Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

Zrobię wydarzenie pod naszym szyldem. Tylko pierw się naumiem :)
kiedyś LadySwallow założyła, ale tam jest mało ludzi. Dziś w nocy będzie gotowe.
Zachęcajcie innych do wspierania akcji. 5zł to nie jest dużo.. a wiele osób skorzystało i nie przystąpiło, czego szczerze nie rozumiem, bo chyba warto...

Link to comment
Share on other sites

post z kolejką jest aktualny? łomatko to chyba za pół roku nasza kolej będzie z Rosą? jak to oszacować kiedy? bo chciałyśmy ją sterylizować w tym tygodniu już bo po co ma siedzieć w DT i blokować miejsce - koszt sterylki olbrzymki będzie 200 zł, ale tak jak przy poprzedniej mojej suni chciałabym część ze skarbonki a część zwrócę

Link to comment
Share on other sites

Soema, w zeszłym tygodniu wysłąłam rachunek za sterylkę aborcyjną zgłoszonej przeze mnie suczki (bła zgoda). Niestety na adres podany w pierwszm poscie. Nie miałam głowy tego wczesniej dopilnować, bo miałam duze kłopoy osobiste, wypadek samochodowy i kłopoty ze zdrowiem.

teraz nie wiem co z tym rachunkiem, czy jest do odzyskania. Czy wziąć od weta kopie i wysłąć na twój adres?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Nie no do odzyskania ;) ale my tam na co dzień nie jesteśmy, więc dłużej to trwa, ja może teraz będę więc nie ma problemu.

Mam nadzieję, że u Ciebie już ok[/QUOTE]

No to czekam na info.
Dzięki, u mnie coraz lepiej , ale muszę zwolnić tempo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Soema miałaś kiedyś sprawdzić, czy ja nie zalegam... masz chwilkę na to ?[/QUOTE]
Przepraszam... wpłaciłaś 25zł w sumie. Do lutego jesteś opłacona :) teraz marzec.
[quote name='Agnezia'][URL]http://www.dogomania.pl/threads/201677-Rozliczamy-torby-do-15-lutego-do-22.00[/URL]

z bazarku przelewam 94,40 potwierdź proszę Soema na wątku jak już dojdzie.[/QUOTE]
Dziękuję :) potwierdzę jak dojdą.

Link to comment
Share on other sites

Soemo, chciałabym zgłosic na sterylkę sunie CC z wątku
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/202454-Suczka-CANE-CORSO-...-szukamy-DT-i-DS[/URL]

Sunia w niedziele jedzie z DT do furciaczek i tam bedzie miała sterylke. DS juz czeka ale sunia jest rodowodowa i musi byc ciachnieta przed wydaniem:)

cena ca. 200 - 250 zł
Fakturka przyjdzie od furciaczek..

Jak wyglada sytuacja z kolejką?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny a macie jakis fundusz dla tzw nagłych przypadkow?

Mam suke o ok 49 dniu ciąży, wziełam ją wczoraj z ulicy i albo podejmiemy sie sterylki aborcyjnej albo bedzie trzeba uspic szczeniaki po narodzeniu co bedzie bezduszne....
link do watku:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/204229-SUWA%C5%81KI-Suczka-w-zaawansowanej-ci%C4%85%C5%BCy!-POMOCY[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...