Jump to content
Dogomania

Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom. Ku pamięci Jolanty08 i Talcott - szlachetnych miłośniczek zwierząt.


Monika z Katowic

Recommended Posts

[B]_Lara, [/B]ja tez jestem za pomocą Buni, dawaj na PW numer konta do przelewu!
Aha, [COLOR=#ff0000][B]oczywiście wszystkie wpisy z ostatnich tygodni dogo zżarło, więc w weekend postaram się wpisać raz jeszcze wpłaty oraz pomoc, która była udzielona po 20 marca, bo przeciez byly wpisy o waszych wpłatach, o zwrocie Nikusa, WSZYSTKO bylo na bieżąco - jak nigdy [/B][/COLOR]:diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Melduje ze marzec i kwiecien mam zaplacony,bo nie ma w pierwszym poscie:lol:Za maj pojdzie w przyszlym tygodniu.

Chce pieknie prosic o maksymalna pomoc dla staruszka z tego watku
[h=3][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225779-Staruszek-z-pogruchotana-%C5%82apeczk%C4%85-po-2-operacjach-pilne-dt-ds-POMOZ%21"]Staruszek z pogruchotana łapeczką po 2 operacjach - pilne dt/ds, $ POMOZ![/URL][/h]Jako ze jest to moja pierwsza prosba o pomoc,prosze o odpowiedz jakie sa zasady przyznania pomocy.Czy musze np.cos oddawac?

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym prosić o pomoc dla 12-letniego psiaka z tego wątku
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-12-letni-Maniek-do%C5%82%C3%B3%C5%BC-grosika-do-hotelika-%28-Zbieramy-deklaracje%21%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-12-letni-Maniek-do%C5%82%C3%B3%C5%BC-grosika-do-hotelika-%28-Zbieramy-deklaracje%21%21[/URL]

Maniusia znalazłam 4 maja, znajduje się on teraz na kwarantannie w schronisku. Ze względu na to, że wymaga leczenia jeszcze przez ok.2 tygodnie będzie znajdował się w szpitaliku, ale potem chciałabym go stamtąd wyciągnąć do hotelu i szukać domu (już ma ok.90 ogłoszeń, ale na razie cisza), żeby nie trafił na boksy ogólne. Do tej pory udało mi się uzbierać z jednorazowych wpłat 110 złotych i stałych deklaracji 190, z tym, że to są deklaracje moje, mojego brata, mojej mamy, mojego faceta i dziewczyny brata, a koszt hoteliku to 390zł miesięcznie. Zrobione są też 2 bazarki na pokrycie kosztów hotelikowania i ewentualnie weterynarza, jeśli będzie go potrzebował podczas pobytu tam. Szukam przede wszystkim DT/DS, jakiejkolwiek pomocy finansowej, ogłoszeniowej, allegro cegiełkowego (zaproponowano mi, żeby to zrobić, ale nigdy sama tego nie robiłam). Tak jak koleżanka powyżej pytam o to samo :)

Link to comment
Share on other sites

Witam, chciałam poprosić was o pomoc dla staruszka z tego wątku:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/203717-Badi-nie-mamy-pieni%C4%99dzy-na-hotelik!!Wykruszy%C5%82y-si%C4%99-deklaracje?highlight=badi[/url]

Badi jest niewidomy, aktualnie przebywa w hoteliku LILUtosi. Niestety wykruszyly się deklaracje na pobyt i leczenie pieska i powstały długi w hotelu. Niedawno właścicielka napisała, że od marca pobyt jest nieopłacony[B][/B][B][COLOR=#ff00ff][SIZE=3][/SIZE][/COLOR][/B], stąd moja prośba do waszej fundacji po pomoc dla tego pieska. Pomoc pilnie potrzebna.
Chętnie spełnię wszystkie warunki do otrzymania wsparcia przez Badiego.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Bardzo sie cieszę, że już dwie osoby pozytywnie rozpatrzyły ostatnie wnioski:) Doczytałam właśnie jeszcze raz regulamin, i to że muszę napisać o jaką kwotę wnioskuję. Przepraszam, niedopatrzyłam... o skarpecie dowiedziałam się niedawno, inicjatywa wspaniała, ale trudno mi wszystko w momencie ogarnąć to znaczy cały regulamin i wątek.
Ze względu na wysokość dlugu proszę Was o o maksymalna pomoc dla Badiego z tego wątku jak już wyżej pisałam
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/203717-Badi-nie-mamy-pieni%C4%99dzy-na-hotelik%21%21Wykruszy%C5%82y-si%C4%99-deklaracje?highlight=badi"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...highlight=badi[/URL]
teraz czekamy na trzecią osobę do akceptacji?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic']Jestem trzecią osoba z Komisji[B] Skarpety im. Talcott[/B].
Także przychylam się do pozytywnego rozpatrzenia trzech wniosków z postów o numerach:1582, 1583, 1584.[/QUOTE]

Czy mogę zagłosować za dotacją bezzwrotną. Psiak jest w takiej sytuacji że nie bedzie z czego zwrócić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']Melduje ze marzec i kwiecien mam zaplacony,bo nie ma w pierwszym poscie:lol:Za maj pojdzie w przyszlym tygodniu.

Chce pieknie prosic o maksymalna pomoc dla staruszka z tego watku
[B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225779-Staruszek-z-pogruchotana-%C5%82apeczk%C4%85-po-2-operacjach-pilne-dt-ds-POMOZ%21"]Staruszek z pogruchotana łapeczką po 2 operacjach - pilne dt/ds, $ POMOZ![/URL][/B]

Jako ze jest to moja pierwsza prosba o pomoc,prosze o odpowiedz jakie sa zasady przyznania pomocy.Czy musze np.cos oddawac?[/QUOTE]

A ile trzeba zwrocic?Na jaka pomoc moge liczyc i w jakiej kwocie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Czy mogę zagłosować za dotacją bezzwrotną. Psiak jest w takiej sytuacji że nie bedzie z czego zwrócić.[/QUOTE]

Kochana? Napisz o którego psiaka Ci chodzi?
Jako stałemu deklarowiczowi przysługuje Ci możliwość uzyskania dla psa pomocy [SIZE=3][FONT=Book Antiqua] "bez obowiązku zwrotu kwoty uzyskanej pomocy[/FONT][/SIZE]".

Przypominam:

[B][FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Procedura przyznawania pomocy w Skarpecie im.Talcott:[/SIZE][/FONT][/B]
(...)[FONT=Book Antiqua][SIZE=3] - wnioskujący koniecznie powinien podać konkretne potrzeby pieska oraz kwotę, o jaką wnioskuje[/SIZE][/FONT],
[SIZE=3][FONT=Book Antiqua]- każdy może zgłosić do Skarpety staruszka w potrzebie, z tym, że wnioski osób, które opłacają stałe deklaracje w wysokości minimum 10 zł miesięcznie, mają pierwszeństwo w rozpatrywaniu wniosku,
- każdy, kto zgłosił pieska i otrzymał pomoc, [B][COLOR=#ff0000]jest zobowiązany w przeciągu 6 tygodni od uzyskania pomocy wnieść do Skarpety w dowolnej formie (wpłaty własnej, wpływów z bazarku, itp.)[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]25% kwoty uzyskanego wsparcia[/COLOR][/B]; powyższa zasada nie dotyczy stałych deklarowiczów (wpłaty od minimum 3 miesięcy po minimum 10 zł miesięcznie) - te osoby mogą zgłosić 1 pieska w miesiącu bez obowiązku zwrotu kwoty uzyskanej pomocy[/FONT][/SIZE] (...)

Link to comment
Share on other sites

Wróciłyśmy ze szpitala, powoli wracam do normalnego świata, zaraz przejrzę wątek i uzupełnię wszystkie sprawy finansowe - i te, które zjadło dogo, i nowe.

edit: widzę, że są nowe wnioski o pomoc, jestem już przy kompie i na chodzie, więc proszę o dane do przelewów.

Długo mnie nie bylo, bo moja córeczka z dnia na dzień dostała takiego zapalenia płuc, że pojechalysmy na wizytę konsultacyjną do szpitala i już nas nie wypuścili. Kto choć kilka dni spędził z dzieckiem w szpitalu, śpiąc na podłodze, jest sobie w stanie wyobrazic, jak to jest po dniach kilkunastu... Najważniejsze, że jest już zdrowa, ale chyba do Bożego Narodzenia nie odeśpię tego szpitala. Mąż mnie zmienił tylko raz, na półtorej doby, w czasie których poszłam do pracy nadrobić zaległości, powiedział mi, że jak wydarł ze szpitala, to był tak oglupialy, że nie wiedział którędy do domu...

Edited by MagdaNS
Link to comment
Share on other sites

[B]Kochani, potrzebna pomoc :)

[/B]Siadłam, żeby zrobić porządek z finansami. Z powodu znanej awarii dogo nie jest to łatwe, więc może mi pomożecie kilka rzeczy rozszyfrować.

1. Kto wnioskował o pomoc dla psa Mojo? Gdzie jest jego wątek? 11 kwietnia poszło 120 zł na konto Magdalena S.

2. Czy wpłata z 13.04.2012 r. na poczcie od Renaty H. 30 zł z opisem Gogo07 to jest wpłata Dogo07? I czego dotyczy?

3. [B]Andegawenka[/B] [B]- dwa razy zapłaciłaś za IV i V, w związku z tym masz deklaracje opłacone aż do sierpnia.

4. Bardzo dziękuję Akrum za dodatkowe zasilenie naszej Skarpety ponad obowiązkowy zwrot 30 zł [/B]:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...