Jump to content
Dogomania

Jamniczka Jumka MA DOM :)


J_ulia

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ludzie, ona jest chuda jak mój Bursztyn w ostatniej fazie choroby :( :( :( :( :placz::placz::placz::placz::placz:
[IMG]http://i46.tinypic.com/alt4j7.jpg[/IMG]

i to....[IMG]http://images32.fotosik.pl/430/40d0f836e7de8881med.jpg[/IMG]


To był rzeczywiście ostatni moment :( :( :( biedactwo, co ona przeszła :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

No jesteśmy po pierwszej nocy...Wczoraj tego nie było widać, ale Juma jest koszmarnie osłabiona, ma problemy z utrzymaniem równowagi i chodzeniem, ale ostatkiem sił poszukuje jedzenia, dostała teraz troszke i witaminki, jutro jedziemy do weta...Dawać jej dużych ilości nie mogę. Na schody i ze schodów ja wnoszę i znoszę, żeby się nie przemęczała.Mam nadzieję, że dojdzie do siebie...macha chociaz tym chudziutkim ogonkiem swoim, gdzie widać każdą kosteczkę:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

A ja kombinuje dla mełaj domek. Podałam już państwu kontak. Wizytę już im zrobiłam wraz z bela51. Państwu mała sie bardzo spodobała jednak boją się jej stanu. Podałam już im numery telefonu podane na 1 stronie.

Link to comment
Share on other sites

Własnie byłam z piesami na spacerku...pobiegały troszkę, ale nie długo bo mała nie ma siły...Musiałam ją przenosić obok wędkarzy na rękach, bo podbiegała i wyjadała im robaki:(:(:(
Teraz zjadła i śpi....zmęczona...
Jakby ktoś miał na nią chętnych to na pw podam numer, jakby przyszli właściciele chcieli jakiś info...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']A ja kombinuje dla mełaj domek. Podałam już państwu kontak. Wizytę już im zrobiłam wraz z bela51. Państwu mała sie bardzo spodobała jednak boją się jej stanu. Podałam już im numery telefonu podane na 1 stronie.[/QUOTE]

No to super, cieszę się kochana, że im Jumę podesłałaś, że tu weszłaś :D

[QUOTE]_Laro, podobna jest Jumka do Bursztyna, przynajmniej na zdjęciach....[/QUOTE]

Oj tak Jaszo, podobna, serce mi się łamie jak ją widzę.... :( ale nie przeskoczę muru, a tak bym chciała... :( zawsze można pomarzyć...

Link to comment
Share on other sites

Jak Ci Państwo by się zdecydowali byłoby super, z tego co wiem jeszcze ktoś był chętny , ale ma koty, no Jumka za nimi migiem pobiegła jak zobaczyła, ale nie sądzę, że to grozne, raczej dlatego, że uciekały, to na takiej zasadzie jak moja jamniczka goni, ale jak kot stanie,to ona by się bawiła a nie gryzła, więc sądzę po charakterze Jumki, że się przyzwyczai.....Oby Jumka jak najszybciej dom znalazła...bo i mi i Jumce będzie coraz ciężej się rozstać:(:(:(a nie mogę sobie pozwolić na stałe....ale jak znajdzie domek, to ktoś chyba wspominał o jakiejś innej jamniczce ze schronu, co potrzebuje dt???:cool3::cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...