Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Buuuu.... :flaming:Zaspałam dzisiaj na zajęcia :oops:
Ale wiem dlaczego - muszę zmienić dźwięk alarmu w telefonie - jest tak wkur.. irytujący i namolny, ze wyłaczam go w dwie sekundy. A te dwie sekndy to za mało, żeby się obudzić... :oops:

Link to comment
Share on other sites

widzisz mimoza a ja wiedzialam ze zaspie bo o 21, zaraz po paru spotkaniach, jechalam do Mińska na urodziny brata TZa... No wiec napisalam ze bede tylko w niedziele. i nawet zdazaylam to zrobic nim GSD przestalo dzialac:multi::multi:

ale jutro oczywiscie bedziemy :cool1:

Link to comment
Share on other sites

A ja nie uprzedzałam, że nie będę, bo zamierzałam być. Tym bardziej, że pogoda dzisiaj całkiem całkiem :lol:
A jutro ma być nie bardzo fajnie - zimno i śnieżnie...

A w ogóle, to czy zauważyłyście, że na naszym forum był ostatnio gość? Jakim cudem się dostał, przecież, żeby nawet oglądać trzeba być zarejestrowanym? :-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimoza']zamierzałam być. Tym bardziej, że pogoda dzisiaj całkiem całkiem :lol:
A jutro ma być nie bardzo fajnie - zimno i śnieżnie..[/quote]
Nawet mnie nie denerwuj :placz: Jutro też ma być ładnie i koniec :mad: Bo dzisiaj mi baterie w aparacie siadły, a achciałam burki pofocić w pięknej jesiennej scenerii... :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Nawet mnie nie denerwuj :placz: Jutro też ma być ładnie i koniec :mad: Bo dzisiaj mi baterie w aparacie siadły, a achciałam burki pofocić w pięknej jesiennej scenerii... :placz:[/quote]
a mi sie udalo dzis i potropic z psami i obfocic w słoncu . a do miasta wracalismy juz w sniegu i brei.

Link to comment
Share on other sites

U nas śniegu ni ma.Ma padac w nocy podobno.nie lubiem zimna,ale czekam niecierpliwie,bo tinu prawdziwego sniegu nie widziała jeszcze biedne dziecko.W tamtym roku nie było zimy.
(a w ogóle ani emotek wstawiac nie mogem,ani zdiec,ani szybkiej odpowiedzi-CO JEST?????)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimoza']Podobno pod Łpdzią i w stronę Warszawy aż do Piotrkowa Tryb. była dzisiaj zamieć śnieżna.
[/quote]
Z grubsza od zaŁowicza do prawiePoznania. :razz: Wiem, bom doswiadczyla empirycznie zza okienka. :eviltong:
[SIZE=1]My tez musimy sie wybrac na slady kiedys... :oops:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

taaa a mnie tresser zamorduje bo dzis tez mnie nie bylo a mialam byc... tresser nie zabijaj, nie morduj.... wystarczy ze sama jestem wsciekla... bo to nie tak ze zaspalam tylko nie moglam.. i wolalabym nie mowic czemu- sprawy osobiste...:shake:
ehh ide zaraz z gama na lake kolo nas zeby jej to wynagrodzic.
a zla jestem jak nie wiem bo taka ladna pogoda i dzis i wczoraj:angryy:
no nic. we wteorek normalnie jestesmy. i znajac moje szczescie pewnie bedzie juz brzydko...:placz:

i czemu gds dalej nie dziala??:shake::-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wyjątek']
i czemu gds dalej nie dziala??:shake::-([/quote]


no niestety sa klopoty z serwerem jakas wieksza sprawa - obiecywali ze do poneidzialku uruchomia... jak nie to bedziemy bic ;)

oczywiscie jakby sie znow pojawily klopoty to zmienimy lokalizacje forum...

na razie [COLOR=Red][B]wyjazd do hurtowni przekladam na wtorek [/B][/COLOR]zeby spokojnie spisik chetnych zrobic :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wyjątek']
i czemu gds dalej nie dziala??:shake::-([/quote]
Ayshe zamknela drzwi z takim hukiem, ze az serwer padl :evil_lol:
Zaluj, ze Cie nie bylo! Pogoda jak marzenie a po powrocie do domu psy padly jak zabite do wieczora ;) Sie napracowaly, znaczy :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']a ja w końcu po 3 dniach reanimacji pozegnałam moja 16letnia kocicę... :placz:koszmarne jest podjęcie decyzji tym bardziej że ona nie chciała przestać oddychać. bedzie z nami na stale w ogródku...:kociak:[/quote]

Monisieczka, wpółczuję. :calus:
Niech jej ziemia ogródkowa żyzną będzie...

Link to comment
Share on other sites

mimoza-rrany bosskie ty mnie kiedys wykonczysz:evil_lol:."niech jej ziemia ogrodkowa zyzna bedzie":diabloti:...ty moze bardziej poetycznie co?:razz::evil_lol:.
monisieczka-wspolczuje i na szkoleniu:mad: oczekuje:cool1:.
wyjatek-ja nie mam juz sily do ciebie-w tygodniu cie nie bylo,w weekend tyz nie..masz fajna dynamiczna sunie-szkoda ...:shake:.no ale coz trudno.:roll:.
Gaga-trzaslo widocznei porzadnie...przeciag czy cus:cool3::diabloti:.
ps.dorplant czy ty dostalas ode mnie pw?wczoraj?wyylalam kilka razy ale wczoraj ciagle mi wywalaloi nie wiem czy ci cos doszlo czy nie:(.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']mimoza-rrany bosskie ty mnie kiedys wykonczysz:evil_lol:."niech jej ziemia ogrodkowa zyzna bedzie":diabloti:...ty moze bardziej poetycznie co?:razz::evil_lol:.[/quote]

Ojej, a co miałam napisać? Że lekką ma być? To jest oklepane, a moje jest osobiste :eviltong:


[B][COLOR=Red]NASZE FORUM DZIAŁA!!!!![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...