Jump to content
Dogomania

NEGRA-wkońcu znalazła DS ! teraz mieszka u: NadziejaA ;)


Angel

Recommended Posts

Danusia- wybacz jeżeli moja pierwsza odpowiedź Cie uraziła ;) Młoda uwielbia dzieciaki. Kiedy zbieram Macieja np na dwa dni do teściów, wtedy gryzie mnie po rękach (szczypie ;) ) żebym nie pozwalała mu jechać. Z Karoliną non stop się całują, młoda jedza- ta moja córka robi jej na złość a za chwile idzie po dzióbka, wtedy Negrucha bez niczego liźnie ją w nochal :) czasami patrząc na tą trójkę można sie nie źle uśmiac. Szczególnie przy zabawach we czworo. Ja gilam bąki, a Negra wtedy fajnie mruczy skacze na około nas i łapie mnie za ręce :) kładzie się na grzbiecie nastawia zazdrośnica do głaskania :) Mała słodka przylepa. Nadal nie szczekliwa, i standardowo, jak tylko ktoś nas odwiedzi, mała jest wycofana i siedzi w swoim posłanku. Zadko z niego wychodzi jak jest w domu ktos z domowników. WIeczorami, zawsze- jak nie robi tego nigdy tak wieczorami wskakuje do mnie na łózo, jak ja wymiziam wtedy ucieka do siebie- Nigdy małpa jedna nie chce zostać z emną włóżeczku zeby się poprzytulac na całłą noc :/- raz spała ze mną całą noc podwóch nieprzespanych nocach- u mojej mamy- kiedy te dwie noce czówałam nad mamą. Wyglądało to jak by chciała dopilnowac zebym w końcu się wyspała :)
Negruśka nie lubi wszystkich dzieci- moje to dla niej rodzeństwo :D ale obce - uuu nie bardzo, tak samo nie do każdego obcego podejdzie. ALe to dobrze :) no i smyczy nie używamy praktycznie :]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nadziejo, nie uraziła mnie Twoja odpowiedź, tylko forma...Rozumiem, ze nie masz lekko wobec tylu obowiązków i zmartwienia z mamą. ale musisz jakoś to wytrzymać, a dasz radę, bo jestes dzielną osobą. Dbaj o dzieciaki, mamę, o siebie oczywiscie też, bo jesteś im wszystkim potrzebna...
I zrozum, ze my wszyscy też życzymy Ci dobrze, pamiętamy o Tobie i o Negrusi, dlatego nie dziw się, ze chcemy ją zobaczyć i dowiedziec się, co u Was.

Link to comment
Share on other sites

Danusia- teraz wiem ze musze też myślec o sobie- ostatnio wylądowałam na ostrym :| dosłownie myśłałam ze umieram... I pierwsze o czym myślałam ze musze zyc bo mam dla kogo, i jestem potrzebna. Dla tego najwazniejsze to nie zapominać w tym wszystkim tez o sobie...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

to może ja skoczę na poadopcyjną?
Tylko zgubiłam numer do Nadziei bo miałam problem z telefonem i trochę numerów przepadło....
a w końcu mieszkam blisko to raz, dwa teraz jestem po kursie szkolenia psów więc jakby były jakieś problemy chętnie pomogę, doradzę :) Tylko numer prześlijcie, ale zadzwonię dopiero w sobotę, bo teraz mam masakrę i dopiero koło soboty będę wiedziała kiedy mogłabym pójść :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Oooo!!! danka4u1, masz telefon do NadzieiA????[/QUOTE]
Nie mam żadnych namiarów na Negrę i nomen omen-Nadzieję.
OlaLola, dobrze by było, gdybyś mogła zajrzeć do Negry/zadzwonić. Moze na wątku jest ktoś, kto ma tel., ale nie mam teraz czasu na pracę archeologiczną,by przekopać wątek:shake:

Link to comment
Share on other sites

Pamiętacie pierwszą sunię którą Nadzieja adoptowała? A potem zwróciła, dobrze, że dom w Chrzanowie się znalazł. Trzeba tamtego wątku poszukać, może tam są osoby mające namiar na Nadzieję?
Poszukam wątku, miałam go w subskrypcjach.
Już znalazłam:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/121943-Wera-zjawiskowy-mix-ONka-i-retrievera-Znowu-szuka-domu-[/url]!!!

Edited by epe
dodanie linku
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Oooo witam :)
widzę że jednak ktoś o nas pamięta :D

Zachary- Negrę ugotowałam i zjadłam, nie ma jej u nas, jest jej duchhhhh..... ech... :/


Nie bójcie się Negra jest ze mną i raczej nigdzie się nie wybiera.
Za nami już 2 przeprowadzki. Dwa lata temu przeprowadziłam się bliżej Ogrodzieńca, ale po dwóch latach w tym roku wróciliśy wszyscy (łącznie z rybką) do Tarnowskich gór.
Negrucha ma się świetnie. Jest strasznym moim przytulańcem. Jedynie co to jej mordka posiwiała i się parówa zrobiła pulchniutka :D. Nauczyłą się nawet szczekać hahah :D A kiedy mąż w delegacjach, albo inaczej, kiedy mąż odwiedza nas czasami w domu, wtedy tylko Negra ze mną nie śpi :D
A i okazało się ostatnio ze mam alergię na psią sierść i naskórek. Super nie? Jakoś mi to nie przeszkadza w przytulaniu mojego obsierścionego dziecka. (Serio najgrzeczniejsza z całej trójki :P ) Musże się dowiedzieć czy jest jakieś odczulanie albo cuś. Narazie sobie radzimy :)

Da się tu zamieścić zdjęcia prosto z dysku?

epe- co do Negry ma Wera?. W związku z Werą, mimo że po dziś dzień o niej pamiętamy i za nią tesknimy, to jednk uważamy że podjęliśmy bardzo dobrą decyzję o znalezieniu jej nowego domku i dobrze ze zrobiliśy to szybko, a nie po kilku miesiącach czy latach. Nie dała bym sobie z nią rady i powinno się cieszyć ze mimo wszystko zchowałąm się odpowiedzialnie. (WIem, zalezy z jkiego punktu widzenia...)

Jeżeli nie da się (zaraz sprawdzę) dodać zdjęć bezpośrednio z dysku, to proszę o czyjegoś maila, prześlę kilka fotek mojej pieszczochy. Ewentualnie mogę wpuścić do siebie na FB w celu uwiarygodnienia...

(ależ się latami za człowiekiem fama ciągnie... )

Pozdrawiam
Ania :)



P/S pisałam w wątku Wery z prośbą o jakieś info co się z nią dzieje, od lat próbuję złapać kontakt z Kingą z CHrzanowa, nie ma wieści co z Werą, czy mozecie się też tym zająć? Bardzo proszę. MOże i źle zrobiłam przygarniając ją i oddając ale mimo wszystko myślę o Weruśce często. I powiem Wam ze teraz gdybym miała ten rozum co teraz to gdyby trzeba było, bez wachania zabrała bym ją do siebie spowrotem i już nigdy nikomu nie oddała, szczególnie ze moja sytuacja życiowa zmieniła się diametralnie.

(oo widzę ze można dodawać, więc tylko musze się przerzucić na telefon :D)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...