Jump to content
Dogomania

Zanaleziono młodego owczarka niemieckiego w Ząbkach Wyadoptowana.


Recommended Posts

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no nie wiem,trzeba jakoś pisać po ludziach spraszać na wątek i w ogóle..ja mogłabym porobić ogłoszenia,ale się boje,że z nich też zadzwoni pseudo..najlepszy byłby dt,który by 'pokierował adopcją suni ',żeby przypilnowana była jej sterylka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IVV']sa jakies miejsca u owcy?
suka bedzie zmarnowana ,pojdzie z cala pewnoscia w rece pseudohodowcy!!
trzeba ja koniecznie wysterylizoawac[/QUOTE]


to zależy w jakim jest wieku, ale to napewno bedzie warunkiem adopcji....;)

Link to comment
Share on other sites

Dobrze,że jesteście...:) ...tylko dalej nie ma żadnych pomysłów z DT.....;(..
Szybszy...sunia ma czas do jutra,[B]Czyli[/B] będzie zawieziona jutro(w niedzielę)do schroniska..czy gdy się skończy niedziela(czyli poniedziałek) ?


Ewanka..mi też to małe -niewinne tak zapadło... a ty nie mogłabyś parę dni jej przetrzymać w swym DT?(tak tylko pytam..)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta67']ze sterylką... no ona chyba jeszcze pierwszej cieczki nie miała? jak ma pół roku dopiero?
teoretycznie są sterylki przedcieczkowe ale one dają podobno dużo powikłań...[/QUOTE]
tu od wielu ,wielu lat przeprowadza sie sterylki po 6 miesiacu zycia i psiaki sa zdrowe i nie ma problemu z niechcianymi zwierzetami...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta67']a to o tym nie wiedziałam ;)

ewanka masz może miejsce na kilka dni? pewnie jesteś zapchana?[/QUOTE]

Zapchana nie jestem, dopiero tydzień temu zaczęłam prowadzić DT ;) zapraszam - link w podpisie :)

... mam jedną malutką sunię i swojego adoptowanego (jejecznego) psa mix collie ...

problem w tym, że nie mam w razie czego jak odizolować psów, nie mam kojców, wszyscy razem jesteśmy w domu ... cały czas myślę, jak to ugryźć ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...