Jump to content
Dogomania

z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(


Recommended Posts

Właśnie jest propozycja Dt dla innej suni, którą bedę zabierac ze schronu. Może nawet bedzie miała DS. W tej sytuacji wezme czarną sunię do siebie. Czy ktoś wspomoze ją na jedzenie? Nie wiem, czy wszystkie deklarowane wpłaty dotyczą staruszka, czy jej również?
W schronisku przebywatakże taki zastraszony biedak, może p. Teresa znalazłaby cos dla niego, zamiast dla czarnulki? Jak zobaczyłam go na zdjęciu, to oczywiście o nim już myslę.
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_37GSjRVh0Oc/S-60SHEw-kI/AAAAAAAABWA/8it7GT9mIQs/s800/100_1966.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jaaga']Pani Tereso, czy do tego DT miałyby iść oba psy? Jesli czarna suczka również, to co z jej sterylką? Czarną sunię miałam wziąć do siebie. Jechałam już po nią 3 razy i zawsze wracałam z wieksza ofiarą losu. Bardzo mi lezy na sercu, dlatego chciałabym wszystko dograć.
Osoby, które deklarują wpłaty prosiłabym o cierpliwość, bo skoro rozwiazuje sie sprawa DT, to najlepiej poczekać, gdzie psiaki bedą. Jeszcze trzeba je zabrać ze schronu.[/QUOTE]

Może jak te małe sznaucerowate ma DS, to jak jest DT dla starutków to może i tego białasa wyciągniemy?

Link to comment
Share on other sites

Ja nie wezme białego, bo jest wiekszy od suni. Małą czarną wezmę do domu, ale nie mam miejsca na trochę wiekszego psa, bo musiałby być z Lulką w kojcu.
Kurza stopa, co to za starutek w wieku 5 lat :mad:? W kwiecie wieku pisze się, a nie tak :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

:cool3:jak pies nieadopcyjny trza brać ludzi na litość.
Ja wierzę, ze jej znajdziemy domek, zawiążesz czarnuszce czerwone kokardki i znajdziemy jej domek jako mix shipperki i pinczera miniaturowego:evil_lol:

To może Teresa wzięła by tego białaska?
On marnie skończy, nie podchodzi do krat nawet.

Link to comment
Share on other sites

Zagłodzi się jak Lulka. Potem będziemy wyciągać kolejnego wraka psa. Tam w boksie kwarantanny zawsze jest tyle psów, że nie dziwie sie, że nie potrafi dopchac się do miski. W kiepskiej kondycji jest jego towarzysz w czarne łatki.
Kurza stopa, wstawisz fotkę? Nie wiem czemu on tam jeszcze siedzi, bo już długo go widzę. Sznaucerowata sunia też była tam taka chuda i już nie znalazłysmy jej po zakończeniu kwarantanny. Były pieniądze, miejsce, tylko psa zabrakło :-(.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']Właśnie jest propozycja Dt dla innej suni, którą bedę zabierac ze schronu. Może nawet bedzie miała DS. W tej sytuacji wezme czarną sunię do siebie. Czy ktoś wspomoze ją na jedzenie? Nie wiem, czy wszystkie deklarowane wpłaty dotyczą staruszka, czy jej również?
W schronisku przebywatakże taki zastraszony biedak, może p. Teresa znalazłaby cos dla niego, zamiast dla czarnulki? Jak zobaczyłam go na zdjęciu, to oczywiście o nim już myslę.
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_37GSjRVh0Oc/S-60SHEw-kI/AAAAAAAABWA/8it7GT9mIQs/s800/100_1966.JPG[/IMG][/QUOTE]
Te prośby o deklaracje, które ja wysyłałam dotyczyły obydwu psiaków i staruszka i suni.

Link to comment
Share on other sites

Justyna, kto jak kto, ale Ty sie pogubiłaś? przecież wiesz o ewentualnym DT dla staruszka. Sunię wezmę do siebie, skoro jedno z moich podopiecznych ma mieć DS.
Panią Teresę bardzo prosimy za to o pomoc dla tych dwóch białych bied ze zdjęć. Skoro udalo się p. Teresie znaleźć miejsce dla takich nieadopcyjnych psów, to może tamta osoba zgodziłaby się zamiast nich przyjąć te dwa z kwarantanny? Wtedy w sumie uratowane byłyby 4 psy.
Musimy tylko potwierdzić dziś to DT dla staruszka.
Jusstyna, nie będę mogła dzis zaglądać na dogo, więc najwyżej zadzwonię.

Dla niewtajemniczonych. Czarną sunię od początku zamierzałam wziąć do siebie, ale nie mam miejsca, dlatego zdecydowałyśmy się z justyną szukac jej schronienia. jakby z tym domem dla jednego z moich podopiecznych wypaliło, to wtedy sunię mam gdzie dać.

Link to comment
Share on other sites

Staruszka bierze Renatka :) :)

za 250 zł zł mies.

Jako,że jest 100 zł deklaracji i jest 200 zł od os,która zawsze pomaga,to Renatka mówi, żeby 50 zł deklaracji przeznaczyć na tą czarną sunie i wszystkie wpłaty jednorazowe również na nią :) Zgadzacie sie? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']...Były pieniądze, miejsce, tylko psa zabrakło :-(...[/QUOTE]
Nie chce byc złym prorokiem,ale boje sie,że moze sie stac z tym staruszkiem,jak z innym psem,o którym pisała Jaaga.
[SIZE=3][COLOR=Red][B]
[SIZE=5]Kto pomoże wyciągnąć starowinkę ze schronu?[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=5]:-(



[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...