Jump to content
Dogomania

Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)


sylwija

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='greatmadwomen']czyli co będzie? bierze go ktoś w końcu do hotelu? prowadzeniem wątku powinien się zająć ktoś kto zna Jaspera troszkę przynajmniej albo przynajmniej miał aktualne informacje co z nim się dzieje.[/QUOTE]

do hotelu do jamora zawiozę go w przyszły weekend - potwierdzałam już w schronisku i u Jamora, niestety w ciągu tygodnia nie mam szans.

Potrzebny ktoś, kto podjąłby się prowadzenia wątku..
Ciężko teraz to wszystko ogarnąć, szczególnie nowym osobom

W imieniu Jaspera dziękuję wszystkim za wsparcie. Biedny psiak zasługuje na lepszy los..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwija']do hotelu do jamora zawiozę go w przyszły weekend - potwierdzałam już w schronisku i u Jamora, niestety w ciągu tygodnia nie mam szans.

W imieniu Jaspera dziękuję wszystkim za wsparcie. Biedny psiak zasługuje na lepszy los..[/QUOTE]

Cieszę się, że Jasper w końcu będzie miał szansę na poprawę bytu :)


Zajrzyj i chociaż podnieś: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199327-Koszmarny-Karolek-i-motywy-literackie-dla-Wery-i-Gracji-do-15stycznia-godz.-20.00?p=16064934#post16064934"]Bazarek dla skrajnie wycieńczonej amstafki Wery i jej maluszków.[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vega17']eh wiec nie za rozowo sie dzieje. powiedz prosze jescze czy jest mozliwosc hm popracowac z psem zeby mogl trafic do boksow adopcyjnych? lub po prostu wchodzic do innych boksow zeby te np z kwarantanny mialy mozliwosc wyjscia. zeby nie byly poszkodowane. ile u Was jest psiakow w shcronie.
a co do psiakow, to nie ma wspanialszych zwierzakow na swiecie:)[/QUOTE]
Nie mamy możliwości wchodzenia do boksów, nie wolno nam. Praca z psami polega jedynie na wyprowadzaniu ich ak jak pisałam raz na dwa miesiące. To mało, bardzo mało. Ale są efekty. Niektóre przerażone po którymś spacerze zaczynają śmielej chodzić na smyczy.
Ciężko ogarnąć wsystkie psy w schronisku. Mamy w tej chwili przepełnienie. Nie wiem ile jest psów, ale na pewno więcej niż130.
Na boksach ogólnych siedzą po 5 w jednym boksie.Jest ciasno, bardzo ciasno co powoduje psie awantury.
Generalnie nie wolno nam nawet robić zdjęć psom z kawrantanny, więc o pracy z nimi w ogóle mowy nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Jasperku pokazuj się, zbieraj pieniążki na hotelik.


Zajrzyj i chociaż podnieś: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199327-Koszmarny-Karolek-i-motywy-literackie-dla-Wery-i-Gracji-do-15stycznia-godz.-20.00?p=16064934#post16064934"]Bazarek dla skrajnie wycieńczonej amstafki Wery i jej maluszków.[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tofikowa']Jak się wysyła deklaracje? Ciemna jestem, nie wiem podstawowych rzeczy, ale uczę się:)[/QUOTE]
Deklaracje się składa. Albo jednorazową - jedna wpłata, albo stałą, np. 20 zł. co miesiąc, 5 zł. na miesiąc.
A potem się na podane konto wpłaca.

Link to comment
Share on other sites

Tofikowa, 100 PLN, które pisałaś, że poszło na konto Piromanki dla Jaspera - to tydzień jego pobytu u Jamora :)

Liczą się każde pieniążki, które pozwolą nam go utrzymać. za każdą wpłatę bardzo dziękujemy :)
Trochę sie martwię, bo mało chyba małych stałych deklaracji, ale jednorazowe, jak zobaczymy, ile jest na koncie, też wiele dają. Myślę, ze na pierwszy miesiąc już mamy, ale ja to kiepska jestem z matematyki ;)

Mam pytanie, może ktoś dałby tymczas jakiemuś psiakowi w typie husky z [url]http://www.dogomania.pl/threads/1895-Szpice-w-potrzebie!!!/page113[/url] posty #2804 - #2807
jak będę wiozła Jaspera, mogłabym przywieźć jeszcze jakiegos biedaka - do: Warka, Warszawa, Kozienice, Góra Kalwaria..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwija']Tofikowa, 100 PLN, które pisałaś, że poszło na konto Piromanki dla Jaspera - to tydzień jego pobytu u Jamora :)

Liczą się każde pieniążki, które pozwolą nam go utrzymać. za każdą wpłatę bardzo dziękujemy :)
Trochę sie martwię, bo mało chyba małych stałych deklaracji, ale jednorazowe, jak zobaczymy, ile jest na koncie, też wiele dają. Myślę, ze na pierwszy miesiąc już mamy, ale ja to kiepska jestem z matematyki ;)

Mam pytanie, może ktoś dałby tymczas jakiemuś psiakowi w typie husky z [url]http://www.dogomania.pl/threads/1895-Szpice-w-potrzebie!!!/page113[/url] posty #2804 - #2807
jak będę wiozła Jaspera, mogłabym przywieźć jeszcze jakiegos biedaka - do: Warka, Warszawa, Kozienice, Góra Kalwaria..[/QUOTE]
Sylwija, czy to znaczy że pieniążki już do was dotarły?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tofikowa']Sylwija, czy to znaczy że pieniążki już do was dotarły?[/QUOTE]

Księgowa/Skarbnik to Piromanka, udostępniła swoje konto
Jak wejdzie na wątek, to zapewne podsumuje wpływy :)

Było pytanie o koty - na razie ciężko cokolwiek powiedzieć nt stosunku Jaspera do kotów. Niestety Jamor nie ma kotów, więc niełatwo będzie sprawdzić reakcje i stosunek Jaspera do kotów, ale mam nadzieję, że przy okazji spacerów da się coś zaobserwować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...