Jump to content
Dogomania

SANDOMIERZ - przytulisko po POWODZI pęka w szwach. Potrzebna pomoc dogomaniaków!


Soema

Recommended Posts

wpis nie na temat ale pokrewny
nasza fundacja prowadzi zbiórkę karmy, koców, legowisk, obroży, smyczy i karmy dla zwierząt poszkodowanych w powodzi
w ubiegły piątek zawieźliśmy do Bierunia 121kg suchej karmy i ok 190 puszek
BARDZO PROSIMY O POMOC
chcielibyśmy przekazać też dary do Chełma Śląskiego
można również przekazywać pieniądze na nasze konto z dopiskiem POWÓDŹ

w zeszły piątek przekazaliśmy do Bierunia 121 kg karmy suchej i ok 190 puszek, ale to kropla w morzu
Fundacja SOS Dla Zwierząt [url]http://www.fundacjasosdlazwierzat.org/[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 687
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zalało Dwikozy.... między innymi panią Asię ze Stowarzyszenia.. 7 jej psów trzeba było przenieść do przytuliska (zabrała je z zalanego prawobrzeżnego terenu Sandomierza) jest tam ciężko....:shake: mój brat się zabiera za ogłoszenia psów.
Potrzebujemy pomocy w znalezieniu domu dla doga. Czy ktoś zna jeszcze kogoś, kto by mógł pomóc?:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GuniaP']Oglądałam, apelowali o pomoc dla Was, może będzie odzew, bo z tego co pokazywali to bardzo ciężko u Was... Tyle zwierząt i takie [B]niektóre chude[/B] :([/QUOTE]
Niektóre psy, to wygrały los na loterii, przeżyły i i dostały szansę na lepsze zycie. Mimo wszystko. Tam jest cholernie ciężko, brakuje nam ludzi, karma chwilowo jest, ale przy takiej ilości, nie starczy na długo.. wszystkie spragnione człowieka, miłości uwagi. Ale trezba każdemu posprzątać, dać pić, jeść..
[quote name='kizimizi']miejmy nadzieje ze wiecej ludzi sie odezwie i po programie cos ruszy! trzymamy kciuki![/QUOTE]
Oby.. bo był zryw przy pierwszej fali, trwał kilka dni.. Teraz dostajemy karmę też, ale ludzi do pomocy mało.
[quote name='kanna']a ja przegapiłam:shake:..czy gdzieś w necie można by ?[/QUOTE]
Tak, na pewno będzie w necie.

Link to comment
Share on other sites

fakt faktem - w Sandomierzu niestety jesli chodzi o organizację osobową do pomocy jest znacznie gorzej niż w Tarnobrzegu - nie wiem dlaczego tak jest - ale powszechnie panuje pogląd, iż świętokrzyskie to zagłębie okrucieństwa. Można popatrzeć chociażby na kieleckie wątki - okrucieństwo, obojętność - dobrze, e chociaż jest garstka ludzi, którzy pomagają, ale to kropelka w morzu.
Moim marzeniem jest, aby Tarnobrzeg i Sandomierz połączył swe siły - dzieli nas zaledwie 14 km i stworzył prawdziwe wzorcowe schronisko - ale jak zwykle polityka stoi na przeszkodzie - mogłaby dołączyć jeszcze Stalowa Wola i po prostu cud schron byłby - a tak to niestety.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KarolkaEngel']mam pytanie, jakie sa najbardziej potrzebne rzeczy? jutro chce wyslac paczke i przelew na 100 zlotych na adres podany na poczatku posta, psa zaadopt6wac nie m6ge bo moja suczka jest za bardzo zazdrosna i mam male mieszkanie w bloku. czego potrzeba najbardziej??[/QUOTE]
Oprócz rąk do pracy... to wszystkiego. Mówię to z pełną odpowiedzialnością. Karmy, smyczy, obroży, kocy, bud..
Tam nie ma światła, ogrzewania, wody... Latarki, szczotki, miotły, mopy, stare garczki... Wszystko się przydaje. Psy tęsknią, niszczą, żeby zwrócić na siebie uwagę.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

W imieniu lubelskiego Zarządu Oddziału Związku Kynologicznego w Polsce pragnę zaoferować pomoc w wysokości 1000 złotych dla zwierząt - ofiar powodzi, przebywających w Waszym przytulisku. Pozostawiamy Wam decyzję odnośnie formy pomocy (przelew pieniężny, karma, materiały budowlane, itp) oraz sposobu jej przekazania.

W tym wspólnym nieszczęściu łączmy się, bo wszystkie, te rasowe, i kundelki, zasługują na ciepło i miłość!!!

Pzdr,

Ukryty Smok

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anhata']Ukryty Smok, prawda, że to nie żart?

Soema, pod koniec tygodnia wyślę miski, obroże, smycze. Na Twój adres wysłać?[/QUOTE]
Tak, na mój, bo w przytulisku jesteśmy, są ludzie popołudniami, a kurierzy raczej do 15 są, a pani która w tym czasie jest, sobie sama nie poradzi..


Apropos doszły wczoraj 3 paczki, zapomniałam podziękować, poproszę brata o dane z paczki, to będę wiedziała komu podziękować osobiście!:)

Ukryty Smoku,.... DZIĘKUJĘ! Wysłałam pw, ale pw zapchane...

Ludzie na FB również piszą, dowiadują się.
Mimo że materiał okrojony, to coś się dzieje. Na pewno reportaż będzie w internecie.

Link to comment
Share on other sites

Nie, to nie jest żart. Czekam na kontakt na priva (już idę czyścić skrzynkę, aczkolwiek mam wrażenie, że to raczej dogo płata figle) w celu omówienia szczegółów.
Pozdrawiamy Was bardzo serdecznie i mamy nadzieję, że choć odrobinę pomożemy wam w tej trudnej sytuacji!!!

Pzdr,

Ukryty Smok

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anhata']Soema, daj znać koniecznie na jakiej stronce itd. To był reportaż o zwierzętach z Sandomierza ?[/QUOTE]
powtórkę reportażu można oglądnąć tu:
[URL]http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/magazyn-ekspresu-reporterow[/URL]
:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...