Jump to content
Dogomania

Niby ON 6 miesięczny powykręcane łapki 5 kg :(MA DOM


Recommended Posts

Guest Elżbieta481

Mogę potwierdzić-rozliczenia Emira są dostępne.Słowo.
,,Szukajcie,a znajdziecie,,-głosi Pismo Święte.........
E/W

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']rozumiem, że to Twój wkład w dyskusję o wydawaniu zebranych pieniędzy w sklepach monopolowych....
że o Supełku nie wspomnę, który by chyba zaskowyczał z przerażenia jakby się dowiedział jaki jest cenny

a rozliczenia Emira są dostępne - wystarczy się wysilić odrobinę...

nie zmieniaj tematu - temat jest o Supełku i zebranych na niego pieniądzach - wiesz coś w temacie??[/QUOTE]

Zasadniczo z tego co pamiętam a dosc długi okres przebywałem u p.Edyty nigdy nie zauwazyłem by była jakkolwiek pijana, alkoholu w domu także nie znalazłem, tak wiec moim osobistym zdaniem(do ktorego mam pelne prawo) jest totalnym abstynentem jesli chodzi o alkohol, Kahoona nie wiem czy tam gdzie mieszkasz w sklepach monopolowych sprzedaje sie tylko i wylacznie alkohol, u nas można w takowych zakupic wszystko, od żywnosci, przez karme dla zwierząt, mleko dla szczeniat, po artykuły takie jak miski itp - Niewiem, może zasadniczo u Ciebie sklep monopolowy odwiedza sie tylko w celu zakupu alkoholu, ale u nas jest w nim dostepne wszystko - a wrazenie mam takie że można w takowym sklepie kupowac bez przeszkod inne artykuły niż alkohol - szczegolnie że takie sklepy sa zazwyczaj dłużej otwarte jak i dostepne także w niedziele...
Kahoona ja zmieniam temat? Ty wyskoczylas z rozliczeniami, byc moze teraz i sa dostepne, aczkolwiek nie karz mi wywlekac wątkow z zeszłego roku, akcji z Szamanką i innymi moderatorami - ostrzezeniami i banami ktore wtedy lecialy dobrze? Poprostu mnie sie nie chce :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Volt']Zasadniczo z tego co pamiętam a dosc długi okres przebywałem u p.Edyty nigdy nie zauwazyłem by była jakkolwiek pijana, alkoholu w domu także nie znalazłem, tak wiec moim osobistym zdaniem(do ktorego mam pelne prawo) jest totalnym abstynentem jesli chodzi o alkohol, Kahoona nie wiem czy tam gdzie mieszkasz w sklepach monopolowych sprzedaje sie tylko i wylacznie alkohol, u nas można w takowych zakupic wszystko, od żywnosci, przez karme dla zwierząt, mleko dla szczeniat, po artykuły takie jak miski itp - Niewiem, może zasadniczo u Ciebie sklep monopolowy odwiedza sie tylko w celu zakupu alkoholu, ale u nas jest w nim dostepne wszystko - a wrazenie mam takie że można w takowym sklepie kupowac bez przeszkod inne artykuły niż alkohol - szczegolnie że takie sklepy sa zazwyczaj dłużej otwarte jak i dostepne także w niedziele...
Kahoona ja zmieniam temat? Ty wyskoczylas z rozliczeniami, byc moze teraz i sa dostepne, aczkolwiek nie karz mi wywlekac wątkow z zeszłego roku, akcji z Szamanką i innymi moderatorami - ostrzezeniami i banami ktore wtedy lecialy dobrze? Poprostu mnie sie nie chce :-)[/QUOTE]

i dalej nie na temat

a co z Supełkiem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']i dalej nie na temat

a co z Supełkiem?[/QUOTE]
a co ma z nim byc?
Zasadniczo widac na zdjeciach i filmikach że żyje i jest w świetnym stanie.
Jak można wyczytac z postu BajkiB ma także nowy dom, który dotychczas był jego tymczasem.
Zasadniczo co wiecej mozna rzec nie widzac psa na żywo?
Widzisz jakiekolwiek inne problemy z nim zwiazane? bo ja nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Volt']a co ma z nim byc?
Zasadniczo widac na zdjeciach i filmikach że żyje i jest w świetnym stanie.
Jak można wyczytac z postu BajkiB ma także nowy dom, który dotychczas był jego tymczasem.
Zasadniczo co wiecej mozna rzec nie widzac psa na żywo?
Widzisz jakiekolwiek inne problemy z nim zwiazane? bo ja nie.[/QUOTE]

Ja widzę- jaki jest jego stan zdrowia dzisiaj? Jakie są ostatnie wyniki jego badań? Jakie były zalecenia lekarza prowadzącego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Volt']a co ma z nim byc?
Zasadniczo widac na zdjeciach i filmikach że żyje i jest w świetnym stanie.
Jak można wyczytac z postu BajkiB ma także nowy dom, który dotychczas był jego tymczasem.
Zasadniczo co wiecej mozna rzec nie widzac psa na żywo?
Widzisz jakiekolwiek inne problemy z nim zwiazane? bo ja nie.[/QUOTE]

Tomasz jesteś niegrzeczny... Nie do ciebie były stawiane pytania, więc jeśli nie masz nic sensownego do powiedzenia, oszczędź sobie wysiłku pisania. Nie bardzo rozumiem tez Twojego zaangażowania tutaj (póki co tylko w pyskówkach) Czyżbyś umawiał się na szkolenie Supełka - Twoja szkoła wszak wyjątkowa.

Ja powtórzę pytania które dziś juz postawiłam i naprawdę oczekuję na nie odpowiedzi, bo uważam, że odpowiedzi na nie są potrzebne i ważne:

Jaka jest data adopcji Supła? Z kim będzie podpisana umowa adopcyjna?

i nadal pokornie czekam na rozliczenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a.piurek']Tomasz jesteś niegrzeczny... Nie do ciebie były stawiane pytania, więc jeśli nie masz nic sensownego do powiedzenia, oszczędź sobie wysiłku pisania. Nie bardzo rozumiem tez Twojego zaangażowania tutaj (póki co tylko w pyskówkach) Czyżbyś umawiał się na szkolenie Supełka - Twoja szkoła wszak wyjątkowa.

Ja powtórzę pytania które dziś juz postawiłam i naprawdę oczekuję na nie odpowiedzi, bo uważam, że odpowiedzi na nie są potrzebne i ważne:

[COLOR=Red][B]Jaka jest data adopcji Supła? [/B][/COLOR]Z kim będzie podpisana umowa adopcyjna?

i nadal pokornie czekam na rozliczenie.[/QUOTE]

[SIZE=4]1 czerwca BajkaB pisała:[/SIZE]

[B]post 464 tego wątku:[/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/185272-Niby-ON-6-miesi%C4%99czny-powykr%C4%99cane-%C5%82apki-5-kg-%28Szansa-na-DT-POTRZEBNE-DEKLARACJE?p=14797850&viewfull=1#post14797850[/URL]
[quote name='BajkaB'](...)
[COLOR=Red][U][B]Otóż Supeł nigdy nie był psem Fundacji EMIR[/B][/U][/COLOR].Od początku Supeł jest moim prywatnym psem.Umowe o DT zawarłam ja jako osoba prywatna ze Schroniskiem w Rudzie Śląskiej.Pani Justyna,która założyła Supełkowi watek może to potwierdzic.Zreszta jak tylko uda mi się zeskanowac umowe to ją wkleje.(...)[/QUOTE]

[B]dla utrwalenia post 467 tego wątku:[/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/185272-Niby-ON-6-miesi%C4%99czny-powykr%C4%99cane-%C5%82apki-5-kg-%28Szansa-na-DT-POTRZEBNE-DEKLARACJE?p=14798283&viewfull=1#post14798283[/URL]

[quote name='BajkaB'][COLOR=Red][U][B]Powtarzam,ze Supełek od początku był u mnie jako osoby prywatnej w DT .[/B][/U][/COLOR]
Mój prywatny adres jest jednocześnie adresem Oddziału,więc podawac go nie chciałam publicznie a jedynie na priva.
[COLOR=Red][B]Co do wpłat na konto Fundacji już wyjaśniłam,ze było ono dla Supełka po prostu uzyczone ..[/B][/COLOR][/QUOTE]
[B]
[SIZE=3]powtórzone jest to oświadczenie na zamkniętym wątku zbiorczym sosnowieckim w poście 127 i tu powtarzam pytanie dlaczego są faktury na Emira?[/SIZE][/B][SIZE=3] [/SIZE]

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/177316-Fundacja-quot-Emir-quot-oddzia%C5%82-w-Sosnowcu.-Do-likwidacji.?p=14798736&viewfull=1#post14798736[/URL]

[quote name='BajkaB'](...) [SIZE=4][COLOR=Red][U][B]Otóż Supeł nigdy nie był psem Fundacji EMIR.[/B][/U][/COLOR][/SIZE][SIZE=4]Od początku Supeł jest moim prywatnym psem. [/SIZE](...) [/QUOTE]

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='a.piurek']Tomasz jesteś niegrzeczny... Nie do ciebie były stawiane pytania, więc jeśli nie masz nic sensownego do powiedzenia, oszczędź sobie wysiłku pisania. Nie bardzo rozumiem tez Twojego zaangażowania tutaj (póki co tylko w pyskówkach) Czyżbyś umawiał się na szkolenie Supełka - Twoja szkoła wszak wyjątkowa.

Ja powtórzę pytania które dziś juz postawiłam i naprawdę oczekuję na nie odpowiedzi, bo uważam, że odpowiedzi na nie są potrzebne i ważne:

Jaka jest data adopcji Supła? Z kim będzie podpisana umowa adopcyjna?

i nadal pokornie czekam na rozliczenie.[/QUOTE]

Anno, żyjemy w demokratycznym(jakkolwiek, ale demokratycznym) kraju, w kraju w którym moge sie wypowiadac na dowolny temat gdzie chce.
Znów spudłowałaś jako że żadnej szkoły dla psów nie posiadam i w najblizszym okresie otwierac także nie zamierzam - jako że mam inne cele, trenuje tylko i wylacznie ze swoim psem(Jako że w bliskiej przyszłości czekaja nas kolejne zawody). Twe niezwykłe dochodzenie w sprawie powiązywania mnie jakkolwiek z Supłowym wychowaniem są bezpodstawne i wyssane z palca - a wrecz śmieszne i żałosne.
Nie bardzo rozumiem też cel Twojego zaangazowania jako że rozliczenia są na bieżąco wklejane przez BajkeB.
Jak to z kim? Zapewne ze schroniskiem z którego pochodzi i z którym najpewniej była podpisywana umowa o DT.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][SIZE=2]Do 31.05 żadnych badań Supełkowi nie zrobiono, nie dostawał tez żadnych leków wspomagających, czy witamin - to wynika z przedłożonych w fundacji rachunków; co po 1.06 kiedy Supeł stał się prywatnym psem bajki B - tego oczywiście nie wiemy,ale chcielibyśmy poznać wreszcie diagnozę ( te robaki w płucach i reszta strasznych chorób).
Choróbska straszliwe, a doktor badań nie robił?

Drogi Tomku, cóż spowodowało taką zażyłość z Bajką? Przeciez to ona opowiadała nam straszne rzeczy o twoich okrutnych metodach szkoleniowych, jestes z nich znany. Czyżby Ci wybaczyła?
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Volt']Anno, żyjemy w demokratycznym(jakkolwiek, ale demokratycznym) kraju, w kraju w którym moge sie wypowiadac na dowolny temat gdzie chce.
Znów spudłowałaś jako że żadnej szkoły dla psów nie posiadam i w najblizszym okresie otwierac także nie zamierzam - jako że mam inne cele, trenuje tylko i wylacznie ze swoim psem(Jako że w bliskiej przyszłości czekaja nas kolejne zawody). Twe niezwykłe dochodzenie w sprawie powiązywania mnie jakkolwiek z Supłowym wychowaniem są bezpodstawne i wyssane z palca - a wrecz śmieszne i żałosne.
Nie bardzo rozumiem też cel Twojego zaangazowania jako że rozliczenia są na bieżąco wklejane przez BajkeB.
Jak to z kim? Zapewne ze schroniskiem z którego pochodzi i z którym najpewniej była podpisywana umowa o DT.[/QUOTE]

Tomaszu, jednak musisz się jeszcze sporo nauczyć, mówiąc Twoja szkoła, wcale nie miałam na myśli szkoły tylko sposobu szkolenia. Również nie prowadzę żadnego dochodzenia w sprawie szkolenia supła przez Ciebie - to był żart. Ale cóż widocznie nie odczytałeś go prawidłowo.

Natomiast zadziwia mnie twoja postawa, zresztą juz o tym pisałam. Każdy, kto śmie zadać jakiekolwiek niewygodne pytanie Edycie jest napadnięty przez Ciebie.
A nie pomyślałeś, kto sprawił, że usunięto Cię z EMIRA? Ja znam odpowiedź na to pytanie i mam na to konkretne dowody. Jest to moja ostatnia wypowiedź do Ciebie.
Tyle...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Gajowa*']Biedny maluch ! Co powiedział wet odnośnie objawów neurologicznych ?[/QUOTE]

[quote name='kahoona'][FONT=Arial][SIZE=2]Do 31.05 żadnych badań Supełkowi nie zrobiono, nie dostawał tez żadnych leków wspomagających, czy witamin - to wynika z przedłożonych w fundacji rachunków; co po 1.06 kiedy Supeł stał się prywatnym psem bajki B - tego oczywiście nie wiemy,ale chcielibyśmy poznać wreszcie diagnozę ( te robaki w płucach i reszta strasznych chorób).
Choróbska straszliwe, a doktor badań nie robił?

[/SIZE][/FONT][/QUOTE]


Pewnie robił. Z wisów wynika, że pies jest pod stałą opieką lekarza. Dlatego wszyscy oczekujemy konkretów - jaka diagnoza, jakie rokowania, jakie leczenie. Bo to, że został umyty, wyczesany i zsocjalizowany nie ulega wątpliwości. Stan ducha znamy. A stan zdrowia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']Myśle Bajkob ze data adopcji powinna być sprzed [B]18 czerwca[/B],wtedy to byłam u ciebie oddac rzeczy bazarkowe i dokładnie wtedy osobiście powiedziałaś mi że już go nikomu nie oddasz. I żeTy go adoptujesz[/QUOTE]

No to miejmy nadzieję że wreszcie się dowiemy. 1 czy 18 a może od samego poczatku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BajkaB']Rozliczenia sa robione na biezaco i takie tez beda.
[SIZE=4][B]Decyzje o adopcji podjełam dokładnie dwa dni temu[/B].[/SIZE]
Oj a.piurek,jak Ty masz taki dar przewidywania to powinnaś wrózka zostac..I wcale złośliwie tego nie mówie.
A umowe podpisze jak tylko sie umówie,sam papier nie jest mi potrzebny natychmiast[/QUOTE]

Czyżby dziś był 20 czerwca???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dosia.wil'][B]Przepraszam, że się wtrącę, ale może tak Drogie Panie przestałybyście prać prywatne czy emirowe brudy publicznie? [/B]Kogo to obchodzi? [B]Myślę, że wszystko co darczyńcy chcieliby wiedzieć, pokazuje porównanie zdjęć Supełka z pierwszych stron i obecnie.[/B] To jest najlepszy dowód, że ich dary nie poszły na marne. Data podjęcia przez tymczasową opiekunkę decyzji o pozostawieniu psa u siebie na stałe jest naprawdę z punktu widzenia dobra psa sprawą zupełnie nieistotną. A czyż nie dobro psów jest powodem naszej obecności na dogo - tak na wątku Supełka, jak i na innych?
Czasem sobie myślę, że gdyby te psy umiały czytać, to by się pewnie nie mogły nadziwić, jakie niezdrowe emocje w ratujących je ludziach wzbudzają okoliczności ich ratowania ...[/QUOTE] Dosiu, nie sądziłam nigdy, że to przyjdzie mi powiedzieć.... Bardzo ubolewam nad tym, że okazałaś się "ptakiem, co własne gniazdo kala"... Zastanów się nad sobą i nie wyrażaj proszę opinii nadaremno.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']Myśle Bajkob ze data adopcji powinna być sprzed [B]18 czerwca[/B],wtedy to byłam u ciebie oddac rzeczy bazarkowe i dokładnie wtedy osobiście powiedziałaś mi że już go nikomu nie oddasz. I żeTy go adoptujesz[/QUOTE]

Miedzy mowieniem i mysleniem o adopcji a podjeciem wlasciwej decyzji zawsze uplywa jakis czas, no chyba że lubi pani podejmowac decyzje wiazace na "wariata".

Skąd ja wiedziałem że sie Ciebie tu Anetto spodziewam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']ja w odróznieniu od ciebie tu bywałam ....

a ty zaś sie ....jak rzep psiego ogona[/QUOTE]
Tupnij jeszcze nóżką! To że ktoś nie pisze na bieząco w każdym wątku "Hopsiaj" i nie ma narobionych 10,560 postow(Z czego przeszło 8 tys "Co slychac? Hopsiaj...) nie oznacza że nie czyta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Volt']Tupnij jeszcze nóżką! To że ktoś nie pisze na bieząco w każdym wątku "Hopsiaj" i nie ma narobionych 10,560 postow(Z czego przeszło 8 tys "Co slychac? Hopsiaj...) nie oznacza że nie czyta.[/QUOTE]

I co z tego czytania wynika??? Patrząc na Twoje poczynania oprócz pyskówek nic...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Volt']Miedzy mowieniem i mysleniem o adopcji a podjeciem wlasciwej decyzji zawsze uplywa jakis czas, no chyba że lubi pani podejmowac decyzje wiazace na "wariata".
(...)[/QUOTE] Prawda Volt, niestety w przypadku Bajki i Supła nic nie trzyma się kupy ;) Ja też adoptowałam psa z d., jednak żadna fundacja nie poniosła w związku z tym żadnych kosztów mimo, iż długo się wahałam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']juz to gdzies napisałam .....

wole nic nie robić i hopsiak psy niz je [B]katowac tak jak to rOBIsz TY[/B] !!!!

i[I] zapytam dalej co TY tutaj robisz ???[/I]


tu nie ma milosników kolczatek pejczyków itd

a może sie myle ????[/QUOTE]
Oczywiscie że sie mylisz ;)
Anetto, a dlaczego bym nie mógł tu byc?
Pozdrawiam Serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...