Jump to content
Dogomania

Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.


Nes2009

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To jest w ten sposób. Jeśli kupiec nie kupi to my się wprowadzamy i już nie będzie sprzedawała. A oferta kusząca. Mogę mieć ozę, psiaki i nawet słonia. Szukamy innych ofert ale albo cena jest abstrakcyjna albo chcą bez dzieci i zwierząt. A to odpada. Uruchomiłam już wszystkie możliwe kontakty tu. Ale cisza. Nie, no nie zupełnie. Są jeszcze domy wolne za 200 zł bez prądu, gazu i bieżącej wody. No na to ja nie pójdę. A kupiec nie kupi. Czuję.

Link to comment
Share on other sites

Mamy drugi dom:) Tam to nawet kurnik jest. Mogę mieć około 15 psiaków nawet i króliki i co chcę:)Ogromny ogród, pomieszczenia gospodarcze. I chyba 7 wersalek. Oj Diego nie będzie wiedział na której się położyć:) Tak więc jak nie tu to tu. I tak od 1 października będziemy na nowym miejscu. I chyba będę miała swój wymarzony tymczas:) Oj będzie szaleństwo dziewczynki, będzie:) Zapomniałam dodać że są tu 4 ogromne pokoje:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nes2009']Mamy drugi dom:) Tam to nawet kurnik jest. Mogę mieć około 15 psiaków nawet i króliki i co chcę:)Ogromny ogród, pomieszczenia gospodarcze. I chyba 7 wersalek. Oj Diego nie będzie wiedział na której się położyć:) Tak więc jak nie tu to tu. I tak od 1 października będziemy na nowym miejscu. I chyba będę miała swój wymarzony tymczas:) Oj będzie szaleństwo dziewczynki, będzie:) Zapomniałam dodać że są tu 4 ogromne pokoje:)[/QUOTE]
To ja cichutko w kaciku dalej trzymam kciukasy, az nie napiszez, ze wlasnie klikasz do nas z jednej z tych 7 wersalek :)

Link to comment
Share on other sites

Ten dom na 100% pewny. Kobieta chciała zebyśmy już dzis zostali. Pojechaliśmy oczywiście z Diegiem. Bo jak że by inaczej. Kobieta struchlała i zapytała czy właśnie takie psy chcę mieć. Powiedziałam i mniejsze i większe. Nie ma nic przeciwko ale na posesje nie wejdzie:) Mieszka obok. A ja się boję cieszyć:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Nesusia mówiła, żebyś na razie się wstrzymała bo ona się przeprowadza :lol::lol::lol:
Przepraszam Nesusię i Diegusia za tą próbę mojego wklejania zdjęć.
Bardzo przepraszam :oops::oops::oops:
Nesusia pozwoliła zostawić to zdjęcie :oops::oops::oops:[/QUOTE]

Na Nynusiowym wątku wklej....będzie nam bardzo miło:smile:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...