Jump to content
Dogomania

TORUŃ - udana ewakuacja schroniska miejskiego - 135 psów w DT! Dziękujemy za pomoc!!


ilon_n

Recommended Posts

  • Replies 645
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak sobie myślę, że 70 tymczasów to dużo:shake: A jak wygląda teren po byłych jednostkach wojsk radzieckich przy ul. Polnej? Czy tam nie da rady umieścić zwierząt?
Sytuacja może wyglądać jeszcze gorzej gdyż ogród zoobotaniczny też nie ma lepszego położenia od schroniska:shake:

Link to comment
Share on other sites

Jest dość fajny hotelik dla psów w Parowie Falęckiej, ale to kierownictwo schronu musiałoby zadzwonić i ustalić warunki :
[B]Adres:[/B] Parowa Falęcka 18, 87-140 Parowa Falęcka[B]Telefon:[/B] 501284564[B]Nip:[/B] 9561663458
[B]E-mail:[/B] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][B]Strona www:[/B] [URL="http://www.psiafarma.iq.pl/"]www.psiafarma.iq.pl[/URL][B]Forma własności:[/B] Bez FP - zakład prywatny

Link to comment
Share on other sites

Psy będziemy dobierać do ludzi i możliwości przetrzymywania. Trzy sprawy. Pierwsza proszę o zachowanie spokoju wszystkich osób zabierających zwierzęta, aby nie przekazywać negatywnych emocji zwierzętom. Sytuacja może być nerwowa proszę o spokój i wyrozumiałość, a cała akcja będzie przebiegać sprawnie.My wszyscy zdenerwowani, to może zakłócić sprawne wydawanie zwierząt. Druga sprawa, to sprzęt do wyprowadzenia psa, czyli smycze i obroże. Tego mamy mało. Bądźmy czujni i działajmy razem. To na razie tyle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']Cioteczki w Toruniu z miau już rozwiesiły ogłoszenie w Nerro na Legionów i będzie w Carrefour.
[/QUOTE]

Wypraszam sobie 'cioteczkę'. :eviltong:
Niestety - z niewiedzy podałam dziewczynie w sklepie kontakt do schronu. Ogłoszenie odręczne, ale wisi - ludzie powinni się zgłaszać, ale będą to robić do schroniska.

Na pewno jest jedna bokserka po operacji - ale pewnie dla niej jest już obstalowany tymczas.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze jedno. Jest nas za mało w schronisku. Potrzebować będziemy osób które pomogą nam bezpośrednio przy obsłudze. Pojenie, karmienie, przeprowadzanie, kierowanie ludzi w odpowiednie miejsce. [B][SIZE="6"]Nowy komunikat o prognozowanej wysokości wody ma być 8,30 cm. Fala ma być jutro wieczorem. [SIZE="3"]Rozmawiałem z Agnieszką 5 minut temu.[/SIZE][/B][/SIZE] Zasuwam do schronu zbadać sytuacje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zielony']Jeszcze jedno. Jest nas za mało w schronisku. Potrzebować będziemy osób które pomogą nam bezpośrednio przy obsłudze. Pojenie, karmienie, przeprowadzanie, kierowanie ludzi w odpowiednie miejsce. [B][SIZE="6"]Nowy komunikat o prognozowanej wysokości wody 8,30 cm. Fala ma być jutro wieczorem. Rozmawiałem z Agnieszką 5 minut temu.[/SIZE][/B][/QUOTE]

Moge tylko podniesc, i miec nadzieje, ze wszystko pojdzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Strasznie zaluje ze nie moge tam z Wami byc, nie moge pomoc...pozostaje mi tylko wierzyc ze akcja przebiegnie sprawnie!!
Za kilka dni bede u rodzicow ( jesli Ciechocinka nie zaleje) i jesli potrzebna by byla pomoc wtedy napewno sie zglosze....jestem z Wami, trzymajcie sie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...