Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

[quote name='erka']Zgłaszałam do sterylizacji kielecką suczkę Tosię, ale ponieważ sama uregulowałam za sterylkę, bardzo proszę w to miejsce w kolejce wstawić inną naszą sunię Domi-Azę, która jest w dt w Krakowie.
To jej wątek:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/201904-Psie-dziecko-mini-ONka-szuka-domu!-Już-bezpieczna-w-DT-ale-dom-potrzebny-od-zaraz[/URL]![/QUOTE]
Zaraz podmienię, tylko proszę o cenę zabiegu jak najszybciej.
[quote name='Anja2201']Na jaki adres wysłać fakturę i jak ją opisać , żeby było dobrze ??[/QUOTE]
Już pw wysyłam.
[quote name='Divi']Czy pieniążki z bazarku doszły ?[/QUOTE]
Z tego co pamiętam doszły, potwierdzę jak uda mi się chwilę znaleźć. Teraz muszę lecieć dalej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jo37']Kiedy mogę spodziewać się przelewu ( numer konta przesłałam dawno na PW bo faktura była gotówkowa ).[/QUOTE]
Dziś poszły przelewy, bank odrzucił mi Twój i Malawaszki, ale Malawaszki z ich błędu.
Podaj proszę jeszcze raz numer konta, bo możliwe że jest błąd..

Link to comment
Share on other sites

[INDENT]Zapraszam na nasze bazarki

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/205334-Kurtka-skórzana.-Nowa.-Na-Hankę-i-Tośkę-do-10.04?p=16624528#post16624528"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2053...8#post16624528[/COLOR][/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/205332-Super-ciuchy-firmowe-sportowe-od-S-do-XL-)-Dla-Hanki-i-Tośki-do-10.04?p=16624023#post16624023"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2053...3#post16624023[/COLOR][/URL] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Doszła faktura - 296zł, A-S-I-A czy to Twoja? Bo na watku jest inna cena. Za sukę Lusię.
Tą za 100zł opłacę w tym tygodniu. Przyznawajcie się co i kto to, bo niektóre kwoty są takie same i mi schodzi zanim dojdę co jest od kogo..

Link to comment
Share on other sites

Soema chciałabym zgłosic suke - na 99,99% suka jest w ciązy. Dopiero skonczyla cieczke, więc będziemy umawiac Ja na ciachanie za jakieś 2 tygodnie. Koszt to maxymalnie 200zł. Gabinetu Ci nie podam, bo to wetka Astaroth (u ktorej juz ciachalam sukę) i nie wiem gdzie lekarka przyjmuje.

Jak sie ksztaltuje kolejka?? Czy mam szanse na jakis zwrot??

Wątek suki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/205386-Sonia-kolejna-sunia-z-Zielokni.-%C5%9Amier%C4%87-pana-ulica-ci%C4%85%C5%BCa-brak-deklaracji.-Pom%C3%B3%C5%BCmy[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Soema chciałabym zgłosic suke - na 99,99% suka jest w ciązy. Dopiero skonczyla cieczke, więc będziemy umawiac Ja na ciachanie za jakieś 2 tygodnie. Koszt to maxymalnie 200zł. Gabinetu Ci nie podam, bo to wetka Astaroth (u ktorej juz ciachalam sukę) i nie wiem gdzie lekarka przyjmuje.

Jak sie ksztaltuje kolejka?? Czy mam szanse na jakis zwrot??

Wątek suki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/205386-Sonia-kolejna-sunia-z-Zielokni.-%C5%9Amier%C4%87-pana-ulica-ci%C4%85%C5%BCa-brak-deklaracji.-Pom%C3%B3%C5%BCmy[/url][/QUOTE]
Jeśli aborcyjna to bez kolejki.. wtedy inni poczekają dłużej na zwrot.
[quote name='bajk21.']Proszę o pomoc, mam ogromny problem, jest kilka suk do sterylki, a brak kasy, u mnie nie mogą być nie sterylizowane, bo zaraz będą szczeniory. Czy mogę liczyć na jakąś pomoc?[/QUOTE]
Niestety, póki co jesteśmy mocno ograniczeni finansowo. Obowiązuje kolejka.
W nocy może uda mi się zrobić rozliczenie, bo ostatnio nie mam wolnej chwili.

Reklamujcie wątek, proszę. Tyle suk już wspólnie ciachnęliśmy, wiele osób skorzystało i... tyle. Na niektórych wątkach trwają licytację kto wpłaca i zgłosi sukę żeby było 100% zwrotu... 5 zł to niedużo. Opłaca się hotele, płatne DT za olbrzymie kwoty.. a ta akcja jest po to by takich potrzeb było mniej.

Chociaż na jednym swoim wątku wspomnijcie o akcji, może uda się kogoś nowego zachęcić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']
- suka od Akrum, 200zł
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/200409-NUTKA-wyp%C5%82oszek-w-BDT-potrzebuje-wsparcia-finansowego-na-weta-i-sterylk%C4%99./page3[/URL]
[/QUOTE]
Zgłoszona przeze mnie sunia poszła do DS i tam zostanie na dniach wysterylizowana na koszt właściciela :)
tak więc prośbę o sfinansowanie sterylki wycofuję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']Zgłoszona przeze mnie sunia poszła do DS i tam zostanie na dniach wysterylizowana na koszt właściciela :)
tak więc prośbę o sfinansowanie sterylki wycofuję :)[/QUOTE]
Ooo fajny domek :) Dzięki za wieści!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']szkoda że takich domków, które chcą pokryć sterylkę ich przyszłego psa jest tak mało...[/QUOTE]

Ja jak oddaję psa do adopcji to zawsze biorę choć częściowy zwrot, nie mówię że jest to pełna kwota ale moim zdaniem jak ktoś sie decyduje na psa to powinien dać te 80-100 zł. W końcu dostaje psa zaszczepionego, odrobaczonego i w większości przypadków wysterylizowanego. Nawet jak by kupił psa na giełdzie za przysłowiową złotówkę to i tak by musiał te pieniądze wydać, albo i jeszcze więcej na leczenie szczeniaka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']

Reklamujcie wątek, proszę. Tyle suk już wspólnie ciachnęliśmy, wiele osób skorzystało i... tyle. N[B]a niektórych wątkach trwają licytację kto wpłaca i zgłosi sukę żeby było 100% zwrotu... [/B]5 zł to niedużo. Opłaca się hotele, płatne DT za olbrzymie kwoty.. a ta akcja jest po to by takich potrzeb było mniej.

Chociaż na jednym swoim wątku wspomnijcie o akcji, może uda się kogoś nowego zachęcić?[/QUOTE]

może watro dodać zapis, że refundacja bedzie zależna od tego kto odpowiada finansowo za zwierzaka
np sunia jest w hotelu/DT gdziekolwiek, na wątku udzialają się G,H,J, Z, L itd
ale wiadomo, ze osobą decyzyjną jest X
i wówczas niezależnie od tego kto zgłosi można sprawdzić, kto jest decyzyjny i odpowiedzialny za psa
i jak X jest deklarowiczem skarbonki to 100 % jak nie to niezależnie od tego czy zgłaszający jest deklarowiczem tylko częsciowy zwrot
bo moim zdaniem to hmm trochę nie tego takie zgłasznie bo ty jesteś stałym deklarowiczem w skarbonce to ty zgłoś

ok, wiem, ze są wątki gdzie zaangazowanych jest kilka osób, lub dzialąją jako grupa, ale przeciez to mniej więcej się kojarzy kto jest kim i z kim związany itd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Na niektórych wątkach trwają licytację kto wpłaca i zgłosi sukę żeby było 100% zwrotu... 5 zł to niedużo.[/QUOTE]
Jak nisko dogo jeszcze upadnie?

Ja tez zgłaszałam sukę, która była pod czyjąś opieką, ale zgłosiłam tylko dwie suki, "swojej" ani jednej. A to i tak tylko dlatego, że u missieek jest syt. wyjątkowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']

Ja tez zgłaszałam sukę, która była pod czyjąś opieką, ale zgłosiłam tylko dwie suki, "swojej" ani jednej. A to i tak tylko dlatego, że u missieek jest syt. wyjątkowa.[/QUOTE]

nie wiem jaka sytuacja jest u misieek
są osoby, wątki które ze soba współpracują i wtedy zgłasza niekoniecznie osoba która założyła wąttek czy odpowiada za finanse suni
ale to się widzi i się wie :)

są tez wyjątkowe sytuacje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']nie wiem jaka sytuacja jest u misieek[/QUOTE]
U niej jest ok. 60 zwierzaków do adopcji + takie, które się jeszcze nie nadają (np. chore), no i prywatne. Także nie wyobrażam sobie, żeby missieek się jeszcze deklarowała na wpłaty gdziekolwiek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Tiga zostaje na stale w DT, wiec chyba nie lapie sie na dofinansowanie, co? :)[/QUOTE]
Eh, tak średnio w tym momencie.. bo kasy mało. Bardzo mało.

Ja wiem jaka jest sytuacja u Missieek.. I podziwiam ją za to co robi, mimo że niektórzy ostatnio twierdzili ostatnio. Jest kilka takich osób, które odwalają kawał dobrej roboty, missieek, mestudio, yumanji, bajk21, etc..

wiecie, ja nie chciałabym bawić się w detektywa, śledzić wątki etc. bo tu chodzi o zwykłą ludzką przyzwoitość.
Uwierzcie wkurza mnie, że ja się czasem muszę prosić o jakieś dodatkowe info, na większości wątków w pierwszym poście nie ma, że daną sukę ciachnięto dzięki naszej akcji, nie ma zachęcania do wspierania akcji, bo..."..".

Jest wstawienie wątku i licytacja, kto może zgłosić.
Nie ma informacji jaka lecznica, faktury są na kwotę inną niż podana tutaj i ja siedzę i szukam... wertuję wątki i podnoszę sobie ciśnienie.
Tyle osób "lubi" na FB dogomanię, a w wydarzeniu Akcji jest tak mało osób, odzew żaden.. coraz więcej zgłoszeń, wiosnę mamy, a kasy brak.

Wstawcie na mocno uczęszczane wątki przypomnienie o akcji, może ktoś nowy dołączy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...