Jump to content
Dogomania

Wyniki i zdjęcia z ringu jamników (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Viz

Recommended Posts

Kochani dopiero wrocilam moj Agent powtorzyl zwyciestwo z Warszawy i wygral rase w Gdyni!!! Jestem taka szczesliwa,wlasciciele strasznie zadowoleni a maly wychasl sie na plazy z moim synkiem bardzo udana niedziela!! Na grupe nie zostalam bo nas nad morze ciagnelo!Padam!! Agniecha w Toruniu bedziemy!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 633
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:laola: [quote name='rysiczka']Kochani dopiero wrocilam moj Agent powtorzyl zwyciestwo z Warszawy i wygral rase w Gdyni!!! Jestem taka szczesliwa,wlasciciele strasznie zadowoleni a maly wychasl sie na plazy z moim synkiem bardzo udana niedziela!! Na grupe nie zostalam bo nas nad morze ciagnelo!Padam!! Agniecha w Toruniu bedziemy![/quote]


GRATULACJE:laola: I DALSZYCH ZWYCIĘSTW!!



czy mogłabym prosić o stawkę jamnisi długowlosych:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rysiczka']Kochani dopiero wrocilam moj Agent powtorzyl zwyciestwo z Warszawy i wygral rase w Gdyni!!! Jestem taka szczesliwa,wlasciciele strasznie zadowoleni a maly wychasl sie na plazy z moim synkiem bardzo udana niedziela!! Na grupe nie zostalam bo nas nad morze ciagnelo!Padam!! Agniecha w Toruniu bedziemy![/quote]

:p z Agentem ? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

CARELLI Światołdycz dosk. V1 w klasie championów CWC NPwR BOB powodzonka na Grupie:multi: :multi: :multi: AGENT Lukrowy Pierniczek dosk. Zw.Mł i nominacja BIS Junor, a teraz dziewczynki: ADŻANTA z Kasztanowej Chatki dosk v1. Zw. Mł, CARMELA Słodki Urwis dosk v2. w klasie młodzieży, ARIELKA Słodki Urwis dosk v1 CWC NSwR. GRATULACJE

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzka']CARELLI Światołdycz dosk. V1 w klasie championów CWC NPwR BOB powodzonka na Grupie:multi: :multi: :multi: AGENT Lukrowy Pierniczek dosk. Zw.Mł i nominacja BIS Junor, a teraz dziewczynki: ADŻANTA z Kasztanowej Chatki dosk v1. Zw. Mł, CARMELA Słodki Urwis dosk v2. w klasie młodzieży, ARIELKA Słodki Urwis dosk v1 CWC NSwR. GRATULACJE[/quote]

A pieski miniatury???Nasza Viz startowala z HRABIĄ????:lol:
A może Andzka wiesz jak wypadly kroliki i jak byla stawka kroliki dlugowlose?/
bardzo proszę:lol: :lol:




GRATULACJE DLA CARELLEGO ŚWIATŁODYCZ I DLA GONI I DLA ARIELKI
:laola: :laola:

GRATULACJE DLA AGENTA,CARMELKI I ADŻANTY:laola: :laola:

Link to comment
Share on other sites

Niestety, żaden krótkowłosy królik ani miniaturka nie były zgłoszone na tą wystawę.:shake:

tyle co się dowiedziałam to już piszę:
[B] Jamnik długowłosy króliczy[/B]: ATRAKCJA z Końskego Raju NSwR w porównianiu o rasę pokonała IRYSA z Końskego Raju. W klasie otwartej w suczkach szła SZAKA z Grodu Halszki a w klasie weteranów BIBIANKA Fgoland.Tu nie znam wyników.:oops:
[B]Jamnik długowłosy min.[/B]:
HRABIA z Końskiego Raju CWC :multi::multi::multi: .
BOB dla suki z kl.championów TEMIDY Dagnasta

Link to comment
Share on other sites

Moje dzieciatko dostalo CWC, NPwR i fantastyczny opis:loveu: Przegraliśmy w porównaniu z przepiękną Mł.Ch.Pl, Ch.Pl TEMIDA Dagnasta :)
Fantastyczna wystawa i gratulacje dla Gosi i Carellego, z tego co wiem byliście na podium na BISach (albo znajoma Was z kimś pomyliła)!!!!! :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzka']Śpieszę donieść, że CARELLI Światołdycz zajął II miejsce na
na BEST IN SHOW!!!!!!
:laola:[/quote]



:laola: :laola:

Bardzo się cieszę :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

GRATULACJE DLA GONI I CARELLEGO ZA PUDŁO:Rose: :Rose: :Rose: :Rose:


:cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao:

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla mojej wnuczki CARMELI Słodki urwis, mojego wnuczka AGENTA Lukrowy Pierniczek, mojego syneczka CARELLEGO Światołdycz:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: jeszcze nie dowierzam, że zdobyliście II BIS! To teraz sędziowie patrzą na jamniki? Ale się porobiło! Babcia juliola

Link to comment
Share on other sites

A ja widząc, że nikt o Rzeszowie nie wspomniał, śpieszę donieść, iż malutka Ułanka Arlet "skopiowała" swe osiągnięcia z wystawy w Krosnie i uzyskała w Rzeszowie to samo czyli : CWC, NSwR, Zw. Rasy oraz III miejsce w BOG. Bardzo się cieszę, zważywszy na fakt "położenia" nowej murawy na stadionie w Rzeszowie. Trawa była bardzo gęsta i miała straszną dla "królika" wysokość- około 4-5 cm ! Skandal !!!:mad: Było nas ledwo widać na BISie...:shake:
Ela

Link to comment
Share on other sites

Graulacje dla wszystkich jamniczych pięknośći:loveu:
Zabajka trzeba było zobaczyć jak trawa szumiała w Toruniu:evil_lol:
Bardzo dziękujemy za gratulacje.Ja tak jak Juliola nie mogę jeszcze uwierzyć,że staneliśmy na pudle!Myślałam,że znowu robimy za tło.Sędzina z Litwy po ocenie w ringu głównym(małe były kolejny raz na stole),poprosiła żeby wszyscy zeszli w ring przygotowawczy i z niego wywołano zwycięzców.Nogi miałam miękkie jak musiałam przedefilować przez cały ring do pudła.A mój niuniś miał luzik jak zwykle:p Mam trochę fotek,ale muszę poprosić Andzkę o wstawienie.
Aha,a moja Arielka dostała najkrótszy opis świata"Doskonała w każdym calu".:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...