Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

[quote name='


[B']AtaO[/B] - w poscie 15 nie ma aktualnego rozliczenia
aktualne rozliczenie jest kilka stron(kilkanaście) wcześniej
w ciągu tygodnia pojawi się sierpniowe bo już mam wyciągi od dziewczyn tylko musze je ogarnąć

jak zrobię sierpniowe to zestawie całościowo od momentu jak wpływaja na konto OS deklracje[/QUOTE]

Ok, nie ma sprawy, już kumam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']A ja znalazłam mała kotke. Na razie ma ok 3 mies..... Jeśli nie uda sie załatwić sterylki z Tozu to czy w przyszłości będę mogła liczyć na pomoc ? Dodam, ze kociak jest u mnie na bdt .....i szuka domu.[/QUOTE]

wedle niektórych wetów już niedlugo może być ciachnięta , jak będa środki na koncie z Projektu Buda
możesz liczyć na pomoc :) piesecków i kotecków w Polsce moc jeno rozsądku i zdolności przewidywania coraz mnie :( . Po sterylce zdjęcia koteczki proszę. WSZYSTKIM PRZYPOMINAM -zdjęcia , uprzejmie proszę zdjęcia , co mamy pokazywac tym od których chcemy na ten cel wyciągać kaskę - faktury ? I tak musimy je tłumaczyć na j. angielski, ale zdjęcia musowo .
Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']wedle niektórych wetów już niedlugo może być ciachnięta , jak będa środki na koncie z Projektu Buda
możesz liczyć na pomoc :) piesecków i kotecków w Polsce moc jeno rozsądku i zdolności przewidywania coraz mnie :( . Po sterylce zdjęcia koteczki proszę. WSZYSTKIM PRZYPOMINAM -zdjęcia , uprzejmie proszę zdjęcia , co mamy pokazywac tym od których chcemy na ten cel wyciągać kaskę - faktury ? I tak musimy je tłumaczyć na j. angielski, ale zdjęcia musowo .
Ewa[/QUOTE]
Będę szukać innych sponsorów, ale jeśli sie nie uda to sie odezwę, bo sterylka będzie na bank, tylko na razie zwalczamy wszelkie chorobska......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Little Black']FETA, którą zgłosiła Baster i Lusi to właśnie ta "moja" Feta :)[/QUOTE]

OK, już rozumiem :)

[B]DROGIE PANIE, PANOWIE, zwierzoluby [/B]policzyłam za ile wysterylizowanych suniek zostalo zapłacone od momentu kiedy opłaca je Ostatnia Szansa i wychodzi mi, że TYLKO 25 :(:(:( [B] MAŁO !!! [/B]Z przerażeniem dowiaduje sie , że w schroniskach w których sterylizuje się sunie , robione sa one do d...y ! Oczywiście nie generalizuje , ale ... wiele z nich mimo sterylizacji jak to mówią nasi opiekunowie "mają zapach " czyli gdzieś zostawiono "kawałek" jajnika . Pewnie pisze tu niefachowo ale chyba wiadomo o co chodzi. Masakra jeżeli te sunie są z samcami ...
Do boju , sterylizujemy , nie ociągamy się w takim tempie to my do końca świata nie zwalczymy w Polsce bezdomności . Są środki , staramy się o kolejne , Wy też dołóżcie starań o nagłaśnianie tej akcji , czy chcemy aby niechciane psie dzieci podrzucane do schronisk umierały na parwo, nosówkę lub z głodu ? Ewa

Link to comment
Share on other sites

Mała [B]ZUZIA[/B] dziękuje za pomoc w sfinansowaniu sterylki aborcyjnej :Rose:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229757-Młodziutka-mała-wspaniała-Zuzia-prawdopodobnie-traci-DT-pomocy[/url]!!!

[IMG]http://m.ak.fbcdn.net/a8.sphotos.ak/hphotos-ak-ash4/481936_4499152760510_858440612_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']najeżdzam myszka na banerek robię kopiuj ,
wchodzę w swoje ustawienia po lewej stronie edytuj zdjęcie / sygnature ? trzeba próbować, wyskakuje okienko i naciskając lewym klawiszem myszki robie wklej, czasami sie udaje .Mamy też problem ze wstawieniem zdjęć naszych psiaków w nowych domach :( Ewa[/QUOTE]

[quote name='Lobaria']A ja nie mogę wstawić w sugnaturę banerku - za duży plik, może źle to robię - podpowiedzcie, proszę.[/QUOTE]
tu masz jak to zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Musicie podlinkować banerek, nie tylko skopiować obrazek. Edytujcie mój post i skopiujcie przez ctrl+c / ctrl+v

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto"][IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg201/scaled.php?server=201&filename=22900404.jpg&res=medium[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brzośka']chciałam się upewnić, czy dobrze pamiętam - suczki pod opieką Stowarzyszenia nie mogą niestety skorzystać z pomocy?[/QUOTE]

brzośka idea AS jest taka aby sterylizować bezdomniaki czy to te co koczuja pod krzakiem czy te już złapane w dt czy hoteliku z kolei Projekt Buda kieruje się na tzw, sunie wiejskie właścieciela ma ,ale rodzi co rusz i ma on to w .... albo brak kasy . Stowarzyszenia, Fundacje itp, może i ledwie zipia ,ale mogą zebrać troszkę kasy na swoje konta czy użyczone, zrobić zbiórkę, wydarzenie na fb, cokolwiek a osoba prywatna nie a już na pewno ma ograniczone możliwości i jest dużo mniej chętnych do płacenia na prywatne konto. Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']brzośka idea AS jest taka aby sterylizować bezdomniaki czy to te co koczuja pod krzakiem czy te już złapane w dt czy hoteliku z kolei Projekt Buda kieruje się na tzw, sunie wiejskie właścieciela ma ,ale rodzi co rusz i ma on to w .... albo brak kasy . Stowarzyszenia, Fundacje itp, może i ledwie zipia ,ale mogą zebrać troszkę kasy na swoje konta czy użyczone, zrobić zbiórkę, wydarzenie na fb, cokolwiek a osoba prywatna nie a już na pewno ma ograniczone możliwości i jest dużo mniej chętnych do płacenia na prywatne konto. Ewa[/QUOTE]
no wiem, wiem...
chciałam się tylko upewnić, zanim komuś odpowiem
dzięki!

Link to comment
Share on other sites

Chciałam zgłosić do pokrycia 100% ( wpłacam deklarację stałą od ponad roku) sterylki Lucy z wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/213545-10-kochanych-psiak%C3%B3w-maj%C4%85-dom-lecz-potrzebuj%C4%85-wsparcia-finansowego!-okolice-Tarnowa[/url]
[B]Zabieg odbył się 07 września 2012 w Przychodnia Weterynaryjna ul.Krzywa 18 32-830 Wojnicz lek. wet. Stanisław Opioła,
koszt zabiegu : 150 zł
Była to sterylizacja aborcyjna.[/B]
Fotkę Lucy po zabiegu wstawię jak tylko dziewczyny prześlą.
Czy mogę im potwierdzić, że będzie za ten zabieg zwrot?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masza44']Chciałam zgłosić do pokrycia 100% ( wpłacam deklarację stałą od ponad roku) sterylki Lucy z wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/213545-10-kochanych-psiak%C3%B3w-maj%C4%85-dom-lecz-potrzebuj%C4%85-wsparcia-finansowego!-okolice-Tarnowa[/URL]
[B]Zabieg odbył się 07 września 2012 w Przychodnia Weterynaryjna ul.Krzywa 18 32-830 Wojnicz lek. wet. Stanisław Opioła,
koszt zabiegu : 150 zł
Była to sterylizacja aborcyjna.[/B]
Fotkę Lucy po zabiegu wstawię jak tylko dziewczyny prześlą.
Czy mogę im potwierdzić, że będzie za ten zabieg zwrot?[/QUOTE]

Si :) /Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

Chciałam bardzo podziękować za pokrycie kosztów sterylizacji suni z przytuliska pani Ali Orzechowskiej, weterynarz był pod wrażeniem że tak szybko dostał przelew. W przytulisku tak jak wcześniej pisałam jest niestety jeszcze kilka suczek do pilnej sterylizacji, chciałam zapytać czy p.Ala może jeszcze skorzystać z pomocy Akcji i wysterylizowac jakieś suczki? Koszt jednej sterylizacji to tak jak poprzednio 200 zł. Ostatnio do przytuliska trafiły od okolicznego mieszkańca dwie suczki ze szczeniakami, jedna to właśnie Sara, której dzieci udało sie już wyadoptować, druga sunia powinna miec zabieg w najbliższym czasie aby uniknąć cieczki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...