Jump to content
Dogomania

Parys ze schronu rok spędził w psim niebie u ZuziM, za TM :(


kaja555

Recommended Posts

[quote name='agata51']Najbardziej dramatyczny tytuł nie powiększy, niestety, zasobu mojej coraz bardziej pustej sakiewki. "Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej tam Prosiaczka nie było". Ale wyliczyłam, że jeżeli w miesiącu wypalę ca 18 papierosów mniej (czyli ca 0,6 mniej papierosa dziennie), to [B]mogę dorzucić dyszkę do wcześniej złożonej[/B] [B]deklaracji stałej, co niniejszym czynię[/B]. Powoduje mną miłość do psich staruszków, słabość do niebieskich krat tyskiego schroniska i sympatia do kai555. Jednocześnie uprzedzam, że jeśli ktoś wyrwie się z (durnym z założenia) pomysłem, żebym dla zdrowia i dobra sprawy zrezygnowała dodatkowo z 0,4 papierosa dziennie, wycofam się z wyżej złożonej deklaracji.

AlfaLS, rozumiem, że wpłaty idą na twoje konto. Mogę wysyłać kaskę zusammen dla Dylanki, Postera i Parysa?[/QUOTE]

Kaju, to znaczy, że moja miesięczna deklaracja wynosi [B]20zł. [/B]

Parysku kochany, raptem tydzień mnie nie było, a ty już w drogę ku lepszemu życiu się wybierasz!!! [30 stron do doczytania -znów pół nocy mi zejdzie!] Piesku, w sobotę pewnie od komputera nie odejdę!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Też się cieszę:)
Nie wiedziałem że tyle Tyszaków jest u Zuzi- super:)
A jutro u Zuzi to proszę też pomiziać "mojego" Misia Yogi/Anika i muszę uprzedzić że reaguje najbardziej na imię Ania ;);)
A konto do AlfyLS, jak do Dylanki - to mam:)

Pięknie pozdrawiam i szczęśliwej drogi jutro życzę:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Goldenek2']I cioteczki zmieńcie tytuł.... na bardziej optymistyczny. Parys jeszcze zazna szczęścia :)[/QUOTE]

Kaja prawda że to sama przyjemność [B]tak[/B] zmieniać tytuł?:multi:

[quote name='agata51']Kaju, to znaczy, że moja miesięczna deklaracja wynosi [B]20zł. [/B]

Parysku kochany, raptem tydzień mnie nie było, a ty już w drogę ku lepszemu życiu się wybierasz!!! [30 stron do doczytania -znów pół nocy mi zejdzie!] Piesku, w sobotę pewnie od komputera nie odejdę![/QUOTE]
Agatko to ja przeoczyłam, nie Kaja:oops:. Ale oczywiście bardzo chętnie przyjmiemy "zapasowe" 10 zł. dla forsiastego starszego Pana, chyba że zechcesz tą dyszkę przeznaczyć na jakiegoś naszego innego tyszaka bo u wszystkich zrobiły się dziury w deklaracjach /właśnie wycofała się milcia u Dylanki:-(/ bo na papieroski to my Ci tej dyszki już nie oddamy:evil_lol:

A co do czytania - życzymy miłej lektury, bo jak wszystko idzie ku dobremu to z przyjemnością się czyta, choćby i 30 stron:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majku33krakow']a hotelik takiego bez wszystkich badan wezmie psa?[/QUOTE]
Majku hotelik u ZuziM weźmie;). My do tego hoteliku oddaliśmy już kilka tyskich psiaków, i jak na razie, na szczęście nie ma z nimi większych problemów zdrowotnych. Trzeba uczciwie przyznać że schroniska w Tychach dba o zdrowie psiaków bardzo porządnie:lol:. Ja adoptowałam od nich swoją suczkę, która w tym schronisku spędziła 12 lat i jak z nią pojechałam do naszego weta na "przegląd" to on nie mógł się nadziwić że pies po takim czasie w schronisku jest takim okazem zdrowia:lol:. Wiadomo, zawsze coś może wyskoczyć, na co nie mamy wpływu ale nie są to psiaki zaniedbane weterynaryjnie a wręcz przeciwnie;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maksiulab']Ja dzisiaj wpłaciłam 10zł na Paryska to niech 5zł będzie na deklarację stała dla Antosia:)[/QUOTE]
Maksiulab ja nie jestem księgową Antosia ale chętnie przekażę te 5 zł. na konto Antosiowej księgowej - jednak jak można prosić wstąp na wątek Antoniego i napisz o swojej deklaracji ;). Na pewno tamtejsze Ciotki bardzo się ucieszą i będą wiedziały skąd te dodatkowe pieniądze dla psiaka:lol:.

A nasz Parysek to już [B]Parys [/B]co się zowie:lol:. Chłopak nawet nie wie jaki jest bogaty;).
Nowe wpłaty na konto Paryska to:
- od Taks 200 zł. / na pięć miesięcy hotelikowania/,
- od Goni13 20 zł. - deklaracja jednorazowa,
- od Dudson13 30 zł. / na trzy miesiące hotelikowania/,
- od Kameralnej 5 zł. kolejna deklaracja jednorazowa,
- od Joli+Rani+Sati 10 zł.,
- od Bjuty 24 zł. / na cały rok w hoteliku/,
- od Maksiulab 5 zł.,
- od Ketuni 450 zł. na pierwszy miesiąc w hoteliku.
- od Grinsekatze 20 zł. deklaracja jednorazowa
RAZEM: 764 ZŁ.
[B]Dziś Parysek ma na koncie 1149 zł.:multi::multi::multi:[/B]A jeszcze niedawno nie miał nic[B] i [/B]wydawało się , że nic nie będzie miał;).

[COLOR=Blue][B]Kochani jesteście wszyscy!!!!!!!!!! Bardzo Wam wszystkim dziękuję za pomoc dla Paryska!!!!! Mam nadzieję, że dzidunio u Zuzi uzna, że jeszcze warto żyć i ta jego depresja przepadnie już na zawsze!!!![/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grinsekatze']Kochani, przeokropnie się cieszę. Kolejny mały światek został uratowany~

...Tak myślałam, że panienka na poczcie daruje sobie wpisanie 'grinsekatze' do tytułu, coś niepewnie zerkała co raz to na druczek, to na mnie : D[/QUOTE]
Cieszę się, że wiem czyja to wpłata a panienka widać nie zna dogo ale to tylko jej strata:evil_lol:. Zaraz poprawię posty z wpłatami;).

Parysku to twoje ostatnie godziny w schronisku. Bardzo się cieszę że jutrzejszą noc spędzisz już gdzie indziej!!! Mam nadzieję, ze ciotka grazyna9915 Ci wszystko wytłumaczyła i nie będziesz się jutro niczemu dziwił;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...