Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

[quote name='arrakis'][B]Dorplant [/B],Jaguar jest w wątku [B]"cel hodowli ", str. 13[/B]
[SIZE=1]P.S. Może mi ktoś powiedzieć jak się wstawia link do wątku, bo ja ciemna informatycznie:oops:[/SIZE][/quote]
Lepiej podaj numer postu, bo każdy może mieć ustawioną inną ilośc postów na stronie, a więc i ilość stron w wątku będzie inna ;)

A link do wątku wstawia się, jak każdy inny link. Otwierasz wątek, kopiujesz adres z okna przeglądarki i wstawiasz ;)
Chyba, że chodzi ci o link do konkretnego postu? :hmmmm:
Jeśli tak, to klikasz na numer postu (numer jest u góry każdego postu), wtedy otworzy ci się w nowym oknie ten jeden post - i dalej robisz tak samo, tzn. kopiujesz adres z okna przeglądarki i wklejasz ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dorplant']poratujcie !!!!
gdzie ,w jakim watku byly zdjecia Jaguara (takiego b.mocnej kosci z wielkim lbem) i takie dwa psy( bracia chyba) jako przyklad hipertypu i poprawnego ON-ka ????[/quote]
napewno dawalam psy w hipertypie w historii rasy on a zdjecie jaguara to dawalam kilkakrotnie[podobnie jak laski]bo ma pier...lca na punkcie takeigo typu samca i suki.:roll::evil_lol:
ps.cel hodowli?hmmm.boszsz ale sie naprodukowalam na tej dogomanii:(

Link to comment
Share on other sites

Jesooo.Tydzien mrozu był straszny ,ale tera?ładny był dzionek,słoneczko,cieplutko,0 stopni.Wychodzimy sobie po 21 z Aicha poszaleć z piłeczka,wylatujemy z klatki i ....jade na butach!:painting:Dobrze,że kota nie spotkałysmy,bo nie wiem jakby sie to skończyło.:huh:Nie wiem co to pada z nieba:niewiem:

Link to comment
Share on other sites

oj wiem ,byl gdzies jaguar , zapamietalam ze był na bank ,sprawdzałam pare razy swego czasu , bo opisując mi źabowskiego napisalas ze cos tam ma w budowie jak tenże jaguar wlasnie . i nie chodzilo tylko o jajeczka :evil_lol: 2 szt .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']chcialam powiedziec ze shadowski pustakiewicz skonczyl 11 lat:loveu:.jak ktos sie zlituje to moze pstryknie pare fotek w weekend jak czub sie trzyma i wogole.
kocham go strasznie:loveu::loveu::loveu:[/quote]


WOW :crazyeye: nie no wszystkiego najlepszego dla shadowskiego !!!! :new-bday::new-bday::BIG: :new-bday::BIG::new-bday:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']dzieki shida.wiesz jak dzielnei sie dziadek trzyma tego zycia...on umrze w locie i tego nie zauwazy:p.ta wola zycia, mimo stanu zdrowia ktory mu zafundowali "ludzie",jest niesamowita.[/quote]


wiesz pod wieloma wzgledami jak niepod wszystkimi to taki troche ideal psa - chcialoby sie takiego spotkac na swojej drodze...i to na jak najdluzszy czas... jest genialny :loveu:i totalnie pustakiewiczowaty :loveu::loveu::loveu::loveu: kofany dziadek :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

shida-ja tez chcialabym jeszcze kiedys spotkac tkaiego psa na swojej drodze-wzorcowego charakterowo ona.obawiam sie ze takeigo szczescia juz nie bede miala.
dzieki gosia w imieniu pustaka,ktory w twoim samochodzie ma z ciebie podporke zawsze:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...