Jump to content
Dogomania

Koty ze schroniska potrzebują leczenia,domów i tymczasów!!!


MARCHEWA

Recommended Posts

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ponieważ trzeba z koteczką jechac do Olsztyna dziś wieczorem i niedługo skończą nam się pieniążki zrobiłam bazarek na który zapraszam:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/187936-Torebka-DKNY-na-leczenie-maluchów-do-29.06?p=14917757#post14917757[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Wróciłam od weta z Olsztyna kicia miała oczyszczoną ranę pioktaniną ,płukanie rany jodyną otrzymała podskórne nawodnienie oraz antybiotyki na kolejne 10 dni.Otrzymała też jodynę do smarowania i antybiotyk do zakładania do rany.Dziura jest ogromnie głęboka sięga kości.Wizyta i leki kosztowały 50 zł. rachunek wstawimy ,paliwo pokrywam ja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madcat1981']Lada dzień wyślę kasę z zakończonego właśnie bazarku, ale nie będzie to duża suma, około 35 zł :oops:[/QUOTE]

Madcat1981,wielkie dzięki za pomoc:loveu:Za te pieniążki możemy wyleczyć następnego maluszka.

Link to comment
Share on other sites

Wklejam kolejny rachunek za leczenie u weta:
[IMG]http://img685.imageshack.us/img685/6130/dsc01124ij.jpg[/IMG]
Jutro wstawię ten na 50 zł

Na koncie kotów zostało 196-43=153.Sytuacja nie jest zła,bo mamy zapas Whiskasa i suchą karmę Royal od Kasi z miau;) i leki dla koteczki,a dzięki Madcat1981 do sumy dojdzie 35 zł i na moim bazarku jest już 40 zł;)

Link to comment
Share on other sites

zrobiłam bazarek ale na miau [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=113348&p=6129650#p6129650[/url]

jakoś na forum dogomanii ciężej mi się poruszać... zresztą nie wiedziałabym, gdzie wstawić bazarek, bo rzadziej korzystam z dogo

w planach mam też przegląd szafy, to za parę dni wystawię też bazarek z ubrankami

Link to comment
Share on other sites

Koteczka już stabilna ,rana powoli goi się ,zostały nam jeszcze dwa zastrzyki z antybiotyku do podania, rana codziennie jest przemywana i zakładamy na ranę antybiotyk.Koteczka ładnie zjada i rośnie powolutku próbuje nawet bawić się z kolegami.Kocurki zdrowe , wesołe odrobaczone czekają na dobre domki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madcat1981']Z bazarku wyszło dokładnie 38,80 zł i wpłaciłam to na konto z pierwszego postu. Potrzebuję potwierdzenia, jak wpłynie:)[/QUOTE]

Wczoraj pieniążki wpłynęły na konto kociaków:loveu:bardzo dziękujemy:Rose:.
Na leczenie maluchów mamy teraz 191,80zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...