Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

[quote name='ayshe']ja tam ide o 4:diabloti:
ps.ucieklam im z arkadii:multi: .oznajmilam ze to chromole i wracam do domciu.niemiecko-kaskowy tandem powiedzial zgodnie oki i ich tam zostawilam.moze nie wroca:diabloti:[/QUOTE]
nadzieja twa płonną jest -zawsze wracają:eviltong: :diabloti: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ayshe']a tak w sumie to widzac co sie dzieje z tymi biednymi donkami przez mode na nie....to wyc sie chce.zyly sobie,rodzily sie,tyle lat,nikt nie dorabial do nich ideologii,a o ile pamietam od poczatku lat 90[moge sie mylic]zaczelo sie.i maja coraz bardziej przerabane.:shake:[/quote]Ayshe z każda rasa popularną tak się dzieje. Spójrz choćby na onki :razz: Patrząc na schroniska, to jednak więcej tam jest krótkowłosych psów i krótkowłosych mixów ON, niż Donów... A i sama pewnie więcej krótkowłosych, niż dlugowłosych uratowałaś. Tak więc to nie jest argument...
A ja tam wolę, skoro już muszą hodować "wadliwe" ;) , zeby hodowali długołose o normalnej budowie, niz krótkowłose w hipertypie :p

[quote name='ayshe']dzisiaj moj szanowny malzonek zaprosil mnie do kina:crazyeye: .no ja nie wiem czy isc bo znowu bede musiala tlumaczyc baranowi:cool1: i sama nic nie zapamietam z tego filmu.chyba ze bedzie niemiecki dubbing:diabloti: :cool3:[/quote]Najprościej byłoby iśc na niemiecki film z polskimi napisami :lol:

[quote name='Żmija']Ayshe, po przedwczoraj.... nie piję. Nigdy. Never. Jamais.[/quote]Rozumiem, że ty nie, ale Jamais jak najbardziej? :evil_lol:

A tak w ogóle, to strasznie wam zburkami zazdrościmy wyjazdu :placz:

I pytanie za sto punktów, niech mi ktos zdradzi, jak zabawic psa rekonwalwescenta, który nie może się gwałtownie ruszać, nie może latać za piłka, ani zjadac smakołyków :???:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']:megagrin: stringi ze swastyka aaaaaaa:roflt: padlam:roflt: :roflt: :roflt: :roflt: .monisieczka i ewa-jo zwlaszcza:B-fly: .:evil_lol: :roflt: .[/quote]
nie widze w yum niczego zabawnego :angryy::angryy: a ze swastyka troszku w dooope sie wpija... no cóz takie życie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Ayshe z każda rasa popularną tak się dzieje. Spójrz choćby na onki :razz: Patrząc na schroniska, to jednak więcej tam jest krótkowłosych psów i krótkowłosych mixów ON, niż Donów... A i sama pewnie więcej krótkowłosych, niż dlugowłosych uratowałaś. Tak więc to nie jest argument...
A ja tam wolę, skoro już muszą hodować "wadliwe" ;) , zeby hodowali długołose o normalnej budowie, niz krótkowłose w hipertypie :p
[/quote]
no dobrze by bylo zeby nie byly to dlugowlose mutanty.juz wole onki w hipertypie.jakos sobie radza,zyja,sa aktywne....itd....
wiecej krotkowlosych bo moda na dlugowlose pojawila sie nie dawno-zaden argument asher:cool3: .poczekaj troszke to pogadamy czego do ratowania bedzie wiecej.nie pisze o mixach.ja sie mixami nie zajmuje bo nie mam takich dochodow.zajmuje sie tylko onkami.lub jak wolisz rowniez psami w typie onka-nierodowodowymi fenotypowymi owczarkami niemieckimi o nieustalonym genotypie:razz: .i niestety tu dlugowlose zaczynaja przewazac powolutku.moda to koszmar.zobaczysz jak gadanie o donkach doprowadzi do tragedii tych psow.ze takie piekne,uzytkowe ze ho ho,nie zdegenerowane jak onki[a po kim one niby sa e?kogo maja w papiorach e? slonie?]....ze przesladowane[i polakowi sie od razu ulanska odwaga,do boju itd wlacza:diabloti: ]...itd.ja stara juz jestem ale popatrze i poplacze.a wy badzcie dalej za demokracja robienia co kto chce.odrzucania wiedzy i doswiadczenia pokolen.bo MY mamy prawo.bo MY......:shake:

Link to comment
Share on other sites

Myślę,że jak wypadniecie z okrzykami w tych stringach toples na plaże z samochodów w towarzystwie bandy wielkich psów to cały ośrodek będzie dla was i nie trzeba bedzie z rana się zwlekać coby piesa zamoczyć tylko bedzie mozna se odespać.Zawsze to bedzie mniejszy kac:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']no dobrze by bylo zeby nie byly to dlugowlose mutanty.juz wole onki w hipertypie.jakos sobie radza,zyja,sa aktywne....itd....
wiecej krotkowlosych bo moda na dlugowlose pojawila sie nie dawno-zaden argument asher:cool3: .poczekaj troszke to pogadamy czego do ratowania bedzie wiecej.nie pisze o mixach.ja sie mixami nie zajmuje bo nie mam takich dochodow.zajmuje sie tylko onkami.lub jak wolisz rowniez psami w typie onka-nierodowodowymi fenotypowymi owczarkami niemieckimi o nieustalonym genotypie:razz: .i niestety tu dlugowlose zaczynaja przewazac powolutku.moda to koszmar.zobaczysz jak gadanie o donkach doprowadzi do tragedii tych psow.ze takie piekne,uzytkowe ze ho ho,nie zdegenerowane jak onki[a po kim one niby sa e?kogo maja w papiorach e? slonie?]....ze przesladowane[i polakowi sie od razu ulanska odwaga,do boju itd wlacza:diabloti: ]...itd.ja stara juz jestem ale popatrze i poplacze.a wy badzcie dalej za demokracja robienia co kto chce.odrzucania wiedzy i doswiadczenia pokolen.bo MY mamy prawo.bo MY......:shake:[/quote]
Ayshe, ustalmyh coś. To nie ja twierdzę, że DONY sa zdrowsze, lepsze od "zdegenerowanych onów". Ale jesli już o tym mowa, to ja nie odmawiam również ludziom prawa do krytykowania poczynań SV. Sama jestem tu bezstronna, nie mam zdania po prostu, wazne tylko, żeby krytyka jednej i drugiej strony była uzasadniona. I tyle.

A wracając do sedna, skoro twierdzisz, że popularnośc rasy i przykre konekwencje jakie sie z nią wiążą powinny byc argumentem za zaprzestaniem hodowania tej rasy, to powiedz mi, czemu wciąz hodujesz ONy? To chyba najpopularniejsza rasa na świecie i wśród rasowych (bądź w typie rasy) psów bezdomnych to własnie ONów jest najwięcej. A skoro tak, to - idąc Twoim tokiem rozumowania - powinno się zaprzetsać, przynajmniej na jakiś czas hodowli i popularyzacji rasy... ;)
Ciekawe tylko co na to SV :razz: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alix']powoli przestaje nad tym panowac:diabloti:
[/QUOTE]

Alix Monika jedzie z obstawą męzusia i noraska -hihihihihih zmieniaj domek na większy!!! A mówiłam poczekaj do czwartku. Pani organizator -kierownik masz o 2 klijentów + psa więcej:multi: :multi: :multi: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='14ruda']Myślę,że jak wypadniecie z okrzykami w tych stringach toples na plaże z samochodów w towarzystwie bandy wielkich psów to cały ośrodek będzie dla was i nie trzeba bedzie z rana się zwlekać coby piesa zamoczyć tylko bedzie mozna se odespać.Zawsze to bedzie mniejszy kac:)[/QUOTE]Dobra myśl Wszyscy wypadają a ja kieruje akcją bo stringów nie mam i jestem emerytka:eviltong: ale piesa idzie z wami!!!!! Facetów też przebrać w stringi to i kierownictwo ośrodka też zwieje nie będzie problemów że plaża nie dla psów!!!!:diabloti: :diabloti: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']Alix Monika jedzie z obstawą męzusia i noraska -hihihihihih zmieniaj domek na większy!!! A mówiłam poczekaj do czwartku. Pani organizator -kierownik masz o 2 klijentów + psa więcej:multi: :multi: :multi: :eviltong:[/quote]

jak bym tak czekala az wszyscy sie zdecyduja to by nie bylo nawet tego co mamy i byscie spali pod golym niebem:diabloti: :eviltong: zaraz zadzwonie i cos zadzialam.a baba z recepcji to juz ma mnie serdecznie dosyc:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

nie ma juz zadnych wolnych domkow. Sa trzy rozwiazania:
1. nadprogramowa liczba osob w domku to 15 zl od osoby, z tym ze nie dostawiaja lozek, trzeba zabrac ze soba spiwor i karimate.
2. ktos moze udac sie pod namiot
3. jest wolny pokoj 3 osobowy w pawilonie (za 90zl za caly pokoj) w pokoju jest tez prysznic

aha, ja moge spac na podlodze w salonie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Ayshe, ustalmyh coś. To nie ja twierdzę, że DONY sa zdrowsze, lepsze od "zdegenerowanych onów". Ale jesli już o tym mowa, to ja nie odmawiam również ludziom prawa do krytykowania poczynań SV. Sama jestem tu bezstronna, nie mam zdania po prostu, wazne tylko, żeby krytyka jednej i drugiej strony była uzasadniona. I tyle.

A wracając do sedna, skoro twierdzisz, że popularnośc rasy i przykre konekwencje jakie sie z nią wiążą powinny byc argumentem za zaprzestaniem hodowania tej rasy, to powiedz mi, czemu wciąz hodujesz ONy? To chyba najpopularniejsza rasa na świecie i wśród rasowych (bądź w typie rasy) psów bezdomnych to własnie ONów jest najwięcej. A skoro tak, to - idąc Twoim tokiem rozumowania - powinno się zaprzetsać, przynajmniej na jakiś czas hodowli i popularyzacji rasy... ;)
Ciekawe tylko co na to SV :razz: ;)[/quote]och asher:roll: :evil_lol: .to nie wina onkow ze sa popularne.to po prostu najlepsze psy:diabloti: jakie stworzyl czlowiek:diabloti: :diabloti: .nie idziesz moim tokiem rozumowania.moj tok rozumowania bowiem zjechal na inny tor:cool3: :po co tworzyc rase z psow o wadzie dyskwalifikujacej?powiedz mi czy to nie jest widzimisie?czy nie mozna donkow zostawic w spokoju/cieszyc sie ich widokiem i nie kruszyc kopii[raczej lancy]walka o "uwolnienie"i wolnosc dla rozmnazania sie donkow?ich starczy dla wszystkich.smrodek dla mnie sie roztacza tutaj malusi.tworzenie dla samego butnego tworzenia nie jest radoscia tworzenia:p ;) .onki hoduje dlatego ze jest zapotrzebowanie na moje psy.super pracuja,ja mam radoche i satysfakcje ze pracuja ciezko na swoja miche udowadniajac tym ze to czy onki beda robolami zalezy tylko od tego czy hodowca nie zapomnial o ich cechach uzytkowych a nie myslal tylko o cechach......ringowych;) .mozna tez zakazac hodowli yorkow bo skoro tyle badziewia a tak malo wartosciowych yorkow....albo husky....albo.....onki nie sa winne swojej popularnosci.popularnosc donkow jest kreowana.jeszcze wcale nie tak dawno nabywca donka po prostu sie nim cieszyl.teraz zastanawia sie w ktorej z wielu organizacji hodowac sobie malym wysilkiem doneczki.doprowadzenie donka do hodowli bowiem nie jest takie trudne.dobrze.wyprzedze onka w polsce tez nie.wyjezdzenie wystaw......zalatwione testy....ale jesli bierzemy pod uwage wylacznie patologie nie rzetelna prace hodowlana to nie ma juz dyskusji tylko stwierdzenie-wszystko wolno byle nikt mnie na tym nie nakryl.a z takim postrzeganiem rzeczywistosci nigdy sie nie zgodze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agis']Damy sobie rade w tych domkach :diabloti:[/quote]i tak spac nie bedziemy to po cholere te domki?:lol: :lol: .ja pojde spac jak wy pojedziecie na zawody poniewaz ja na zawodach nie zamierzam zejsc na zawal przez was:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']i tak spac nie bedziemy to po cholere te domki?:lol: :lol: .ja pojde spac jak wy pojedziecie na zawody poniewaz ja na zawodach nie zamierzam zejsc na zawal przez was:eviltong:[/quote]

Pojedziesz pojedziesz, zawsze mozesz sobie oczeta rączka zaslonic jak nie chcesz nas ogladac :eviltong:

Nie moge sie dodzwonic do Moniki wiec poki co nie rezerwuje tego pokoju. Jakos sie w domkach pomiescimy. :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alix']nie ma juz zadnych wolnych domkow. Sa trzy rozwiazania:
1. nadprogramowa liczba osob w domku to 15 zl od osoby, z tym ze nie dostawiaja lozek, trzeba zabrac ze soba spiwor i karimate.
2. ktos moze udac sie pod namiot
3. jest wolny pokoj 3 osobowy w pawilonie (za 90zl za caly pokoj) w pokoju jest tez prysznic

aha, ja moge spac na podlodze w salonie.[/quote]
biorę ten pokój :oops:

Link to comment
Share on other sites

cieszymy się z Timonem, że możemy sie dołaczyc do wycieczki :multi:

[SIZE=1](musze tylko spytac faceta czy napewno nas puści, powiedział wprawdzie "a jedźcie sobie" :loveu: )[/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
mi jest wszystko jedno co z domkami i miejscami.

Timon nie był nigdy jeszcze na takiej wyprawie i ja nie wiem jak on sie zachowuje, ale on jest b.przyjazny do wszystkich

Aha, mamy duzy samochód :) i wolne 2 miejsca, lub wezme kombi i beda 2 miejsca i bagaznik

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pyros-Aga']Spokojnie przecież damy rade w domkach. W kupie będzie raźniej :loveu:[/quote]

Pewnie ze damy!!!! Jesli chcesz pokoj bo wiecej przestrzeni i w ogole :evil_lol: rozumiem.Jesli z innych powodow to nie przyjmuje do wiadomosci:eviltong: MI po 3 piwach wszystko jedno gdzie spie:cool1: . A jeszcze jak ktos mi pozyczy dmuchany materacyk to normalnie rewelka:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...