Jump to content
Dogomania

Syn Duni uwolniony z lancucha - po DT u Poker -znalazl super DS -powodzenia !!!


Recommended Posts

Przesłałam linki do psich wątków do Państwa z Głogowa i jeszcze jeden podane przez Poker, między tymi linkami była Frania. Z jednego maila wiadomość wróciła ze względu na błędny adres, wyjaśnię to z Poker na priv.
Mogę założyć osobny wątek dla [B][I]kloników Derka[/I][/B], jednak nie mam pewności, że tam zajrzą. Dzisiaj wyślę zapytanie, czy nadal są zainteresowani i czy obejrzeli pieski.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oczywiście , pokazujcie wszystkie psiaki wszystkim domkom, kto pierwszy ten lepszy.
A podobno cebula jest trucizną dla psów.
Właśnie skończyłam rozmowę z przyszłą pańcią Derka.Jesteśmy umówione na jutro o 16- 17.:-(
Biedny słodziak, nie wie ,że znowu czeka go zmiana.

Link to comment
Share on other sites

Nikt tu nawet nie zagląda, a Derek pojechał do nowego domku :-( :placz:.
Tym razem nie potrafię się cieszyć , chociaż wiem ,że będzie miał bardzo dobrze.
Nowa pani przyjechała z synem i wnusią.Przywieźli pokazać całe wyposażenie dla malucha. Spanko, poduszkę, smyczkę, 2 miseczki, karma i adresatka-serduszko z wygrawerowanym numerem telefonu i imieniem.
Derek chyba czuł co się święci ,bo w pewnym momencie uciekł na górę do sypialni i schował się pod łóżko.'
Jak zwykle poszliśmy razem na krótki spacer, wsadziłam go na siedzenie obok pasażera, przymocowałam smyczkę i pojechali.
Dereczku , jesteś naszym najukochańszym pieskiem. Bądź słoneczko szczęśliwy.Za kilka miesięcy odwiedzę Cię.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście juZ dzwoniłam do koleżanki.Derek jechał w samochodzie spokojnie.Troszkę zwiedził domek, wszedł pod stół i siedzi.Niestety trzęsie si e ,ale on tak reaguje na nowe sytuacje.
Koleżanka ma okna do podłogi ,więc maluch będzie mógł oglądać świat.
Dzisiaj , gdy czeklaiśmy na pańcię, położyliśmy się z mężem i Derkiem na naszym łożu, a on przekładał sie ode mnie do męża i z powrotem, przytulał się i dawał buzi. Jest nieprawdopodobnie subtelnym pieskiem.

Link to comment
Share on other sites

Ninkę, którą wyciągnęłyśmy z Palucha i która była u Malagos na DT. To była nieziemsko przerażona sunia, Malagos odwaliła kawał dobrej roboty :) Mała właśnie wcina karmę u mnie w kuchni, nie boi się nas :) Czy psom mozna podawac aviomarin? Ninka wymiotuje w podróży :(
Tu wątek Niny:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/182430-NINA-sznaucerka-po-wypadku-w-schronie-POTRZEBNA-POMOC-i-OGA-OSZENIA?p=14351543#post14351543[/url]

Link to comment
Share on other sites

Nie dostałam odpowiedzi na mojego maila w sprawie piesków :shake:
i nic nie wiem :shake:
Pokerku trzymaj się dzielnie :p i szykuj do wyjazdu.
Jak Ty pokochałaś tą psinkę :-( będzie mu dobrze, przyzwyczai się i jak wrócisz to będzie już całkiem zintegrowany z nową rodzinką ...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ja jak ja, ale mój mąż niesamowicie go pokochał , chyba najbardziej ze wszystkich psów. Nawet nie chciał iść na ostatni wspólny spacer tylko pożegnał się z małym w domu i miał oczy wyraźnie na mokrym miejscu.Co chwilę zastanawia się jak mu jest , co robi. A mi tak brakuje kosmatej mordeczki, tego mojego Anioła Stróża.

Link to comment
Share on other sites

Niestety kochani nie potrafię Was pocieszyć, musicie sobie to we własnych główkach ułożyć:-( Dzisiaj ciężko, jutro będzie lepiej, a później ... inne bidy, którym zapewne nie odmówicie schronienia.:roll:
A Dereczka będziecie wspominać jako tego naj, naj, naj .... :p i odwiedziny będą, bo blisko.
Zmykam, bo dzisiaj moja mama ma imieniny :loveu:

Link to comment
Share on other sites

rano oczywiście dzwoniłam.Derek w nocy 2 razy popłakał, ale dał się przytulić.Nie chciał spać w sypialni tylko pod drzwiami na klatkę. Zjadł serek z ręki.Ogląda świat przez ogromne okno i lubi biegać po schodach , bo koleżanka ma 2.poziomowe mieszkanie. Dziś przyjedzie wnusia.
Koleżanka bardzo mi dziękowała ,że dostała tak cudownego pieska , o jakim marzyła od lat i w końcu to marzenie się spełniło.

Link to comment
Share on other sites

[B]Pokerku![/B]
nie uważasz że Twoja koleżanka ma wobec Ciebie dozgonny dług wdzięczności ?
Może Ją zobowiązać do co kwartalnej daniny w postaci fantów na bazarek .../na przykład Lolusiowy...;)/

Żartuje, oczywiście. To wielka radość, że tak szczęsliwie "podziało sie" z Derkiem...
Aaa...polarek od Ciebie obiecałam telefonicznie[B] berni[/B] od kotów.Ma mnie odwiedzic....

Wracaj szczęsliwie !

Link to comment
Share on other sites

Derek podczas nieobecności koleżanki niczego nie zmalował.Na początku trochę płakał. Witał pańcię machając ogonkiem.W nocy spał w sypialni grzeczniutko, sprawdzał czy pańcia jest.
Dziś przynosił piłeczkę do zabawy, ale potem kładł się w swoim łóżeczku i był smutny. Trudno się dziwić .U nas był zawsze w towarzystwie psich kumpli, miał się z kim bawić. A tu nagle sam.Koleżanka się stara , chodzi z nim 4 - 5 razy dziennie na spacer mimo jeszcze chorej nogi, bo mówi ,że on na dworze jest taki szczęśliwy, biega, próbuje łapać owady, podskakuje.Mówi ,że pokochała go bardzo.
A nam tak smutno bez tego słodkiego pluszaczka.

Link to comment
Share on other sites

znowu nie wytrzymałam i zadzwoniłam do Dereczka. Pańcia zachwycona, zakochana , co chwilę dziękuje za niego,mówi ,że jest najszczęśliwsza na świecie ,że go ma.
Pędzi z pracy do niego , idą na spacerek, Derek biega na smyczy , skacze.Dziś pańcia grała na pianinie , a słodziak obracał łepek i słuchał.Pańcia stwierdziła ,że jest muzykalny. Stwierdziła ,że Derek teraz jest dla niej na 1.miejscu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...