Jump to content
Dogomania

NEGRA-wkońcu znalazła DS ! teraz mieszka u: NadziejaA ;)


Angel

Recommended Posts

[quote name='NadziejaA']Witam
Zakupiłam kuwetę + żwirek dla kota , ponieważ nie wiedziałam co kupić :oops: . niestety fakt że żwirek tescowski... Chyba ze może mi ktoś podpowiedzieć co lepsiejsze będzie?
Szampon dla piesów rumiankowy zwalczający insekty- czy będzie dobry?
i nie wiem w sumie co dalej robić żeby Negrę uświadomić ze wrazie awarii to ma swój kibelek :cool3:
Musze jeszcze tylko dokupić te nieszczęsne krople Advocate Ba**ra ;) :razz: - wyczytałam ze je dostać można tylko na receptę, jednak jak będe w aptece, musze zapytać czy faktycznie i ile kosztują. Zapewne nie malo, ale trzeba zakupić jak najprędzej. Tran i słoninkę już stosujemy wrazie W :)

Aaaa i Negra nielubi mojej teściowej :p:evil_lol:[/QUOTE]

no to się ciesze, ze Negra u Ciebie zostaje, jak ją nauczyć do kuwety to tego Ci nie powiem, znałam tylko jednego psa co do kuwety/kibelka ze schroniska, który potrafił robić, ale hmm on to juz umiał jak trafił do schroniska i nie chciał powiedzieć jak się nauczył :P:P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

witam
A więc książeczka doszła
Nowiuteńka, czyściuteńka i pachnąca- aż dziw uwierzyć że ma ok roku czasu.
Bardzo mnie zdziwiła adnotacja o tatuażu którego dosłownie nigdzie nie ma
Ani na uszkach ani w pachwinkach- no nigdzie...
Jest jesdynie imię, własnie numer tatuażu 2732/180, naklejka ze Negra w lutym była szczepiona i w styczniu miała sterylizację. (A więc jednak Negrucha miała szczepienia aktualne kiedy do mnie dotarła).

Podpowiedzcie mi gdzie mam jeszcze tego tatuażu szukać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NadziejaA']Bardzo mnie zdziwiła adnotacja o tatuażu którego dosłownie nigdzie nie ma
Ani na uszkach ani w pachwinkach- no nigdzie...
Jest jesdynie imię, własnie numer tatuażu 2732/180, naklejka ze Negra w lutym była szczepiona i w styczniu miała sterylizację.
Podpowiedzcie mi gdzie mam jeszcze tego tatuażu szukać?[/QUOTE]

Nagrusia nie ma tatuażu. Ten numer co jest zapisany w książece to nr jaki miała zapisany w księdze, gdzie sią zapisywane wszystkie psy, które trafiają do schroniska (są tam informacje kiedy piesek przyszedł, gdzie poszedł do DS, sterylizacja itp.).
I taki miała numerek w tej księdze i stąd ten zapis :)
Każdy pies który trafia do schroniska ma swój własny numer i jest on zapisywany w książece zdrowia pieska, żeby była pewność że jak są dwa psy o takim samym imieniu została wydana dobra ksiązeczka jak pies idzie do DS.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

[quote name='NadziejaA']Danka- zapewniam ze Nagra jest u mnie. zdjęć nie zamieszczę, bo mi sie zwyczajnie nie chce. Mam leniucha pospolitusa i zero chęci do bawienia się ze zdjeciami. Moze w jakimś innym terminie ;)[/QUOTE]
przecież Danka nawet nie pytała o to czy Negra jest u Ciebie to po co te zapewnienia?
Najlepiej jest napisać że sie nie chce i koniec, to jak negra chce wyjść na spacer też mówisz ze Ci sie nie chce bo masz "leniucha pospolitusa" i nie idziesz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NadziejaA']Danka- zapewniam ze Nagra jest u mnie. zdjęć nie zamieszczę, bo mi sie zwyczajnie nie chce. Mam leniucha pospolitusa i zero chęci do bawienia się ze zdjeciami. Moze w jakimś innym terminie ;)[/QUOTE]
Dziękuję za wyczerpującą i kulturalną odowiedź.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NadziejaA']Danka- zapewniam ze Nagra jest u mnie. zdjęć nie zamieszczę, bo mi sie zwyczajnie nie chce. Mam leniucha pospolitusa i zero chęci do bawienia się ze zdjeciami. Moze w jakimś innym terminie ;)[/QUOTE]

Nadziejo, sądze że zdjęcia powinny sie znaleźć tutaj szybko. Chyba mamy prawo wiedziec i widzieć co u Negry, tym bardziej że sama wiesz jak było. To 5 min jak poswięcisz na zrobiienie zdjęc i nie musisz ich wstawiac- wyślij mi na e-mail wstawie. ( [email][email protected][/email] )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaLola']NadziejaA wrzuć kilka zdjęć dla "świętego spokoju". Mnie też się czasem nie chce, ale dobrze wiesz, że nie ma nic lepszego jak zdjęcie szczęśliwego psiaka w nowym kochającym domku :)[/QUOTE]
Święty spokój nie jest tym, czego najbardziej pragnę, widok szczęśliwego psa też nie jest potrzebny- wystarczy kilka słów o Negrze- natomiast istnieje cos takiego jak wywazanie słów i emocji czyli kultura słowa. Obowiązuje to wszystkich i o dziwo,tez w internecie.
Dziękuję Angel i OlaloLa za zainteresowanie sprawą.

Link to comment
Share on other sites

taaa zdjęcie- tylko niech mi ktoś powie jak je Negrze zrobić, skoro ich nie lubi i zwiewa z przed aparatu :evil_lol:

danka- Ty sama dobrze wiesz że czasami człowiek może miec tak serdecznie dość ze się wieczorami nic kompletnie nie chce. Na dogo weszłam po dłuższym czasie tak ot. Bo nawet tu już zbytnio nie zaglądam.

Ange;- sądze ze nie bedziesz mi rozkazywała co i kiedy ma się znalexc TUTAJ szybko... Zamieszczanie tutaj czegokolwiek nie jest raczej moim oboiwiązkiem prawda?

ana666- chyba się nie znamy? znam dogomaniaków na tyle że wiem ze czesto sa rózne dziwne domysły- wolałam uprzedzić fakty :cool3:

olalola- narazie nadal mam zawirowania w życiu i wciąż w rozjazdach, ale jak już się u mnie uspokoi to wpadnij na kawkę :) Ostatnio jechałam koło skarbówki to Cie widziała, ale jakiś łoś mi siędział na tylku więc hamowanie przy mojej jeździe nie wchodziłow grę :) ale dość uśmiechnieta byłaś, chyba przez tel rozmawiałas :D

[video=youtube;L0AnsEh8460]http://www.youtube.com/watch?v=L0AnsEh8460[/video]

[video=youtube;tgXfPgkaw0U]http://www.youtube.com/watch?v=tgXfPgkaw0U[/video]

prosze zamiast zdjęć- wybaczcie ze na pierwszym są też moje dzieci- ale żadko Negra się sama da uchwycić w jakikolwiek sposób- ot wstydliwa panienka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ana666']przecież Danka nawet nie pytała o to czy Negra jest u Ciebie to po co te zapewnienia?
[B]Najlepiej jest napisać że sie nie chce i koniec, to[/B] [B]jak negra chce wyjść na spacer też mówisz ze Ci sie nie chce bo masz "leniucha pospolitusa" i nie idziesz?[/B][/QUOTE]

alez głupie porównanie- naprawdę... tak, jak mis ię nie chce to nawet dzieciom jedzenia nie robię, a córce pampka nie przebieram i śmiga w jednym cały dzień :cool3:;)

Link to comment
Share on other sites

zozolina- chorzowska żadko ;) a gazetki kurde nie widziałam :/ a jest coś fajnego?
U nas róznie- dalej walcze o mamę, okazuje się ze lekarze źle ją prowadzą, nie wiem czy się to o prokurature nie zahaczy. Negrucha daje rade przy naszym trybie życia. Tzn moim i dzieci ;) Ale tak jak pisałam jak TŻ przyjechał na chwilę tak mała o dziwno sama łepek pod jego rękę cisła do pieszczot :D
Ogólnie to negatywnie ale ja myślę pozytywnie wiec nie marudze ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...