Jump to content
Dogomania

Psia moda by taks


taks

Recommended Posts

[quote name='joaaa']Hmmm, a dla mnie jest ważne jakie obróżki kupuję dla moich tymczasów i hotelowiczów, muszą być najładniejsze. ;)
To jedyne co mają na razie. [/QUOTE]Jasne, tylko dlaczego nie może to być poza bazarkiem? Przecież taks szyje cały czas, cały czas można zamawiać, więc ja nie rozumiem kupowania w ilości hurtowej na bazarku. Hurtowo można zamówić jak nie ma żadnego bazarku. W końcu do hotelików, czy schronisk psy przychodzą cały czas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlimpiaK']Jasne, tylko dlaczego nie może to być poza bazarkiem? Przecież taks szyje cały czas, cały czas można zamawiać, więc ja nie rozumiem kupowania w ilości hurtowej na bazarku. Hurtowo można zamówić jak nie ma żadnego bazarku. W końcu do hotelików, czy schronisk psy przychodzą cały czas.[/QUOTE]

Ale Ty też możesz zamówić poza bazarkiem, więc w czym jest problem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlimpiaK']Jasne, tylko dlaczego nie może to być poza bazarkiem? Przecież taks szyje cały czas, cały czas można zamawiać, więc ja nie rozumiem kupowania w ilości hurtowej na bazarku. Hurtowo można zamówić jak nie ma żadnego bazarku. W końcu do hotelików, czy schronisk psy przychodzą cały czas.[/QUOTE]

Po to są bazarki żeby kupować a czy w dużych ilościach czy po jednej to już sprawa
indywidualna. Nie rozumiem w ogóle czegoś takiego że ktoś ma pretensje do kogoś
że kupił za dużo :shake:
Jak się nie załapała ów osoba to po bazarku jest równie dużo czasu...

Mi też nie jest obojętne w czym moją chodzą moje tymczasy bądź psy bezdomne i bardzo mi się nie podobało
że ktoś tutaj napisał że schroniskowe psy nie potrzebują ślicznych obroży! Absolutnie się z tym nie zgadzam!
Bo to czasami wszystko co mają...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Po to są bazarki żeby kupować a czy w dużych ilościach czy po jednej to już sprawa
indywidualna. Nie rozumiem w ogóle czegoś takiego że ktoś ma pretensje do kogoś
że kupił za dużo :shake:
Jak się nie załapała ów osoba to po bazarku jest równie dużo czasu...

Mi też nie jest obojętne w czym moją chodzą moje tymczasy bądź psy bezdomne i bardzo mi się nie podobało
że ktoś tutaj napisał że schroniskowe psy nie potrzebują ślicznych obroży! Absolutnie się z tym nie zgadzam!
Bo to czasami wszystko co mają...[/QUOTE]

Ja widzę sens w tym że tymczasy chodzą w ładnych obróżkach, taki pies wydaje się ładniejszy(niż w poszarpanej starej szmatce) i ma większe szanse na adopcje.
To nie tak ze komuś bronie tylko to tak jak bym zbierała kasę przez pewien czas a potem na jeden bazarek i kupiła wszystkie. Ciekawe czy też byś powiedziała że to w jest OK?
Ja tam jestem zachwycona wykonaniem obroży i to ze są takie oryginalne. Masz jedną w swoim rodzaju.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dance_macabre']Ja widzę sens w tym że tymczasy chodzą w ładnych obróżkach, taki pies wydaje się ładniejszy(niż w poszarpanej starej szmatce) i ma większe szanse na adopcje.
To nie tak ze komuś bronie tylko to tak jak bym zbierała kasę przez pewien czas a potem na jeden bazarek i kupiła wszystkie. Ciekawe czy też byś powiedziała że to w jest OK?
Ja tam jestem zachwycona wykonaniem obroży i to ze są takie oryginalne. Masz jedną w swoim rodzaju.[/QUOTE]

Dobrze że chodź w jednej sprawie się zgadzamy, czy pies bezdomny czy nie zasługuje na ładną obrożę.
Nie wiem czy ktoś zbiera kasę na bazarek a później się rzuca czy też nie ale nie rozumiem roztrząsania sprawy że ktoś
kupił za dużo obróżek to należy się tylko cieszyć że ktoś zasila portfele biednych psów.
Poza tym nikt nie kupił 'wszystkich' tak jak napisałaś.
Bazarek jest po to żeby kupować i tak jak napisałam 1 czy 20 sztuk to każdego indywidulana sprawa.
Poza tym każdy myślę że wie że Taks jest na dogo non stop i w każdej chwili można się do niej zwrócić
o uszycie czegoś i ja i pewnie wiele osób tak zrobi bo też czuje niedosyt ale nie będę się nad tym użalać.
Za miesiąc, dwa też jest czas... ehhh....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanna83']Ale Ty też możesz zamówić poza bazarkiem, więc w czym jest problem?[/QUOTE]o tym, że mogę dowiedziałam się przez przypadek i to na obecnym bazarku. I tu nie chodzi o to, że ktoś kupił, tylko o to, że mógł to zrobić później, skoro chciał w hurtowej ilości. Widać teraz na bazarku dokładnie jak wiele osób chce doszycia, głównie przez osoby, które kupiły w hurtowej ilości i to kilka minut (sic!) po otwarciu bazarku, przez co taks musiała zamknąć listę życzeń. Gdyby dwie osoby, które kupiły bardzo dużo naraz nie zrobiły tego to może więcej osób byłoby zadowolonych, a taks nie miałaby nawału pracy, bo oprócz wysyłki jeszcze musi doszywać. O to chodzi, bo jak ktoś chce jedną obrożę, to jest to inna sytuacja od osoby, która chce ich ponad 20 dla dt/hotelu/schronu.

[quote name='Victoria']jeju nie przesadzajcie.. to tak jakbyście mieli pretensje do kogoś w sklepie, że kupił 25 takich samych koszulek[/QUOTE]Nie, to nie jest to samo - jak już pisałam - pozbawia się osoby kupna wybranych i chcianych obróżek i jednocześnie dokłada się roboty taks.

Ja tam nie jestem zazdrosna, bo udało mi się kupić takie, jakie mi się podobały, chociaż dzień wcześniej wybrałam sobie kilkanaście na zasadzie "muszę mieć" i "mogę mieć", ale rozumiem, że ktoś kto ma jednego psa i chce kupić jedną konkretną obrożę, może czuć się zawiedziony.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny dajcie spokój z tym kto ile i dla kogo powinien kupować ;)
Ja niestety też nie załapałam się na żadną z tych, które mi się podobały.
Cudeńka Taks rozchodzą się jak świeże bułeczki i to pewnie bardzo ją cieszy.
Niestety nas chętnych do kupna nie :D

Link to comment
Share on other sites

zacytuję sama siebie, bo jakoś chyba umknęło i też uważam, że nie ma się co dalej rozwodzić na temat hurtu :eviltong:
[quote name='OlimpiaK']Jednak co by nie było, to taks odwala kawał bardzo dobrej roboty i powinniśmy ją tu wychwalać, a nie marudzić. :eviltong: Ja się już nie mogę doczekać obróżek i co chwilę patrzę sobie na ich zdjęcia.:cool1:[/QUOTE]

[quote name='gops']ja kupiłam jedną ale nie wiem czy mi na psa wejdzie :) no ale najwyżej komuś ze znajomych sie odda.[/QUOTE]ja dzień przed mierzyłam jeszcze obwód szyi swoich psów żeby się zmieściły :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522'] bardzo mi się nie podobało
że ktoś tutaj napisał że schroniskowe psy nie potrzebują ślicznych obroży! Absolutnie się z tym nie zgadzam!
Bo to czasami wszystko co mają...[/QUOTE]
To ja napisałam, a nie 'ktoś' :)
I dalej tak uważam, byłam przez długi czas wolontariuszką w schronisku i śmiem twierdzić, że ostatnie, czego te psy potrzebują, to ładne obroże.

Nie mam nic przeciwko kupowaniu ładnych obroży dla bezdomniaków, natomiast mam wiele przeciwko wykupowaniu połowy bazarku, który jest raz na kilka miesięcy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaulinaT']A ja jednak powrócę do tematu obiegu wtórnego wyrobów Taks.
I powiem krótko - mi sie to bardzo nie podoba.


A nie można po prostu starych oddać? Na nowy bazarek, na PwP, Fundacji jakiejś lub do schroniska?

Taks szyje ogromnym z nakładem pracy ale też i sporym finansowym rzeczy na bazarki charytatywne. Nie w celach zarobkowych ale by pomóc. A drogie koleżanki i koledzy odsprzedają swoje by co? By nie stracić tych 10-20pln?
To nie jest w porządku w stosunku do Taks.[/QUOTE]


Tak jak zostało to już napisane w momencie gdy ktoś kupi obroże, obroża należy już do niego. Więc nie widzę w tym nic dziwnego, że idzie to w obieg wtórny tak samo jak obroże kupione w sklepie.

Jak ktoś ma ochotę to oddaje akcesoria na bazarki jak ktoś nie ma takiej ochoty to je sprzedaje.Ze swojej działalności charytatywnej nie będę się spowiadać bo to nie ten temat ;)

Link to comment
Share on other sites

szkoda, że nie wszyscy uszanowali decyzje Taks i zaczęli kupować na bazarku przed 8.00. Z ostatnim bazarkiem było zamieszanie z rozpoczęciem (falstart ;p) a teraz dokładna godzina była podana...


Wszystkie akcesoria Taks są ładne więc dlaczego z zakupami hurtowymi nie można było wstrzymać się np. do końca dnia, żeby inni również mogli choć jedną obrożę dla swojego psa kupić

Edited by Marta_Ares
Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']A ja rozumiem wasze oburzenie, ale bez przesady, ten bazarek było o nietypowej godzinie 8;00, ludzie są w pracy w szkole ( ja w ostatniej chwili kupiłam przed wyjściem, chyba 2min ? bo zobaczyłam, że i tak ludzie kupują... A i tak spóźniłam się do szkoły właśnie przez czekanie na rozpoczęcie... )
A gdybym kupiła po powrocie czyli koło 16, myśle, że nie byłoby już co wybierać...
Wgl mam nadzieje, że następne bazarki będą w bardziej normalnych godzinach, wtedy wszyscy będą mieli równe szanse.. ;)[/QUOTE]

zawsze znajdzie się ktoś komu nie będzie pasowała godzina :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']Wszystkie akcesoria Taks są ładne więc dlaczego z zakupami hurtowymi nie można było wstrzymać się np. do końca dnia, żeby inni również mogli choć jedną obrożę dla swojego psa kupić[/QUOTE]dokładnie to mają wszyscy na myśli, a przynajmniej tak mi się wydaje (ja to chciałam przekazać w swoich postach tutaj).

Link to comment
Share on other sites

A ja uważam, że kto pierwszy ten lepszy i tyle. Zacznijmy jeszcze obrażac ludzi, którzy robią coś dla psów w schronie, brawo :shake:
Głównym celem bazarku jest pomoc psom, a mieć pretensje o to, że ktoś kupi dajmy na to 10 obróżek to wg mnie LEKKA przesada - zaczyna się to robić chore. Nawet jeżeli ktoś potem sprzeda jakąś obróżkę, to wg mnie jego sprawa, cel bazarku, czyli pomoc psom został osiągnięty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...