Jump to content
Dogomania

Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom. Ku pamięci Jolanty08 i Talcott - szlachetnych miłośniczek zwierząt.


Monika z Katowic

Recommended Posts

APSO, obecnie po zmianach, najwyższa pomoc wynosi 120 zł! Poza tym musicie do 6 tygodni zwrócić 50 procent otrzymanej kwoty, organizując bazarki, aukcje allegro czy inne. Jeśli nie zwrócicie - kolejnego wsparcia nie otrzymacie. Wszystko to w celu utrzymania płynności finansowej Skarpety! Nadal reflektujesz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic']Moja droga? Dyskutujesz o zasadach (było 150 zł - sama pisałam regulamin:)) czy prosisz o pomoc dla psa?
Bo już się pogubiłam....[/QUOTE]

Prosi o pomoc, na pewno, zaglądałam na wątek Majeczki - strasznie schorowana z niej psinka i na dodatek cierpiąca ja jestem za przyznaniem najwyższej pomocy, czyli 120 zł. Gdzieś chyba trzeba notować, kto zwrócił 50 procent, a kto nie - coś jak czarna lista:( Niewdzięczne zadanie, a cóż ... trzeba rozliczać!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']Magda, prosze potwierdz na tym watku ,jak wplaty dotra.
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/194196-dodane-obrazy%21-na-skarpete-im.-Talcott.-20-X-2010r"]http://www.dogomania.pl/threads/194196-dodane-obrazy!-na-skarpete-im.-Talcott.-20-X-2010r[/URL]

diuna_wro 90zl
jagodkailawa-15zl[/QUOTE]
Jak tylko dotrą, to napiszę, na razie nie ma nowych wpłat.
Wczoraj mnie nie było na dogo bo spędziłam blisko dobę na wyjeździe do Warszawy.
Po południu przejrzę wątek pieska zgłoszonego do pomocy i się określę co do mojej opinii.
[B]Obowiązek zorganizowania wpływu do Skarpety spoczywa na osobie wnioskującej o pomoc[/B]. Bez względu na to, czy przyznamy 60 czy 120 zł, polowa tej kwoty w jakiejkolwiek formie powinna wrócić do Skarpety. Cieszę się, że dzięki zaproszeniom Moniki z Katowic dołączyło do nas sporo nowych osób, zwłaszcza w wymiarze finansowym, ale ja nie chciałabym żeby nam się powtórzyła taka sytuacja, że nie ma z czego pomóc. Ktoś nas prosił wcześniej o pomoc, po Grubciu, ale odmówiłyśmy z powodu braku kasy. Trzeba będzie się cofnąć kilka stron do tyłu, napisać do tej osoby, że są nowe środki, nowe zasady i czy w związku z tym prosi nadal o wsparcie dla pieska.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj na konto dotarła moja wpłata deklaracji :).
Jeśli chodzi o Majkę to - szczerze - mam w tej chwili urwanie głowy z chorym dzieckiem, więc zdaję się na cioteczki, które przeczytały watek i są za przyznaniem pomocy. Bardzo proszę o przesłanie na pw numeru rachunku do wpłaty dla Majki.

Link to comment
Share on other sites

Po wymianie PW z Moniką z Katowic poprosiłam Sylwiaso, u której w hoteliku przebywał jamnik Iksik (ze skarpety udzielono mu pomocy, a szczęściarz jest już w nowym domku) o przelanie na skarpetę 40zł z puli pieniążków, jaki po nim zostały. Bardzo proszę o potwierdzenie zaksięgowania tego przelewu i raz wtóry serdecznie dziękuję za pomoc Iksikowi. :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Po wymianie PW z Moniką z Katowic poprosiłam Sylwiaso, u której w hoteliku przebywał jamnik Iksik (ze skarpety udzielono mu pomocy, a szczęściarz jest już w nowym domku) o przelanie na skarpetę 40zł z puli pieniążków, jaki po nim zostały. Bardzo proszę o potwierdzenie zaksięgowania tego przelewu i raz wtóry serdecznie dziękuję za pomoc Iksikowi. :-)[/QUOTE]

A my bardzo dziękujemy, że opiekunki szczęśliwego Iksika pamiętały o Skarpecie im. Talcott i wspomogły ją!:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Iksik ma sój dom - to super!!!! Bardzo mu kibicowałam!!!!
DadaM - przelew dla Majki poszedł, mam nadzieję, że poranną sesją wejdzie na konto do Jaagi. Masz chyba zapchaną skrzynkę, bo mi nie dało wysłac PW.
Nowych wpłat brak.
Jutro uzupełnię pierwszy post, bo zaraz muszę lecieć robić dziecku inhalacje, kąpiel, usypianie, dwie godziny w plecy :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...