Jump to content
Dogomania

Koty ze schroniska potrzebują leczenia,domów i tymczasów!!!


MARCHEWA

Recommended Posts

Wlaśnie, jak koteczki?
A to coś, co może mogloby pomóc schroniku w Szczytnie (akurat psom co prawda):
[URL="http://szerlok.pl/nakarm_psa/?utm_source=newsletter6&utm_medium=email&utm_campaign=nakarm%2Bpsa"]http://szerlok.pl/nakarm_psa/?utm_source=newsletter6&utm_medium=email&utm_campaign=nakarm%2Bpsa[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Maciuś i maluchy mają się dobrze ,czarny maluch wczoraj otrzymał ostatni raz zastrzyk z antybiotykim, apetyty dopisują są wesołe, mają jeszcze wszystkie krople do uszu od świerzbu , ale to zaden problem.Na Maciusia są dwa chętne fajne domki jeden z Rzeszowa drugi z Iławy niedługo zapadnie decyzja gdzie Maciuś pojedzie.Najsmutniejsza wiadomość to ta ,że wczoraj odszwedł za TM Białasek ,pomoc przyszła za pózno nie zdołałysmy mu pomóc.Maluchy czekają na domki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='horacy dwa']Maciuś i maluchy mają się dobrze ,czarny maluch wczoraj otrzymał ostatni raz zastrzyk z antybiotykim, apetyty dopisują są wesołe, mają jeszcze wszystkie krople do uszu od świerzbu , ale to zaden problem.Na Maciusia są dwa chętne fajne domki jeden z Rzeszowa drugi z Iławy niedługo zapadnie decyzja gdzie Maciuś pojedzie.Najsmutniejsza wiadomość to ta ,że wczoraj odszwedł za TM Białasek ,pomoc przyszła za pózno nie zdołałysmy mu pomóc.Maluchy czekają na domki.[/QUOTE]

o jej ! nie wiedziałem o Białasku ;(.

podnoszę przy okazji .

Link to comment
Share on other sites

Maciuś ma już wybrany domek stały ,pojedzie pod koniec czerwca do Rzeszowa do najwspanialszego domku na świecie.Pani do której trafi dużo pracuje w domu więc Maciuś będzie dużo przebywał z człowiekiem,a to dla niego najważniejsze on bardzo kocha ludzi. Jeden z maluszków też w poniedziałek powinien pojechać do domku do Olsztyna.Zostanie jeden czarny maluch.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='horacy dwa']Maciuś ma już wybrany domek stały ,pojedzie pod koniec czerwca do Rzeszowa do najwspanialszego domku na świecie.Pani do której trafi dużo pracuje w domu więc Maciuś będzie dużo przebywał z człowiekiem,a to dla niego najważniejsze on bardzo kocha ludzi. Jeden z maluszków też w poniedziałek powinien pojechać do domku do Olsztyna.Zostanie jeden czarny maluch.[/QUOTE]
Świetnie:multi:
Mam pytanie: nie wiecie przypadkiem, czy jakieś 2 tygodnie temu nie trafił do schroniska młody, dziki, biało-czarny kot z WSPol?
Dajcie znać, jakby była potrzebna pomoc (niesamochodowa)

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie maluchy, które przyjechały do lecznicy praktycznie wyzdrowiały. Czekamy na wyniki zeskrobin rudego, który nadal zmaga się z chorą skórą.

Rudy kociak jest na tymczasie
Cały czarny maluszek jest na tymczasie
W lecznicy został biało- czarny chłopczyk, który przyjechał razem z rudym. Chłopak szuka domu lub DT:

[IMG]http://i48.tinypic.com/2mqkeig.jpg[/IMG]

[IMG]http://i46.tinypic.com/v8h3zs.jpg[/IMG]

[IMG]http://i47.tinypic.com/66zr46.jpg[/IMG]

[IMG]http://i49.tinypic.com/5lnqxs.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wat']Świetnie:multi:
Mam pytanie: nie wiecie przypadkiem, czy jakieś 2 tygodnie temu nie trafił do schroniska młody, dziki, biało-czarny kot z WSPol?
Dajcie znać, jakby była potrzebna pomoc (niesamochodowa)[/QUOTE]

To chyba Maciek,coś obiło mi się o uszy,że trafił z WSPol.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania_i_Kropka']Czarny kociak z DT znalazł nowy dom. Jutro jedzie ze swoją tymczasową opiekunką do nowego domu w okolicach Torunia. :multi:
Wszystkie kociaki oprócz Rudego zakończyły leczenie.
Dzisiaj lecznica podliczyła koszty leczenia kotów. Koszt leczenia wszystkich 3 maluszków to 80zł.[/QUOTE]

Super,że następny maluszek ma domek:multi::multi::multi:o naszego czarnuszka też pytała jedna pani....zobaczymy co z tego wyjdzie:cool3:
Pieniążki za leczenie prześlę jak tylko podasz mi konto.
Jeszcze raz dziękuję za pomoc dla nich.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czerda']cały czas zaglądam , jestem wzruszona , że tak kociaki mają opiekę i domki i leczenie
sama mam ...10
jak bedą dostępne pieniążki wpłącę jeszcze a w piątek zrobiimy alegro cegiełkowe dla kociaków[/QUOTE]

Dzięki,że jesteś.Czy ja dobrze zrozumiałam,że masz 10 mruczków?:-o
To twoje koty,czy na dt?Jak sobie dajesz radę z taką gromadką?:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Czarny maluszek pojechał dzisiaj do nowego domku do Rybna w okolicach Mrągowa.Pani ,która go adoptowała w niedzielę straciła swojego kotka który odszedł za TM z powodu wieku.Otrzymałam już wiadomość ,że kotek się zaaklimatyzował i rozrabia tylko się cieszyć ,że maluszki już szczęśliwe w nowych domkach.Otrzymałam wiadomość o małym rudym kotku ,którego dokarmia jakaś pani a śpi on w jakiejś rurze.Jak pani go złapie zabiorę go do siebie na tymczas i myślę ,że uda nam się znaleźć mu domek .

Link to comment
Share on other sites

Już myślałam ,że będą same dobre wiadomości, a tu bach nowy ,stary problem.Otrzymałam sms od Gazzy ,że jest problem z koteczką z DT w Olsztynie .Nie bardzo wiedziałam o co znowu chodzi,Asia próbowała się czegoś dowiedzieć bo ja nie mam żadnych namiarów na kontakt z tym DT.Wcześniej gdy Gazzy pisała by zabrać koteczkę podjęłyśmy w końcu decyzję o jej zabraniu ,wtedy dziewczyna u której kicia przebywa powiedziała ,że może zostać u niej i Ona znajdzie jej dom. Później otrzymałam wiadomość od Asi ,że koteczka będzie miała DS w Krakowie,a tu bach problem.Gdy Asia pytała dzisiaj o ten DT to Gazzy nic o nim nie mogła nam powiedzieć ,miała z nim kontakt tylko mailowy.W końcu udało się Asi wysłać sms z pytaniem o co chodzi .Otrzymała odpowiedz ,że pani ta zaraziła się od koteczki świerzbem i zażądała od nas pieniędzy za swoje leczenie.Spytałyśmy czy była z kicią u lekarza powiedziała ,że nie dopiero dzisiaj udała się do lecznicy, gdzie podobno wyszło ,że kot ma świerzb uszny tak jak moi tymczasowicze ,którzy są już w nowych domkach zdrowi bo je wyleczyłyśmy i żadna z nas się nie zaraziła.Pani jutro też wybiera się na czyszczenie uszu u kotki i oczekuje zwrotu pieniędzy.Po wizycie u wetów Asia otrzymała od niej tylko sms z informacjami ,które tu umieściłam ,telefonów nie odbiera. Wszystko to jest dla nas dziwne,Gazzy napisz jakie warunki ustaliłaś z tym DT,mamy też wątpliwości czy ta koteczka ma zrobione jakieś ogłoszenia, ponieważ maluchy ode mnie są w nowych domkach , Maciuś też ma domek tylko czeka na przyjazd swojej właścicielki., a u koteczki znak zapytania.Podaj link do strony może Ta pani napisała by tutaj o całej sytuacji od swojej strony. My już nie wiemy co robić.Jutro Asia napisze dokładniej o całej sytuacji bo ona kontaktowała się poprzez sms z Tą panią.

Link to comment
Share on other sites

Tak,cała ta sprawa jest dla mnie wkurzająca:angryy:nie lubię,gdy ktoś coś załatwia,a jak dzieje się coś złego oczekuje,aż ktoś inny załatwi problem-to raz.
Dwa-to ,że osoba od dt wysyła jakieś zdawkowe wiadomości na gg do Gazzy,oburza się,że ktoś jej wydał ze schroniska chorego kota od którego się czymś zaraziła nie będąc nawet z nim u weta:-o
Po trzecie-kto tak załatwia sprawy???przez gg lub sms-owo?bo telefonu ta osoba nie raczy odebrać!!!
Z ostatnich sms-ów zdołałam się dowiedzieć,że wysypka tej osoby nie ma jednak nic wspólnego z kotem,kicia ma tylko świerzb uszny(bo podobno wczoraj wieczorem były u weta).Stanęło na tym,że kotka może zostać u tej osoby jeżeli pokryjemy koszty leczenia kotki,a ds szukać nie trzeba bo jakaś znajoma z Krakowa ją bierze.
Nie wiem u którego weta byli i ile kosztowała wizyta,bo gdyby ta osoba zadzwoniła do mnie to poradziłabym jej,aby poszła do naszego weta,który leczy nasze zwierzaki schroniskowe prawie po kosztach....a tak nie wiem nic!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MARCHEWA']Tak,cała ta sprawa jest dla mnie wkurzająca:angryy:nie lubię,gdy ktoś coś załatwia,a jak dzieje się coś złego oczekuje,aż ktoś inny załatwi problem-to raz...[/QUOTE]
Czy chodzi o mnie ?
DT to dziewczyna - studentka weterynarii. Kiedyś pisała do mnie w sprawie kotka. Miałam jej numer. Czasami rozmawiamy ze sobą. Zapytałam czy nie chciałaby kotka , powiedziała , że nie może na stałe , ale na dt zgodziła się kotka przyjąć pod warunkiem ,że będzie zdrowy ponieważ ma już swojego dorosłego kota i nie chciała żeby się czymś od malucha zaraził. Powiedziała , że do 15 lipca może kociak być u niej jeżeli rzaden domek się nie znajdzie. Po 15 jak nie będzie domku kociaka trzeba zabrać. Dostałam od niej wiadomość na GG tak jak wyżej napisała MARCHEWA. Próbowałam się z nią skontaktować - nie odbiera telefonów. Nie wiem jak się z nią skontaktować , telefonów nie odbiera , na gg też jej nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Na pewno chodzi o ciebie ! Ustalasz wszystko bez wiedzy Marchewy i horacy dwa, nie pytasz się ich o zdanie albo poradę tylko idziesz na całość tylko jak jest jakis problem to ty się wycofujesz a potem jak są jakies pretensje to tylko do nich .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...