Jump to content
Dogomania

Lisio trzeci rok w hoteliku! Nie mamy za co opłacać DT - pomożcie!


Recommended Posts

Lisenku kochany trzymam kciuki za Twoją "resocjalizację" i powrót do normalności. Jestes mądry i kochany - masz duże szanse - więc są dobre rokowania na przyszłość. T
Myślicie, że nie da się popracować nad jego zachowaniem w stadzie?

Link to comment
Share on other sites

Hej dziewczęta :)
2 tygodnie byłam bez neta, wczoraj zaczęłam nadrabiać zalełości u Lisia i serducho mi się radowało, że tak dobrze trafił i taki mądry z niego chłopak :loveu:
A tu dziś doczytałam do końca, no i zmiany widzę , szkoda... :-(

Mam nadzieję, że w Lwówku też będzie miał dobrze, ale to już nie będzie to samo...

Ech... znam to... mój Merliś też nie pozwala zbliżyć się do siebie żadnemu innemu psiakowi, zawsze chce rządzić (nawet nami :roll:)
może w Lisiu natura akity drzemie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yoko100']Sylwia D to ja:)[/QUOTE]
Dzieki Cioteczko za pomoc finansowa :)

Kolejna wplata:
Anna z Jeżynowa (nie znam nicku) - 50zł
Serdeczne dzieki!

Lisku, Lisku...taki madry chlopak z Ciebie a tyle lat wegetowales na polach! Dlaczego?! Dlaczego Twoj Pan zgotowal ci taki los? Dopiero jesień zycia staje sie normalnościa...

Link to comment
Share on other sites

brzuszek doszedł do siebie, może jeszcze nie kupa idealna ale już nie rozwolnienie.... ;)
jeszcze jakiś czas Lisiu bedzie dostawać Enteroferment..i powinna ta flora jelitowa zupełnie dojść do siebie...

z duszą na ramieniu ale spróbujemy żeby Lisio jeszcze został u nas,
narazie Lisio ciągle przebywa osobno od innych piesków i wychodzi na wybieg sam ale po niedzieli zaiwestujemy w jakiś porządny kaganiec i spróbuje jeszcze raz zintegrować go z towarzystwem najwiekszych...
ale w tym kojcu wewnetrznym przez siatke w zasadzie widzi wszystkie pieski, ktore sto razy dziennie obok niego przebiegają....
i zazwyczaj pozostaje obojetny...oprócz 3 kolegów, "dziwnego", ktorego już w drugi dzień szarpnął za ucho, dużego niekastrowanego i jednego średniego kastrata....


no nic.. zaczne od wypuszczania go w kagańcu z Saszą, w stosunku do niej zawsze był super i zobaczymy...
potem postaram sie wymienić drzwiczki w tym kojcu zewnętrznym(z którego wydostał sie po 15 minutach),
tak żeby był oddzielony za dwoma płotami od innych piesków jak bede musiała gdzieś wyjść....

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=deepskyblue]Również trzymam kciuki za Lisia !!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=#00bfff][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#00bfff]Lisiu, bądź rozsądny i wykorzystaj swoją kolejną szansę !!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=#00bfff][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#00bfff]Kikou !!! Jesteś wielka !!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=#00bfff][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#00bfff]Pozdrawiam wszystkich !!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=#00bfff][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#00bfff](D.)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...