Jump to content
Dogomania

Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.


Nes2009

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witamy wszystkich. Diego ma się dobrze. Zrobił się główno dowodzącym bandy pt. Natek i Diego. Je wszystko. Makaronik też. Nie ma biegunek. Nie pozwala nakrzyczeć na Natka bo zaraz chce gryźć przy jakiejkolwiek próbie. A przed Nami przeprowadzka. Od 1 października bede osiągalna tylko przez kom. Net będzie dopiero jak przeniosą. Jestem w szoku, nie wywaliło mnie z dogo przez 7 minut!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Są takie w życiu chwile że ech.....:shake:. U mnie było pare....[/QUOTE]

U mnie też, pewnie nie jesteśmy wyjątkami.
Pamiętam jak kiedyś jadłam rosół z ziemniakami, bo nie miałam na makaron, a ziemniaki dostałam od znajomych ze wsi... :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Kapsel, co się z Myszką dzieje? zaraz nam Nes zniknie, a pewnie chciałaby Ją przywitać:roll:[/QUOTE]

Myszeńka była do południa. Nie miałam chwili, żeby z nią dobrze pogadać, ale dzwoniłam do niej, ale nie odbierała :cool3::cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja z grzeczności i żeby nie bluzgać nie napiszę co jadłam. A zimniaki i rosół to ulubione danie mojego ojca. On tak nauczony. Ja do ust nie wezmę. Wole o suchym chlebie. A teraz wygląda tak:) Diego i Natek pałaszują kurczaka, a ja to co zostanie, czyli kostki do ogryzienia:) Nie narzekam. W ciagu ostatnich nie całych 4 dni schudłam ponad 5 kg:) To się nazywa dieta;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nes2009']Ja z grzeczności i żeby nie bluzgać nie napiszę co jadłam. A zimniaki i rosół to ulubione danie mojego ojca. On tak nauczony. Ja do ust nie wezmę. Wole o suchym chlebie. A teraz wygląda tak:) Diego i Natek pałaszują kurczaka, a ja to co zostanie, czyli kostki do ogryzienia:) Nie narzekam. W ciagu ostatnich nie całych 4 dni schudłam ponad 5 kg:) To się nazywa dieta;)[/QUOTE]

Z czego schudłaś ?nie wolno bo kto się bedzie stadkiem opiekował jak znikniesz?

Link to comment
Share on other sites

Schudłam z nerwów ale zapewniam, że mam jeszcze pare kilo w zadatku. A tak zupełnie na serio. Diego daje mi siły takie, że bez niego świat będzie inny. Dziś mnie ukąsił w rękę bo ją podniosłam przy Natku do góry... Zaraz potem zrobił minę kota ze shreka. I jak go nie kochać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nes2009']Schudłam z nerwów ale zapewniam, że mam jeszcze pare kilo w zadatku. A tak zupełnie na serio. Diego daje mi siły takie, że bez niego świat będzie inny. Dziś mnie ukąsił w rękę bo ją podniosłam przy Natku do góry... Zaraz potem zrobił minę kota ze shreka. I jak go nie kochać?[/QUOTE]

...już ja wiem co bokser potrafi zrobić z człowiekiem tymi swoimi minkami:angryy:;)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie cioteczki, jestem tylko w domu neta nie miałam i tylko w pracy na dogo wchodzę a sałbo z czasem w pracy teraz mam. Witaj Nesusiu kochany i nie daj się. Każdy ma takie trudne momenty za sobą. Jak już jest całkiem źle to może być tylko lepiej:):)
Trzymam kciuki za całą rodzinkę. Ukochaj ich wszystkich (najpierw oczywiście Diega rozrabiakę)
Kapselku, kiedy ty dzwoniłaś nie zauważyłam w nieodebranych?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']:multi:To wyślij notatkę chociaż do jednej osoby, bo my tu na pw włosy z głowy sobie wyrywały że coś Ci się stało:obrazic:[/QUOTE]
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Przynajmniej tutaj ktoś się o mnie martwi:lol::lol: jak miło:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...