Jump to content
Dogomania

Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.


Nes2009

Recommended Posts

[quote name='andegawenka']Myszko ? a kto Ci podpisał wniosek o urlop....bo ja takiego niecnego czynu nie przypominam sobie:angryy: Przeca my bez Ciebie jak te sierotki, zapytaj Alusi Kapselkowej. Conie Alusiu? nie puszczamy Myszki, nie puszczamy....no:shake:[/QUOTE]
Potwierdzam stanowczo, słowa Ninusi ja nie chcę Myszeczko abyś nas opuściła :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:

Bez Ciebie Myszko SMUTNO I STRASZNIE ŹLE BĘDZIE :placz::placz::placz::placz::placz::placz:

Myszeńko, a może pójdziemy na kompromis i wejdziesz chociaż do kawiarenki internetowej? a może jakiego mobila wykupisz???? a może tam gdzie jedziesz mają neta za darmo, tylko laptopka zabierzesz???? :placz::placz::placz::placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cioteczki:ylsuper::ylsuper::ylsuper::ylsuper: tańczyć!!!!:Cool!::Cool!::Cool!: Diego bez satelity!!!!!:cool3: Uszko prawie wygojone! Teraz satelita będzie okazjonalnie tylko. Tak w razie czego:):sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Cieszę się okrutnie. Diego zadowolony jak już nie pamiętam kiedy:) Aparat posiałam, nie mam czym fotek robić!!!:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nes2009']Cioteczki:ylsuper::ylsuper::ylsuper::ylsuper: tańczyć!!!!:Cool!::Cool!::Cool!: Diego bez satelity!!!!!:cool3: Uszko prawie wygojone! Teraz satelita będzie okazjonalnie tylko. Tak w razie czego:):sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Cieszę się okrutnie. Diego zadowolony jak już nie pamiętam kiedy:) Aparat posiałam, nie mam czym fotek robić!!!:angryy:[/QUOTE]
Laola dla Diega!!!:laola:
Alez on teraz musi byc szczesliwy!! Uwazajcie nadal na uszko, zeby satelita juz nigdy nie byla potrzebna;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nes2009']Cioteczki:ylsuper::ylsuper::ylsuper::ylsuper: tańczyć!!!!:Cool!::Cool!::Cool!: Diego bez satelity!!!!!:cool3: Uszko prawie wygojone! Teraz satelita będzie okazjonalnie tylko. Tak w razie czego:):sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Cieszę się okrutnie. Diego zadowolony jak już nie pamiętam kiedy:) Aparat posiałam, nie mam czym fotek robić!!!:angryy:[/QUOTE]
Hura!!!!! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::mdrmed::mdrmed::mdrmed: Nareszcie!!!! :bigcool::bigcool::bigcool::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:

Link to comment
Share on other sites

No to się Diegula nie nacieszył wolnością. Musiałam założyć kołnierz. Za wszelką cenę chciał wydrapać coś z ucha. Nie ryzykuję i za wczasu zakładam kołnierz. Obrażony już jest z 15 minut. Ale do łóżka i tak przyjdzie spać. Inaczej być nie może:)

Link to comment
Share on other sites

Diego od wczoraj śmiga już bez kołnierza. Na noc też nie zakładałam ronda;)
Dziś Dieguś został na czas wyjścia do kościoła sam. Zamknęłam balkon. Ale okno w pokoju zostawiłam otwarte. Włączyłam telewizornie i zostawiłam zabaweczki. To co zastaliśmy w domku po przyjściu wywołało delikatne poruszenie w mojej głowie.

Cały chleb orkiszowy upieczony w nocy zjedzony. Została skórka...:roll:
Wiszak na korytarzu wraz ze smyczami na ziemi. Oberwane rogi jelenia.:roll:
Kwiaty z okna i na balkonie wywalone bo Diego przez te okienko musiał sobie na balkon wyskoczyć...:placz:

Teraz mamy kare i się do siebie nie odzywamy i nie zwracamy na siebie uwagi. Skarciłam go ale wzrok jego mówił dobitnie" TO NIE JA":roll:

Ślepia zrobił jak kot w Shreku. No i weź człowieku się gniewaj na niego. Muszę go zacząć teraz edukować jak zostawać samemu w domu.
Słyszałam o takich piłkach co się do środka wkłada jakieś jedzonko, jak to wygląda i jak nazywa to nie mam pojęcia.

Link to comment
Share on other sites

No to trochę Kosmita narozrabiał :roll: :evil_lol:
To jest kula smakula - piłeczka dla psa.
Na Allegro od 13 do 40 zł, zależy od wielkości i firmy. Czasem na bazarku można trafić smakulę, ale szybko schodzą ;)

Edit:
a tak wygląda
[IMG]http://img11.allegroimg.pl/photos/oryginal/11/16/12/31/1116123134[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nes2009']Diego od wczoraj śmiga już bez kołnierza. Na noc też nie zakładałam ronda;)
Dziś Dieguś został na czas wyjścia do kościoła sam. Zamknęłam balkon. Ale okno w pokoju zostawiłam otwarte. Włączyłam telewizornie i zostawiłam zabaweczki. To co zastaliśmy w domku po przyjściu wywołało delikatne poruszenie w mojej głowie.

Cały chleb orkiszowy upieczony w nocy zjedzony. Została skórka...:roll:
Wiszak na korytarzu wraz ze smyczami na ziemi. Oberwane rogi jelenia.:roll:
Kwiaty z okna i na balkonie wywalone bo Diego przez te okienko musiał sobie na balkon wyskoczyć...:placz:

Teraz mamy kare i się do siebie nie odzywamy i nie zwracamy na siebie uwagi. Skarciłam go ale wzrok jego mówił dobitnie" TO NIE JA":roll:

Ślepia zrobił jak kot w Shreku. No i weź człowieku się gniewaj na niego. Muszę go zacząć teraz edukować jak zostawać samemu w domu.
Słyszałam o takich piłkach co się do środka wkłada jakieś jedzonko, jak to wygląda i jak nazywa to nie mam pojęcia.[/QUOTE]
Ale narozrabiał :-D:-D:-D Przynajmniej będzie co wspominać :mdrmed::grins:

Link to comment
Share on other sites

Zawsze twierdze, że jak dziecko jest zbyt spokojne to coś mu dolega (ostatnio tak"zdiagnozowałam" mojego wnuka , stwierdzono, że babcia (czyli ja) przewrazliwiona , a nastepnego dnia rano wstał z temperaturą i po wizycie u lekarza okazało sie , ze szkarlatyna ) - jaki z tego wniosek : Diego jest juz zdrowiutki skoro mu w łepku łobuzowanie. Normalny, zadowolony boksio - teraz czas na EDUKACJĘ .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nes2009']Jestem ale mam i obowiązki. W końcu mam 4 dzieci w domu. I każdemu trzeba jakoś uprzyjemnić czas. [B]Diego gania z patykami i za piłką. Teraz wreszcie padł i śpi jak dziecko;) Natuś spał jak dziecko a teraz rozrabia jak Diego. Trufelek i Goya udają, że ich nie ma:D[/B]
To nie zimne kraje, to Meksyk:D:D:D[/QUOTE]
Jak dobrze sie coś takiego czyta :) :)

Link to comment
Share on other sites

A ja sie wtrace co do pileczek i smaczkow :) Ja swojej zrobilam dziure w takiej najtanszej gumowej i tam wtykam jogurt (wtykala bym pasztet albo inne ciapaje ale moja alergiczka i nie moze :() albo wsypuje smaczki sypkie. Drugim tanim i szykim sposobem na zabawke zabijajaca czas jest... butelka plastikowa bez zakretki, do ktorej tez sie wsypuje smakolyki i pies szaleje :)

Link to comment
Share on other sites

On uwielbia takie plastikowe butelki. Muszę wszystkie pochować. I zaczynamy uczenie od 10 minut.
Odnośnie wczorajszego chlebka to Diego zwalił dziś małe conieco i wcale to nie jest biegunka:) Czyli na zdrowie może mu poszło.

Ageralion dziękuję za podpowiedź:):modla::modla::modla: Skorzystam

Link to comment
Share on other sites

Cioteczka tutaj masz bazarek ze smakulą kulą ;)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/189090-Wszystko-dla-psa-na-Fundacje-AST-do-28.07?p=15031454#post15031454[/url]

ale jak nasz pies jak był młody i miał zostawiać sam w domu, w tym czasie segregował śmiecie z kosza układając je w fantazyjne wzory na dywanie, to zaczęliśmy sypać mu do butelki litrowej suchą karmę :cool3: miał zajęcie na parę dni, zanim nie doszedł do tego, że łapie się butelkę, potrząsa i wszystko w mig wypada :roll: Ale i na to był sposób, a mianowicie zakręcało się butelkę, a na jej ściankach wycinało okienka przez które wypadała karma przy toczeniu, czy potrząsaniu nią :diabloti:
Tanio oduczyliśmy go grzebania w śmieciach :cool3::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iv_']Ale i na to był sposób, a mianowicie zakręcało się butelkę, a na jej ściankach wycinało okienka przez które wypadała karma przy toczeniu, czy potrząsaniu nią :diabloti:[/QUOTE]
Tutaj radze uwazac, bo boksie jednak maja duze paszczeki i potrafia sie zaksztusic zakretka :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...