Jump to content
Dogomania

On już ma znacznie większe szanse w walce oŻycie-Salomonek odszedł szczęśliwy zaTM[*]


Madziek

Recommended Posts

lavinia napisała [QUOTE] co wy na to ??? ja myślę, że to dobry pomysł, tym bardziej, że opieka medyczna byłaby najwyższej jakości.
[/QUOTE]

:multi: :multi:
wspaniała wiadomośc od rana :loveu: :p proszę zatem o konto na pw komu i ile na transport !!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

rozmawiałam właśnie z kierowniczką schroniska i przkazuję podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w ratowanie Salomonka :p w poniedziałek pieska dokładnie obejrzy weterynarz i jeśli powie, że można go operować to operacja może być zrobiona jeszcze tutaj w Opolu. Chyba, że wcześniej znajdzie się transport.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]rozmawiałam właśnie z kierowniczką schroniska i przkazuję podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w ratowanie Salomonka w poniedziałek pieska dokładnie obejrzy weterynarz i jeśli powie, że można go operować [B]to operacja może być zrobiona jeszcze tutaj w Opolu. [/B]Chyba, że wcześniej znajdzie się transport.
[/QUOTE]

Madziek >> jeśli mozna
To bez sensu by operacja była robiona kiedy psiak jest w schronisku ale to moje subiektywne zdanie.
jesli ktos juz zaoferował sie z medyczna pomocą w ...stolicy , to zróbmy wszystko by jak najszybciej tam trafił .
Szukajmy jak najszybciej transportu do W-wy ...

A tak a propo . Inter City jest z Opola do W-wy:cool3: :cool3:
Jedzie szybciej niz samochód .....
co wy na to ???

Link to comment
Share on other sites

Madziek >> to masz sie uczyć :cool3:

Dodaj może w transportowych że partycypujemy w kosztach przejazdu ...

czy ktos może jeszcze dać ogłoszenie o potrzebnym transporcie na kocim forum miau ?? Tam tez jest wątek transportowy .... a ja nielogowana :roll:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Czy ktoś ma choć ogólne pojęcie ile kosztowałaby podróż z Opola do Warszawy i z powrotem samochodem. Ja jestem zupełnie nie zmotoryzowana i nie mam pojęcia.[/QUOTE]

na pewno nie więcej ile bilet Inter City w dwie strony czyli max 200 zł ( wszystko tez zalezy ile pali samochód :evil_lol: )

[B]czy nie znajdzie sie ktoś kto by przejechał sie do ..stolycy :cool3: :cool3:

Kto na miau może zamieścić posta o transporcie ???!!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...