Jump to content
Dogomania

Kreska w dalszym ciągu szuka swojego miejsca:-(. Prosimy o pomoc w ogłaszaniu!!!!


Recommended Posts

dzięki :) jeszcze wszystkie nie ma, przede wsystkim fotki Buby brak z nowego domku, ale gdzieś zakopana jest... linku do allegro i reszty ogłoszeń, no właśnie i tutaj takie pytanko, czy byłaby możliwość wznowienia allegro?

na maila odpisałam tak jak mi napisałaś, zobaczymy co z tego będzie. Pani z Tomaszowa nie dzwoni...więc pewnie nic z tego.

Odzew był z onetu feliksika, z szerloka, no i z gratki drukowanej w Łodzi, ale mmd przeprowadziła tam wizytę i domek do bani. Koosiek napisała, że może będzie miała czas w przyszłym tyg. wyróżnić gumtree, ale ja nie wiem czy na to 20 zł nie szkoda... bo te ogłoszenia pojawiają się na zmianę i czasami jak ktoś wchodzi to są inne pieski, a nasze ogłoszenie w danej chwili nie figuruje w kategorii na górze.

Marta widziałaś kotka ;)? a ten szczeniak co trafił do Pauliny, nad którym ja też się zastanawiałam chwilę na ławce w parku, jak opłakiwałam Witkę, że pójdzie do domu, to chyba chory na dodatek :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tia coś drgnęło.... wiecie co mam wrażenie, że ktoś dziś zrobił mi głupi żart... od mniej więcej 8.10 dzwonił dziś mój tel. w sprawie oddania psa... różni ludzie, tel kilka, z trzy od osób starszych, gdzie naprawdę było ciężko się dogadać, typu ja "to nie jest pies na podwórko", odp.: "ile ma podwórko". Po trzecim telefonie odpowiadałam już jak ktoś dzwonił w sprawie oddania psa, że to mały kanapowy piesek do domu, który nie szczeka, jedna osoba mi powiedziała, że na głowę mi padło, żeby psa w domu trzymać. Co do było u licha???

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam Was za offa :(

Ale szukamy kilkudniowego tymczasu dla Rudej! Najlepiej w Warszawie bądź okolicy, proszę jeśli któraś z Was może, albo znacie kogoś pomóżcie! Poniżej jej wątek:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/175549-Ruda-...mia%C5%82o-byc-tak-pi%C4%99knie.-Czy-wko%C5%84cu-znajdzie-ciep%C5%82y-k%C4%85t-i-mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-cz%C5%82owieka?p=15627051#post15627051[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']ale mówią coś, czy co? kurcze brzydka Ona nie jest, załatwia się na podwórku, nie niszczy w domu, nie jest ujadaczem.[/QUOTE]

Przewaznie mówia, że jest zbyt duża.... Trudno, nie utniemy Jej w połowie. Zachwalam jak sie da. Ale jak widać albo Oni nie potrafia Jej docenic, albo ja kiepsko Ja przedstawiam....

Link to comment
Share on other sites

to dzięki, że proponujesz tak poza tym :) Ona nie jest duża, ale fakt jest ciężka, na pewno ciężko Ją nosić, bo przez te łapki większe, Ona nie umie się do ręki ułożyć. No ale pies ma po to cztery łapy, żeby na nich chodzić. Może na Paluch pojechać w któryś weekend? tylko wtedy zabierze się domek innemu psu, więc trzeba będzie zabrać jakiegoś z Palucha...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']zobaczymy jaki będzie odzew z Bydryska... tylko to strasznie drogie :( może ta wyborcza byłaby tańsza, ale widziałaś izusia mi nie odpisała... tak jak na tego psa, którego szukała dla znajomych z Piaseczna :([/QUOTE]


Wiem, ze to JEj znajoma zamieszczala tam oglioszenie bo chyba pracuje w tej gazecie...

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://i52.tinypic.com/281r879.jpg[/IMG]

a ja Wam chciałam przedstawic nowego przyjaciela Gabrysi - Bąbla ( tez stamtad) zakochali sie w sobie od razu, on łazi za nia jak ciele , wszedzie , a ona wreszcie ma sie z kim bawic i kogo podgryzac, nawiasem mówiac z Gabi wychodzi coraz wieksza cholera.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...