Jump to content
Dogomania

On już ma znacznie większe szanse w walce oŻycie-Salomonek odszedł szczęśliwy zaTM[*]


Madziek

Recommended Posts

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Az sie serce kroi:-(
Jaki biedny malutki.Pewnie ta lapka to wynik potracenia przez samochod:-( jak on musial cierpiec biedaczek,ile lez bolu wylal.........pomoge na ile będę mogla,moze jakies witaminy i puszki mu przesle.dziewczyny kochane zabierzcie go ze schroniska,prosze.......:-(

Link to comment
Share on other sites

:placz: :placz: :placz:
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img118.imageshack.us/img118/954/obraz040resize9gf8oa.jpg[/IMG][/URL]

wcięło mi cały tekst :angryy: :angryy:

napisze zatem że przyłączę sie do finansowania >> 200 zł Lavino na cito na hotelik na juz i przyłączę sie do kosztów transportu .....
Potem pomysle i podumam .... bo jest nad czym . Moze aukcje charytatywną na Allegro ?? mam parę obrazków kupionych na dogomanii ... wiecej ludzi by go zobaczyło i może pomogło ?

madziek >> a może zmienic tytuł topiku i zapytać dogomaniaków czy podarują mu ...życie . Może więcej sie przyłączy :roll: bo adopcja bedzie raczej z tych trudnych ...

Salomonek , Agatek brązooki , mądrooki wytrzymaj pluszaku :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='avii']Dąbrówka >> daj to z ..budy . banerek ma przyciagnąc jak najwięcej ludzi :cool3:[/QUOTE]


No i napis >> niech różni sie od tych wszystkich . Wszystkie psiaki czekaja na domek ale ten czeka również na ...wyrok :shake: Zycie albo ......
Jego życie zależy ..od nas, dogomaniaków , czy zdążymy i ..podołamy ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='avii']Dąbrówka >> daj to z ..budy . banerek ma przyciagnąc jak najwięcej ludzi :cool3:[/quote]

Przemyślę to :cool1:

Używam teraz programu, którego nie rozumiem i który nie ma kilku potrzebnych mi funkcji. A niestety komputer mam za słaby na Photoshopa :(
Ale może powalczę jeszcze - tylko chyba nie dzisiaj...

Poza tym to kwestia gustu :cool3: Na mnie większe wrażenie robią jego oczy na tym "moim" zdjęciu niż wywalony nerwowo jęzor na tym z budy...
Ale to tylko tak mówię, żeby podyskutować :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='avii']Wszystkie psiaki czekaja na domek ale ten czeka również na ...wyrok :shake: [/quote]

Mój rozum, popierany przez moją kieszeń, mówi mi, że nie mogę mieć szóstego psa.
Zwłaszcza, że nie mam płotu... bo gdybym miała, to pewnie rozum by trochę spasował...

Jedyną nadzieją dla Łapka/Salomona jest to, że jest psem na krawędzi - takie psy, paradoksalnie, szybciej znajdują opiekunów...

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie, słuchajcie - jest szansa dla psiunka. Ktoś, kto w tym momencie chciałby pozostać anonimowy, zobowiązał się zaopiekować małym medycznie i dać mu opiekę do momentu znalezienia domku docelowego. Są jednak pewne warunki - pies musiałby zostać dotransportowany do Warszawy i my musimy zrobić super akcję szukania domu, ponieważ psiunek nie mógłby zostać u tej osoby bardzo długo. Najprawdopodobniej wyglądało by to tak, że zajęto by się staruszkiem medycznie, zopoerowano łapkę, jeśli to będzie możliwe i wyprowadzono "na prostą". Ale domu na stałe mieć w tym miejscu nie będzie.

bardzo przepraszam, ża tę "tajemniczość", ale to również jest warunek, który postawiła ta osoba, czy te osoby. Myślę, że powodów jest wiele, ogólna atmosfera "nagonki" na dogomanii z pewnością również nie pomaga. Dodam tylko, że ta osoba, to ogólnie szanowana i znana "instytucja";)

i co wy na to ??? ja myślę, że to dobry pomysł, tym bardziej, że opieka medyczna byłaby najwyższej jakości.

Link to comment
Share on other sites

[B]
lavinio, dzieki za wspaniala wiadomosc !!!!!!!

POMYSL SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUPER!

czyli
1) transport
2) domek tymaczasowy
3) LECZENIE!


OSOBO O WIELKIM SERCU DZIEKI ! ! ! ! !

wiec chyba do dziela !!!

kiedy LAPEK/SALOMON moze dojechac do Wwy
[/B]

Link to comment
Share on other sites

ooo raaany !!! dopiero wczoraj Salomonek pojawił się na Dogo i już wszyscy Go pokochali i oferują pomoc :loveu: no i ten domek tymczasowy!! Ogromne dzięki Tajemnicza Osobo o Złotym Sercu!! szukamy transportu jak najszybciej!! już zmieniam tytuł wątku

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...