Jump to content
Dogomania

ZREZYGNOWANA, SMUTNA, STARSZA SUŃKA LUKA z Palucha - ADOPTOWANA!!! :)


P78

Recommended Posts

  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Paulina78']Jestem w kontakcie z morisową smsowo :) - na razie pani nie było ... Kobietoooo, przyjeżdzaj :)!!![/QUOTE]
Pani była umówiona na 15ta ;)
[SIZE=5]
[/SIZE] [CENTER][SIZE=5][COLOR=Blue][B]LUKRECJA ADOPTOWANA !!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE]
[/CENTER]

Luka nie będzie mnie dobrze wspominać - na odchodne zafundowałam jej kąpiel :evil_lol: Pani mnie o to prosiła. Prysznic był rano, poszło trochę ręczników do wytarcia i na 15tę Luka była gotowa :p

Pani przyjechała, zdecydowana na 100% Ani mi ani KWLowi nie udało się Pani zniechęcić ;) A pogadanka była. Przy pierwszej wizycie rozmowa była bardzo wstępna. Pani była wtedy w sporym szoku gdy zobaczyła schronisko na żywo. Poprzednią sunię zobaczyła w telewizji i wolontariusze przywieźli jej psa do domu (z Psiego Anioła).
Luka będzie mieszkać na 1ym piętrze w bloku, jako jedynaczka. W razie potrzeby pani ma rodzinę do pomocy. Szlaki do różnych lekarzy-specjalistów przetarte przez ostatnie 3 lata z poprzednią sunią. W przyszłym tygodniu planowana wizyta u lekarza prowadzącego i zapewne szczegółowe badania.
Będzie dobra karma, w razie potrzeby leczenie.
Charrakterek Luki też Pani nie wystraszył - uprzedziłam, że przy np pobieraniu krwi czy obcinaniu pazurków nasza słodka Luka musiała być w kagańcu bo po ostrzegawczym szczekaniu ("odczepcie się!!") przechodziła do ostrzegawczego kłapania :diabloti:
Już w trakcie formalności sunia została przebrana w stylową niebieską obróżkę i smyczkę - bo błękit pasuje do starszej pani w czerni :eviltong:
Mamy być w kontakcie, więc liczę na dobre wieści.
O zrobieniu pożegnalnego zdjęcia pomyślałam... gdy już odjechały :oops:

Ze strony schroniska - adopcja bezproblemowa. Nawet leki sunia dostała na drogę na kontynuację zanim zbada ją nowy lekarz.

Link to comment
Share on other sites

O Boze, jak sie ciesze!!! Nic nie przeczytalam jeszcze, tylko duzy napis morisowej, ze Luka Adoptowana!!! Siedze i becze jak glupia!!! Zaraz pisze do golfa :)
morisowa, no nawet nie wiesz jak starszzzzzzznie sie ciesze! Tak mi zalezalo na tej suni... O matko, wracam czytac cos tam naskrobala!!! :):):)

Link to comment
Share on other sites

Jejku, nie wiem co napisać.
Aż mnie zatkało ze wzruszenia.
Przepraszam, że nie wierzyłam.

Morisowa, dobrze, napisałaś o adopcji Lukrecji takimi dużymi kolorowymi literami, bo inaczej pewnie by to do mnie nie doszło tak szybko :).

Ależ się cieszę, że sunia znalazła swój domek :multi:.

Link to comment
Share on other sites

Juz - przeczytalam :) Wiem, ze bylam upierdliwa dzisiejszymi smsami do Ciebie - morisowa :), ale strasznie niecierpliwilam sie co i jak i czy juz :) i czy na pewno :)???

No to teraz swobodnie zajmuje sie Gryzka :) - nasza Dama :)

Wreszcie dobry tydzien, Bono zlapany, a Luka w stalym domku... A Pani zmienia jej imie :)???

Link to comment
Share on other sites

O, zmieniłaś tytuł :D a właśnie miałam Cię o to prosić ;)
Nie wiem, czy imię zostanie, nie spytałam.

No, to teraz zabierajmy się za Grizę! I muszę założyć wątek Leopoldowi, bo to trzeci od kompletu z VIII Ż.

[COLOR=DarkSlateGray]i jeszcze obiecałam wątek Jaśminowi (ślepnący staruszek, od 05 w schr) i Malibu (dzikuskowata starsza sunia /06)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='morisowa']O, zmieniłaś tytuł :D a właśnie miałam Cię o to prosić ;)
Nie wiem, czy imię zostanie, nie spytałam.

No, to teraz zabierajmy się za Grizę! I muszę założyć wątek Leopoldowi, bo to trzeci od kompletu z VIII Ż.

[COLOR=darkslategray]i jeszcze obiecałam wątek Jaśminowi (ślepnący staruszek, od 05 w schr) i Malibu (dzikuskowata starsza sunia /06)[/COLOR][/QUOTE]
Tak zmieniłam, bo taka radosna wiadomość!!! :D

morisowa, a taka czarna sunia, podobna do Luki (tylko mniejsza), chyba z 06? Pamiętasz, ostatnio jak byłam w schronisku, to była z wolontariuszką na spacerze - już jak wychodziłam z Palucha :) - to jak ona się nazywa? To jest Malibu może...???

Link to comment
Share on other sites

Lukrecja cieszy się już własnym domem i miłością swojej opiekunki. To wspaniale. Nas jednak strasznie martwi los koleżanki Lukrecji z boksu - Grizabelli. Sunia zebrała już na wstępne badania ale rozpaczliwie potrzebuje każdej chociażby najmniejszej deklaracji.
Potrzeba 360 zł/miesiąc, mamy już 120. Proszę o każdą złotówkę dla Grizy każdy dzień w schronisku to jeden z tych tak niewielu pozostałych....
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/190146-Grizabella-kto-by-pozna%C5%82-kto-by-zgad%C5%82-%C5%BCe-to-by%C5%82a-najwi%C4%99ksza-z-dam%21"]http://www.dogomania.pl/threads/190146-Grizabella-kto-by-pozna%C5%82-kto-by-zgad%C5%82-%C5%BCe-to-by%C5%82a-najwi%C4%99ksza-z-dam![/URL]

Link to comment
Share on other sites

Wspaniała wiadomość na powrót z wakacji ;-) :multi: :multi: :multi:

[COLOR=Gray]To ja umieściłam Lukę na psyzpalucha.pl bezczelnie kopiując większość tekstu Pauliny, bo a nuż... Mam nadzieję, że się nie gniewasz ;-)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]Przepraszam za offa...


Poszukuję osób z [B]Brzegu Dolnego[/B] (dolnośląskie) lub okolic, które w jakikolwiek sposób mogłyby pomóc
w ustaleniu miejsca zamieszkania ludzi - "bohaterów" programu TVP "Celownik" z 9.08.,
którzy na swoim podwórku trzymają psa,
[U]na krótkim łańcuch, przytwierdzonym do czegoś, co chyba ma spełniać rolę budy[/U]...
Pani z oławskiego TOZu chce pojechać do tych ludzi, ale potrzebuje na nich namiary,
a najprawdopodobniej redakcja "Celownika" nie udzieli jej żadnych informacji.
[B]Jeśli ktokolwiek może pomóc - proszę o PW.[/B]
Ten pies ma naprawdę ciężkie warunki, spójrzcie sami...
[URL]http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/celownik/wideo/09082010/2345054[/URL][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...