Jump to content
Dogomania

KOSZALIN - czarna GHANA. Powieszona... na drucie. Wreszcie znalazła DOM :)


kinga

Recommended Posts

tu się szczęśliwie schłodziło, podobno do wtorku, potem znów skwar

tak sobie myślę, że zaplacę za te ogłoszenia, wstrzymałabym sie tylko aż Kinga da znać co i jak, jak sytuacja wygląda, jak ogłaszać , jaki kontakt dać - teraz sezon urlopowy więc może i Kinga wyjedzie gdzieś na czas jakiś, jak to uzgodnimy to zamówię ogłoszenia
pozdrówka!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='margaret']tu się szczęśliwie schłodziło, podobno do wtorku, potem znów skwar

tak sobie myślę, że zaplacę za te ogłoszenia, wstrzymałabym sie tylko aż Kinga da znać co i jak, jak sytuacja wygląda, jak ogłaszać , jaki kontakt dać - teraz sezon urlopowy więc może i Kinga wyjedzie gdzieś na czas jakiś, jak to uzgodnimy to zamówię ogłoszenia
pozdrówka![/QUOTE]
Miejmy nadzieję, że do końca lipca wróci :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinia098']Miejmy nadzieję, że do końca lipca wróci :cool3:[/QUOTE]

he he, z koncem lipca dopiero wyjeżdża :oops:.

Dziewczyny, tłumaczyłam już sie trochę na pw - że z różnych powodów losowych zniknęłam na chwilę z dogo.
Teraz wracam, ale też na niedługo - bo potem urlop.

A propos bazarku ogłoszeniowego - Ghana ma wykupiony właśnie taki bazarek ( trochę mniej ogłoszeń, jednak i tak sporo), razem z nią wykupiłam drugiej suczce Szancie. O Szantę miałam dwa zapytania, z czego jedno bardzo konkretne - które się jakoś potem rozmyło.
O Ghanę zero.

I niestety z Ghaną trzeba będzie poczekać na koncówkę sierpnia - bo nie dam rady z daleka monitorować potencjalnej adopcji.
Trudno - musi poczekać, zresztą i tak to może być droga przez ugór, ta jej adopcja. Za to na jesieni wezmę się za to ogłaszanie ostro ;).

A z dobrych wieści - Ghana jest juz wysterylizowana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga']he he, z koncem lipca dopiero wyjeżdża :oops:.

Dziewczyny, tłumaczyłam już sie trochę na pw - że z różnych powodów losowych zniknęłam na chwilę z dogo.
Teraz wracam, ale też na niedługo - bo potem urlop.

A propos bazarku ogłoszeniowego - Ghana ma wykupiony właśnie taki bazarek ( trochę mniej ogłoszeń, jednak i tak sporo), razem z nią wykupiłam drugiej suczce Szancie. O Szantę miałam dwa zapytania, z czego jedno bardzo konkretne - które się jakoś potem rozmyło.
O Ghanę zero.

I niestety z Ghaną trzeba będzie poczekać na koncówkę sierpnia - bo nie dam rady z daleka monitorować potencjalnej adopcji.
Trudno - musi poczekać, zresztą i tak to może być droga przez ugór, ta jej adopcja. Za to na jesieni wezmę się za to ogłaszanie ostro ;).

A z dobrych wieści - Ghana jest juz wysterylizowana.[/QUOTE]
Szkoda, że Szancie się nie udało :(
Dobrze, że Ghana już po sterylce :)
Może do tego czasu ktoś wypatrzy ją w schronisku i będzie miała super domek? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

...a przy okazji wyjaśniem i usprawiedliwiam milczenie na wątku.
Proszę o przychylne spojrzenie :-)

Po urlopie trochę się u mnie działo...

To "Trochę" właśnie chrapie na swoim posłaniu, aż dom trzeszczy... :-)

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/191046-BONA_dostojne-spojrzenie-KRÓLOWEJ_już-BEZPIECZNA-w-domu-w-Koszalinie!_Ma-Swój-Dom[/URL]!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...