Jump to content
Dogomania

Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)


sylwija

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękujemy :)
Ocelot, jeśli by sie udalo z kastracja, to mogę go w następny weekend przewieźć do jamora - odejdzie nam koszt transportu. Za adopcje tez zapłacę. Ale mogę tylko w weekendy i musze wczesniej wiedzieć, bo mi czasem prace wrzucają.. :(

Koniecznie też trzeba ten pierwszy post przejąc ;) Czy założycielka wątku się odezwała? Kilka osob deklarowalo wsparcie, tylko, żeby im na pw przesłać konto.

Jutro porozsyłam jeszcze prośbę o wparcie dla jaspera - to naprawdę ważne - on musi coś dostać z życia, nie ciągłą udrękę..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwija']Dziękujemy :)
Ocelot, jeśli by sie udalo z kastracja, to mogę go w następny weekend przewieźć do jamora - odejdzie nam koszt transportu. Za adopcje tez zapłacę. Ale mogę tylko w weekendy i musze wczesniej wiedzieć, bo mi czasem prace wrzucają.. :(

Koniecznie też trzeba ten pierwszy post przejąc ;) Czy założycielka wątku się odezwała? Kilka osob deklarowalo wsparcie, tylko, żeby im na pw przesłać konto.

Jutro porozsyłam jeszcze prośbę o wparcie dla jaspera - to naprawdę ważne - on musi coś dostać z życia, nie ciągłą udrękę..[/QUOTE]

Dokładnie,musimy spróbować.

Link to comment
Share on other sites

Trafiłam przez banerek , na razie tylko przeczytałam pierwszą stronę , ale wystarczy spojrzeć na zdjęcie i już przechodzą wiadomo jakie odczucia... Co do właścicielki niech sama przywiąże się łańcuchem do budy zobaczymy czy nie będzie wyła... A później niech posiedzi sobie w kagańcu , może i jestem nie miła lub przesadzam , ale jaki mózg trzeba mieć , by do tego tak podchodzić i widzieć NA OCZY takie cierpienie psa...
Niestety mogę tylko pomóc w podnoszeniu i zaglądaniu... Ale będę ciągle zaglądała do Jasperka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwija']
Koniecznie też trzeba ten pierwszy post przejąc ;) Czy założycielka wątku się odezwała? Kilka osob deklarowalo wsparcie, tylko, żeby im na pw przesłać konto.[/QUOTE]
No właśnie koniecznie trzeba uporządkować pierwszy post i może tytuł wątku też przydałoby się zmienić. Wątek zakładała Anja2201 i musi się odezwać, żeby później nie było, że my tu coś, a ona coś innego.
Z tego co widzę to na razie mamy:
[B]Piromanka [/B]- skarbnik
[B]Livka [/B]- bazarki
[B]ocelot, sylwija[/B] - wszelkie info o Jasperze i jego ciotki chrzestne ;)

Ktoś ma wiedzę ile na dzień dzisiejszy jest stałych deklaracji? Bo z tego co wiem to u Jamora nie ma opcji na krechę.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]cioteczki nie mogłam czekać na waszą odpowiedź więc się sama obsłużyłam, robiąc allegro z cegiełkami tu jest link: [url]http://allegro.pl/zaglodzony-mix-hus...397415433.html[/url][/QUOTE]

ja niestety nie mogę, ale podesłałam siostrze allegro i chyba 4 cegiełki kupiła:) będę rozsyłać- przynajmniej tyle mogę zrobić

Link to comment
Share on other sites

jeszcze można założyć nowy wątek i zrobić przekierowania - podobno.. nie mam pojęcia, jak to się robi.. i czy ma to sens..

Piromanko,
czy Twooje konto można podac otwarcie, czy tylko wysylane na pw? może to pytanie nie na miejscu, ale nie orientuje sie, jakie są zasady, moje deklaracje wpłacam na konta podawane na oba te sposoby..
Kilka osób zadeklarowało wpłaty i należałoby to ruszyć jakoś ..

czekamy na info nt terminu kastracji, od tego zalezą tez dalsze kroki. Im szybciej Jasper trafi do Jamora, tym szybciej będzie można coś więcej o nim powiedzieć, a przede wszystkim, czy nadaje się do szybkiej adopcji i ruszyć z ogłoszeniami..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwija']Jestem tak zdeterminowana, że wyślemy Jaspera do Jamora, choćbym sie miała sama sprzedać..

Biorę się za rozsyłanie pw..[/QUOTE]
He he no nieźle :evil_lol:
Z tego co widziałam dwie deklaracje są stałe: moje skromne 10 zł i ktoś zadeklarował 50 zł - zaraz poszukam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwija']Super :) Tylko chyba trzeba poprosić moda, żebyś mogła edytować pierwszy post? bo chyba w nim powinny być deklaracje - czy to powinna zrobić zalozycielka wątku?

[B]Jako stalą mamy na razie 50 PLN od HA (husky adopcje serwis)
[/B]Ja biorę na siebie adopcyjna - i transport ze schronu do Jamora..[/QUOTE]

Znalazłam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='scarlet']czy ktoś może podać numer strony na której są zdjęcia i numer strony z danymi do przelewu - niestety nie mam czasu czytać wątku :oops:[/QUOTE]


[quote name='iwoniam']Jaka jest teraz sytuacja u pieska? czytam coś o transporcie do hotelu. Napiszcie w skrócie jak wygląda sytuacja na początku lub na końcu, no w sumie nie ma szczegółów, a nie mogę(możemy) czytać wszystkich stron, aby coś konkretnego znaleźć, plizzz

napiszcie krótko jak z nim teraz, nr konta i propozycje co z nim, gdzie ma iść. odnośnik do zdjęć - prosimy....[/QUOTE]

aktualne zdjęcia są na stronie - 12 - post926 - 927, kolejne, mam nadzieję już od jamora :)
Porządek na wątku - informacje zebrane i aktualne w pierwszym poście, dopiero jak się uda skontaktować z założycielką wątku..
konto Piromanki wysyłam na pw do osób, które zadeklarowały pomoc finansowa..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...