Jump to content
Dogomania

Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom. Ku pamięci Jolanty08 i Talcott - szlachetnych miłośniczek zwierząt.


Monika z Katowic

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

[B]Agusia - jestem jak najbardziej za tym! [/B]
Do obecnego konta nie da się - ot tak - zrobić upoważnienia, bo ja mam w Aliorze jeszcze swoje konto firmowe i dwóch wspólnot którymi zarządzam, one wszystkie są spięte w jedną całość, więc ten, kto miałby dostęp do tego konta, miałby do wszystkich czterech :)

Link to comment
Share on other sites

To ja bardzo dziękuję, że ktoś poniesie za mnie dalej tę pałeczkę. Oprócz pracy na 3 etatach i małego wciąż dziecka za dużo ostatnio się dzieje niefajnych rzeczy wokół mnie, poczynając od nawracających chorób męża przez chorobę mojej Mamy na chorobie teściowej kończąc, do tego ratowanie naszej wiejskiej szkoły i wciąż ktoś ze znajomych, kto potrzebuje pomocy prawnej "na pożar", żebym miała jeszcze czas i głowę do dogomanii.. Mam nadzieję, że mi to wybaczycie :). Może końcówka roku będzie wreszcie spokojniejsza, na razie się nie zanosi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic'][FONT=comic sans ms]Kochana MagdoNS!:iloveyou: Oczywiście zostajesz z nami i nadal liczymy na Ciebie jako członka Komisji Skarpety!
Byłaś założycielką i bardzo długo wspaniałym skarbnikiem Talcottowej Sakrpety.
Bardzo, bardzo dziękujemy za rzetelne skarbnikowanie!:iloveyou:[/FONT][/QUOTE]
Podpisuję się :iloveyou:


[quote name='MagdaNS']To ja bardzo dziękuję, że ktoś poniesie za mnie dalej tę pałeczkę. Oprócz pracy na 3 etatach i małego wciąż dziecka za dużo ostatnio się dzieje niefajnych rzeczy wokół mnie, poczynając od nawracających chorób męża przez chorobę mojej Mamy na chorobie teściowej kończąc, do tego ratowanie naszej wiejskiej szkoły i wciąż ktoś ze znajomych, kto potrzebuje pomocy prawnej "na pożar", żebym miała jeszcze czas i głowę do dogomanii.. Mam nadzieję, że mi to wybaczycie :). Może końcówka roku będzie wreszcie spokojniejsza, na razie się nie zanosi...[/QUOTE]

...i oby ten spokój zapanował wcześniej niż pod koniec roku.

Bądź z nami na ile Ci tylko czas pozwoli:-)

Link to comment
Share on other sites

Magda, trzymaj sie dzielnie :kciuki: Nie wiem, ale moze ktos Ci zle zyczy i dlatego tak Ci sie nie sklada? Moze tzw. zle oko czegos pozazdroscilo... no i jak u Ciebie z żylami/ciekawi wodnymi w domu? Moze macie silne promieniowanie, stąd Martusia i maż chorzy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...