Jump to content
Dogomania

Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(


Awit

Recommended Posts

[quote name='Lolalola']:pale Lilunia bedzie miec bosko,wspaniale zdjecia ze wspanialymi zwierzakami:lol:[/QUOTE]
te zwierzaki tez swoje przeszły i wyglądały niewiele lepiej niż Lilka ,a teraz .... po głowie mi chodzą i z łóżka spędzają ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 708
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]NiJaSe[/B] możesz wejść na nk pod moje zdjęcie Liluni. Jest osoba chętna do adopcji. Możecie porozmawiać. Myślę, że skoro tak szybko Pani wyraziła chęć pomocy to Lilunia ma spore szanse. Pewnie nawet jak będzie trzeba poczekać. Domek jest w Holandii więc i tak wszystko nie odbędzie się szybko. Jest numer telefonu.

[B]koosiek[/B] zajrzyj też i porozmawiajcie. Na pewno mailem będzie łatwo i tanio.

[url]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/818[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB'][B]koosiek[/B] zajrzyj też i porozmawiajcie. Na pewno mailem będzie łatwo i tanio.

[URL]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/818[/URL][/QUOTE]

Już do tej Pani piszę :)

[quote name='agata51']Biedna mała... Na dziś 5zł/mies.[/QUOTE]

Dzięki!

Link to comment
Share on other sites

no tak, ale mamy jeszcze 2 zasadnicze problemy:

[B]- przyjazd suni do Nijase[/B]

- [B][COLOR=red]20 zł[/COLOR][/B] deklaracji do jej DT


Nijase te 100 zł to z karmą czy karmę dostarczyc?

Czy ktoś moze jechać po sunię do Ostrowi? Ja nie mam auta, w tygodniu nie wyrwę się z pracy za żadne skarby.
Autobusem 100 km tez z nią nie dojadę, bo mnie nikt z takm smierdziuszkiem zestrachanym nie wpusci.


i ostatnie :) Czy jest ktoś chętny zajmować sie jej adopcją?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idusiek']
i ostatnie :) Czy jest ktoś chętny zajmować sie jej adopcją?[/QUOTE]

Jak już zaczęłam, to i skończę ;) To wezmę na siebie, tylko prosiłabym o użyczenie konta.

Bez pełnej deklaracji sunia nigdzie się ze schronu nie ruszy, to pewne. Dlatego jeszcze nie rozglądam się za transportem.

Aha, Pani z Holandii podałam kontakt do Ciebie, bo póki co Ty wiesz o Lilce najwięcej.

Link to comment
Share on other sites

No to fajnie, że macie rozesłane kontakty.

Edit

Mam znajomą blisko granicy niemiecko - holenderskiej. Wie wszystko o przewożeniu zwierząt do Niemiec. Do Holandii powinno być podobnie. Zapytam. Jak będę miał odpowiedź dam znać.

Link to comment
Share on other sites

jejku, wczoraj wieczorem już nie miałam czasu zajrzeć do Lilki, a dzisiaj proszę, najpierw propozycja DT u NiJaSe (propo piękne haszczaki masz i tyle kotków - ale masz fajnie), potem Cajus wstawia na NK i od razu propozycja domku stałego i to na dodatek w Holandii - tylko jak taki domek sprawdzić?
Z niecierpliwością czekam na dalszy rozwój sytuacji :)

Link to comment
Share on other sites

hehe, co nagle to po diable.....ja mam nauczkę po Szymku a ostatnio po żuczku.
Nie bądzmy tacy przędcy.
Byli juz tacy co kazali wycigacać Szymka ,bo mają dla niego domek....a potem znikali bez wieści...:(

ps. gdzie sie szuka na dogo osób obecnie aktywnych, bo nie pamiętam ?:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idusiek']ok, a jak sie wywozi psy do Holandii?
tak jak do Anglii czy tam obowiązuje tylko miesięczna kwarantanna? i w razie czego- mamy kogoś zeby sprawdził tam dom?;)[/QUOTE]

Myślę, że najpierw trzeba się upewnić, że chęć adopcji Lilki to przemyślana decyzja, a nie efekt chwili. Jeśli będzie taka pewność, to będziemy szukać kogoś do wizyty.

[quote]koosiek- moglabys ewentualnie po nią jechać?:)[/quote]W tygodniu nie da rady, w tą sobotę mam szkołę a w niedziele nie mam samochodu, więc ja mogłabym najwcześniej w przyszły weekend.

Link to comment
Share on other sites

kurcze, a kto inny nie mógłby jej ze schronu wcześniej wyciągnąc??
do przyszłego weekendu to kuuupa czasu... ona nie może tak długo siedzieć, skoro jest tak mega przerażona... to działa na jej niekorzyść psychiczną...

Link to comment
Share on other sites

Póki co w rozmowy z pania z Holandii nie będe się mieszać , niech robi to jedna osoba , ja się dopiero wmieszam jak sunia bedzie u mnie i będe mogła o niej coś powiedzieć.
[B]IDUSIEK[/B] - w tej 100 sunia ma u mnie też pełne wyżywienie łącznie z suplementami jeśli będa one niezbędne
kwota ma byc na utrzymanie dziewczęcia a nie na zarobek :) i wydaje mi się ,że na takiego psiaka mniej więcej tyle wychodzi o jakies wsparcie będe krzyczeć tylko wtedy gdyby ( tfu tfu tfu ) coś ze zdrowiem się działo (jeszcze raz tfu tfu tfu).
Sunia może przyjechać do mnie w każdej chwili , te 20 zł jakoś sie dozbiera i przeciez moge dostac je pożniej , najważniejsze zeby ona stamtad jak najszybciej wyszła do normalności

edit: ogłaszać Lilkę też będe ale jak zawsze każda pomoc mile widziana :)
zapytam znajomego czy moze w week pojechac , ale trzeba bedzie mu dac na paliwo no i kto by z nim pojechał i najlepiej kiedy ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...