Jump to content
Dogomania

Lisio trzeci rok w hoteliku! Nie mamy za co opłacać DT - pomożcie!


Recommended Posts

[quote name='Lolalola']Dobrze powiedziane:)tez zazdroszcze tego,ze Giselle moze poglaskac futrzaczka:)
szkoda tylko,ze musisz jeszcze posiedziec w murach:-(ale na taki upal to chyba nawet lepiej;)wszystko bedzie dobrze Lisiu:)[/QUOTE]
siedzi w murach
ale podłoga zraszana i wody pod dostatkiem
dostaje to co lubi do jedzenia.....
to juz dla niego szczescie...tylko jeszcze troche trawki.....
bedzie dobrze:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']........trzeba kupic jemu smycz i obroze,nie pojedzie jak dziad na sznurku
to tyle z wydatkow.....[/QUOTE]

Dziewczyny nie kupujcie Lisiowi smyczy, najwyżej jakąś obroże ale jak ma jakąś starą na szyjce to też nie potrzeba bo ja będe miała w domu jakąś nową,dużą obróżke.... szkoda pieniędzy...
a i tak jak on jest taki wycofany i bojący to chyba o spacerach na smyczy w tej chwili nie ma mowy....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']Dziewczyny nie kupujcie Lisiowi smyczy, najwyżej jakąś obroże ale jak ma jakąś starą na szyjce to też nie potrzeba bo ja będe miała w domu jakąś nową,dużą obróżke.... szkoda pieniędzy...
a i tak jak on jest taki wycofany i bojący to chyba o spacerach na smyczy w tej chwili nie ma mowy....[/QUOTE]
to tylko obroze...bo nie ma wcale
a smyczke, to cos znajde w domu

Link to comment
Share on other sites

witaj
poniewaz zbieram deklaracje na Jantarka zastanawiałam sie aby jego umiescic u Ciebie:)
jestem na watku Twoim codziennie i wiem ze masz duzy ruch
napływ psiakow z Obornik i nie tylko:)


Troche mi glupio ze mnie pouczasz
zrobilam rozeznanie
ile masz psiakow? ile chcesz za pobyt ?
jak daleko.?..................
bilans był taki
ze zbyt mało było kasy
szukałam dalej,znalazłam taniej i blizej
a pozniej otrzymalismy duza wpłate
U Ciebie tez duzo sie zmieniło
urosła liczba psiakow., napisalas ze kojce nie wykonczone..itd
sorry
nie rozumiem sama siebie ,dlaczego sie tłumacze?
ale lubie jasne sytuacje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']witaj
poniewaz zbieram deklaracje na Jantarka zastanawiałam sie aby jego umiescic u Ciebie:)
jestem na watku Twoim codziennie i wiem ze masz duzy ruch
napływ psiakow z Obornik i nie tylko:)


Troche mi glupio ze mnie pouczasz
zrobilam rozeznanie
ile masz psiakow? ile chcesz za pobyt ?
jak daleko.?..................
bilans był taki
ze zbyt mało było kasy
szukałam dalej,znalazłam taniej i blizej
a pozniej otrzymalismy duza wpłate
U Ciebie tez duzo sie zmieniło
urosła liczba psiakow., napisalas ze kojce nie wykonczone..itd
sorry
nie rozumiem sama siebie ,dlaczego sie tłumacze?
ale lubie jasne sytuacje[/QUOTE]
Ja tez lubie jasne sytuacje ,wiec dlatego napisalam dwa zdania.Nie doszukuj sie podtekstow.Nie chodzi mi o to,ze Lisio pojechal gdzie indziej,wiadomo,ze wybiera sie tansza opcje,z kasa krucho,a
poza tym jestem zwolennikiem wolnego wyboru i nikt mi nie musi sie tlumaczyc ze swojej decyzji.
Chodzi mi tylko o to,ze jesli mozna bylo sie kontaktowac tel i mailowo ,zeby zalatwic miejsce dla psa,to mozna chyba napisac:dzieki,rezygnujemy,pies jedzie gdzie indziej,nie skorzystamy.
Jesli sie oczekuje przyzwoitego traktowania,to wypadaloby zrewanzowac sie tym samym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yumanji']Ja tez lubie jasne sytuacje ,wiec dlatego napisalam dwa zdania.Nie doszukuj sie podtekstow.Nie chodzi mi o to,ze Lisio pojechal gdzie indziej,wiadomo,ze wybiera sie tansza opcje,z kasa krucho,a
poza tym jestem zwolennikiem wolnego wyboru i nikt mi nie musi sie tlumaczyc ze swojej decyzji.
Chodzi mi tylko o to,ze jesli mozna bylo sie kontaktowac tel i mailowo ,zeby zalatwic miejsce dla psa,to mozna chyba napisac:dzieki,rezygnujemy,pies jedzie gdzie indziej,nie skorzystamy.
Jesli sie oczekuje przyzwoitego traktowania,to wypadaloby zrewanzowac sie tym samym.[/QUOTE]
Przepraszam,jezeli urazilam Twoje ego
no coz
zawsze przegrywam z osobami asertywnymi.....
dziekuje za pouczenie:oops:
i prosze o wybaczenie
na moich wątkach nie ma kłotni,nie toleruje tego....:shake:
wiec jeszcze raz przepraszam
rozumem swoj bład ___

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kizimizi']ja oferowalam sie z bazarkiem dla Lisia ajkis zcas temu.
Moge podeslac komus fotki dobytku (bedzie to glownie bizuteria) i prosze zeby ktos go poprowadzil bo ja ostatnio zbyt nieregularna jestem.

pasuje? ktos zechce?[/QUOTE]

nikt nie zrobi??? :(

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=DarkOrange]Lisiu wolny od lancuchow:crazyeye::multi::Cool!::klacz::klacz::Rose::thumbs:brawooooo dziewczynyyyyyyyyyyyyyyyyyy o ludu alez wiesciiiiii!:loveu::cool2::Dog_run::iloveyou::iloveyou::iloveyou::sweetCyb::sweetCyb:Gisuniu sny sie speniaja jupijjaajajjjjjjjjjjj! [COLOR=Magenta]A teraz do cioteczki Kikou:loveu::loveu::loveu:no no ale pieknie ! Lisienku serdunko masz zycie nowe[/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...