Jump to content
Dogomania

Koty ze schroniska potrzebują leczenia,domów i tymczasów!!!


MARCHEWA

Recommended Posts

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sorka Marchewa , ale muszę coś wyjaśnić. Po 1. Jeżeli jestem taka zła to czemu nie ruszysz się i nie znajdziesz domów tymczasowych albo stałych ? P. Asia i p. Basia na pewno ci jakiegoś kota znajdą. Po 2. Zajmij się Bezą. Na jej wątek częściej zagląda mój wujek niż ty. Jeżeli będzie jakaś akcja to znów uciekniesz tak jak to było w lutym na wątku Doga, Lapsa, Rudzika i Stricza. Wymądrzałeś się, wymądrzałeś , pisałeś , że psy miały iść do uśpienia a jak tylko weszły panie z urzędu na wątek to się zabrałeś z wątku, powiedziałeś żeby cie nie mieszać. Tylko zrobiłeś z siebie totalnego i..... Zaprzeczyłeś sam sobie.Taki genialny z ciebie pomocnik. Taki odważny, a jak przyjdzie co do czego to się zabierasz z wątku. Żałosne ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paweeł']Na pewno chodzi o ciebie ! Ustalasz wszystko bez wiedzy Marchewy i horacy dwa, nie pytasz się ich o zdanie albo poradę tylko idziesz na całość tylko jak jest jakis problem to ty się wycofujesz a potem jak są jakies pretensje to tylko do nich .[/QUOTE]

Kto tu się wycofuje nie będę pisać i przypominać ...

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę nie skupiajmy się na kłótniach ,a na rozwiązywaniu problemów szkoda trwonić energię.Jednak za swoje decyzje trzeba odpowiadać.Asia wyjaśniła już sprawę koteczki mam nadzieję ,że to już koniec problemów tej kici, w razie problemów zabierzemy ją.Dzięki Pawełku ,że zaglądasz na wątek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='horacy dwa']Bardzo proszę nie skupiajmy się na kłótniach ,a na rozwiązywaniu problemów szkoda trwonić energię.Jednak za swoje decyzje trzeba odpowiadać.Asia wyjaśniła już sprawę koteczki mam nadzieję ,że to już koniec problemów tej kici, w razie problemów zabierzemy ją.Dzięki Pawełku ,że zaglądasz na wątek.[/QUOTE]
Dostałam smsa od studentki : "Nie ma mnie w domu, rozmawiałam z tą panią i sprawa się wyjaśniła, wszystko jest ok, a kot ma już nowy dom"
A więc myślę , że więcej problemów nie będzie. Ja napisałam na początku wątku , że mam dt. Panie nie musiały się zgadzać.... Nie zmuszałam ich do oddania kota. Jeżeli za moje decyzje trzeba odpowiadać ... Niech się panie nie martwią. Już nie będę się odzywać.

Link to comment
Share on other sites

Fajnie ,że zabrałaś głos wtedy gdy Asia wyjaśniła sprawę szkoda ,że nie zrobiłaś tego sama.Jak były problemy to na wątku milczałaś a do Asi i mnie przysyłałaś sms ,że jest problem.Dobrze nie odzywaj się dla wszystkich będzie to z korzyścią.A domek ma być ,ale na razie kot jest w Olsztynie a nie w ds więc z laurami może poczekaj.Kota wzięłaś sama o zgodę nas nie pytałaś tylko na wątku napisałaś ,że masz dt czemu miałyśmy Ci tego zabraniać .

Link to comment
Share on other sites

Sprawę z kotką z Olsztyna załatwiłam,rozmawiałam z dziewczyną i umówiłam się,że ona przyśle mi rachunek za leczenie kotki,a my jej zwrócimy pieniądze.Jednak nie widzę tego domku na dom tymczasowy,ponieważ dziewczyna może przyjąć tylko kotka zdrowego,a zabierając malucha ze schroniska nigdy takiej pewności nie mamy,dobrze ze okazało się iż kicia ma tylko świerzbowec uszny,a nie coś gorszego bo byłoby ciężko.

W niedzielę chcemy iść do schroniska porobić nowe fotki kotom,może jakieś zabierzemy.....zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gazzy']Napisałam , że jest domek tymczasowy. Nie napisałam , że kot musi tam jechać. Nikt nikogo nie zmuszał. A kota nie wzięłam sama , tylko panie mi go dały w schronisku o czym przypominam.[/QUOTE]

Gazzy-zobacz,że za każdym razem zawsze winny jest ktoś inny,a nie ty.
Tak,dałyśmy ci kotkę,bo myślałyśmy,że skoro znalazłaś dt,to wszystko dograłaś,bo inaczej po co szukać domków,których nie jest się pewnych na 100%?Masz już 16 lat i musisz być odpowiedzialna za to co robisz,my możemy ci pomóc w trudnej sytuacji,ale nie zrobić wszystko za ciebie.A w tej sprawie jak kotkę trzeba było zabierać za pierwszym i za drugim razem według ciebie my miałyśmy coś z tym zrobić,a to chyba nie jest w porządku,prawda?

Link to comment
Share on other sites

paragon za leczenie kociaków w Lecznicy w Olsztynie.
[IMG]http://i50.tinypic.com/4szcqo.jpg[/IMG]


Dzisiaj przyszły wyniki zeskrobin pobranych od rudego kociaka. Na szczęście chłopak nie ma grzybicy.
Laboratorium przysłało również fakturę za badanie. Koszt badania: 12,20. Zdjęcie faktury wstawię później.

Link to comment
Share on other sites

Asia już chyba przelała pieniążki za leczenia za badanie jeszcze nie, ale pieniążki są.Wczoraj byłyśmy w schronisku robić zdjęcia ,wykonała ich Asia dużo na pewno je wstawi jak będzie miała trochę czasu .Zabrałyśmy też trzy kociaczki czarno-białego i rudo-białego chłopczyka oraz malutką koteczkę z ogromnym ropniem.Koteczka była wczoraj w lecznicy w Szczytnie nie miałyśmy jak pojechać do Olsztyna,otrzymała antybiotyk w zastrzykach i miała wciśnięty ropień.Jest bardzo słaba dzisiaj po uzgodnieniu telefonicznym z Anią i Kropką podałam jej podskórnie natrium chloratum i glucosum,i przemyłam rivanolem.Będziemy o nią walczyć.

Link to comment
Share on other sites

Nie mogę edytować 1 postu(nie wiem dlaczego)więc tutaj wklejam aktualny stan konta:
[B][COLOR=#000080]WPŁATY:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#000080]Czerda-100zł[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#000080]asl-20zł(za bazarek Marchewy)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#000080]Gameta-45zł(za bazarek Marchewy)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#000080]p.W.Trzcińska 200zł[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#000080]Ela S z miau -50zł[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#000080]Anetka sss-100zł[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#000080]Wujek i ciocia-50zł[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#000080]BasiaD-50zł[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#000080]Dzika Figa-200zł[/COLOR][/B]


[B][COLOR=#000080]RAZEM:815ZŁ[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#000080]Dziękujemy;)[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#000080]Wydatki:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#000080]Weterynarz,leki-100zł[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#000080]Test Maćka -80zł[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#000080]Paliwo-40zł-to pokryłam ja z własnej kieszeni[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#000080]Karma-26zł[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#000080]Karma-23zł[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#000080]Kastacja białego kocura-60[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#000080]Maść-40zł[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#000080]Paliwo(sob-niedz.)-51zł[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#000080]Rachunek z kliniki w Olsztynie-80zł[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#000080]Rachunek za test na grzyba-12zł[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#000080]Eutanazja Białaska -50zł(czekam na rachunek)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#000080]Jedzenie-47zł[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#000080]Leczenie kotki w Olsztynie w dt-50zł(czekam na rachunek)[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#000080]Razem:815-380-80=355zł-159=196zł[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Koty,które zabrałyśmy:
Ten dostaje antybiotyk,ponieważ ma koci katar,ale już można szukać dla niego domku:
[IMG]http://img215.imageshack.us/img215/4845/dsc01047n.jpg[/IMG]

Ten jest zdrowy,tylko juz lekko zdziczały,ale jeszcze kilka dni z nami i będzie ok:
[IMG]http://img541.imageshack.us/img541/2627/dsc01037i.jpg[/IMG]

Natomiast ta kicia jest w bardzo złym stanie,to sama skóra i kości,rana po wrzodzie jest duża i nadal się z niej sączy,kotka jest w trakcie leczenia antybiotykiem i jest nawadniana podskórnie(na zdjęciach nie widać jej złej kondycji)
[IMG]http://img227.imageshack.us/img227/870/dsc01093h.jpg[/IMG]

Wrzód był tak wielki,że sięgał aż rozlał sie na całej tylnej łapce,az po dopkę(miałyśmy problem rozpoznać płeć koteczki,bo wszystko było tak bardzo opuchnięte)
[IMG]http://img684.imageshack.us/img684/9784/dsc01033m.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wujek & ciocia']fajne kociaki, mam nadzieję, że ta kicia wyzdrowieje :)[/QUOTE]

Jej stan jest zły,ale robimy wszystko,aby jej pomóc.W Basi aparacie jest zdjęcie jak teraz wygląda jej rana,to jedna wielka dziura,może jutro uda mi się wstawić więcej zdjęć.Trzymajcie kciuki za małą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...