Jump to content
Dogomania

Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.


Nes2009

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nes2009']No i nadal się szykujemy. Spakowani jesteśmy ale auto znowu w naprawie. Wczoraj już działało i znowu przestało. Nadal u mechanika stoi.
Diego nauczył się szczekać i śpiewać. Tego pierwszego go nie uczyłam...[/QUOTE]
Nesusiu dawaj dowody!!!! :cool3::cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Uszko Diega pięknie wygojone , ma tylko taką pajęczynke blizn na nim .
Diego wcale nie wygląda na "emeryta" , mimo posiwiałych fafli . Postawa pięknie wypręzona , "zaczepna" (Diego ma zdecydowanie swoje zdanie - np. nt. zakładania kagańca, pora więc teraz na nauki ) - troszkę z niego jeszcze chudzinka , ale to bez porównania - nie ten pies , którego zobaczyłam w dzień po przyjeżdzie ze schroniska . Dzięki Wam Kochani za tak cudowny DT dla Diega.

Link to comment
Share on other sites

Kaganiec wchodzi na pycholek bez problemu. Problemem jest wytrzymanie w nim. Odnośnie chudości. To już taki typ. Pytałam się capniętego przez Diega lekarza czy nie jest za chudy. Twierdził, że jest raczej drobnej kości a wagę ma bardzo dobrą. Mnie też się widzi, że jakiś taki za szczupły. Zaraz nagram filmik i wstawię. Sami zobaczycie urwisa:)

Link to comment
Share on other sites

Witaj Nesusiu, cudowny Dieguś i wspaniale się nim opiekujecie. Bardzo się cieszę że fajnie się to uszysko zagoiło :multi::multi:
No i oczywiście buziaki dla Diega, Trufelka Natka i Ciebie (zwróć uwagę na kolejność :evil_lol::evil_lol::evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nes2009']no, no Mysia do Nas wróciła z wojaży:multi::multi::multi: Tęskniłaś za Nami? Na poprzedniej stronie są wstawione filmiki Diegula.[/QUOTE]
Widziałam przystojniaka, tak sobie myślę jak ty się z nim rozstaniesz jak on domek znajdzie.
Tęskniłam za wami bardzo bardzo :placz::placz::placz:
A no bywało się, bywało ;);););) za granicą (województwa) :lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Nikt z nami na wieczorny spacerek nie poszedł to ja dzisiaj zaproszę cioteczki na bazarek dla Lisia
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/190281-Mega-Bazar-na-Lisia-do-15.07.2010-do-12-00?p=15133238#post15133238[/URL]
Dieguś mi wybaczy na pewno jak go wymiziam troszkę :glaszcze::glaszcze::glaszcze:
Naprawdę warto zajrzeć cioteczki całe mnóstwo wszystkiego :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Kochane cioteczki emilka1415 :loveu::loveu::loveu:zbiera rzeczy na bazarek dla Zeuska, bardzo proszę pisać na PW do emilki1415 (jest już na wątku Zeuska), jak będą chętni, aby dać dary dla niego na bazarek, to jeszcze dzisiaj otwieramy! Im szybciej, tym lepiej! [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] :multi::multi::multi:

Watek Zeuska jest w moim banerku ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...