od lipca 2008 .

Po drugie nie "[B]ssmowała z Iwoną (czarną andą)[/B]" bo mimo prośby o pytania na pw nikt takiego do mnie[B] nie napisał [/B] i to nie o mnie jak widać chodzi w tym utrzymywanym kontakcie .

To co do faktów z mojej strony, od komentarza póki co się powstrzymam .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...