Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

[quote name='Hałabajówka']umówiłam ją na przyszły poniedziałek bo stwierdziliśmy z wetem że dobrze by było ja ociupinkę odchudzić.
Jak ma wyglądać procedura? Kinga mi nie przekazała dokładnie co i jak się ma odbyć bo nie wiedziała czy się zgodzicie.[/QUOTE]

[B][COLOR=#ff0000]Ustalam na początku proste zasady:

[/COLOR][/B]- sterylizować będziemy suki bezdomne, w DT, hotelach (póki co suki pod opieką Fundacji nie będą brane pod uwagę)

- obowiązywać będzie kolejka - wg kolejności zgłoszeń

-[B] sterylizacje aborcyjne będą wykonywane poza kolejnością [/B](planowana jest stała pula na tego typu zabiegi)

- osoba zgłaszająca sukę [B]zobowiązana jest do znalezienia lecznicy o niewygórowanych cenach![/B] (dobrze, jeśli klinika jest sprawdzona)
(wykluczone sterylizację za np. 400zł, w takich sytuacjach możliwe odmówienie zabiegu...)

-nie zwracamy za ubranka posterylkowe, szczepienia , odrobaczanie itp.

[B]Pamiętajcie, że z akcji ma skorzystać jak największa liczba suk.
[/B]
[B][COLOR=mediumturquoise]Poszukujemy tez lecznice weterynaryjne, które będą wykonywały zabiegi po kosztach ;-)[/COLOR][/B]

- sterylizacje będą refundowane,[B] tylko[/B] po przesłaniu faktury z kopią oraz opisu według ujednoliconego wzoru,
[URL="http://pkzui.com/t/akcja%20sterylizacja/zal_do_faktury_Akcja_Sterylizacja.doc"][COLOR=#4444ff]- w wordzie - klik[/COLOR][/URL]
[URL="http://pkzui.com/t/akcja%20sterylizacja/zal_do_faktury_Akcja_Sterylizacja.pdf"][COLOR=#4444ff]- w pdf - klik[/COLOR][/URL]

- osoby ,które skorzystały ze środków Akcji Sterylizacja każdorazowo zamieszczają link do wątku suni,

- po sterylizacji przysyłamy zdjęcia suni

- osoby korzystające z puli Akcja Sterylizacja są zobowiązane przez okres co najmniej 2 tygodni do
zamieszczenia banerka Akcji Sterylizacja na swoim profilu

- jeśli osobą zgłaszającą będzie [B]stały wpłacający/deklarowicz [/B]fundusz refundować będzie[B] 100% kwoty
zabiegu, [/B][SIZE=2]w innych przypadkach zwrot jest 50%[/SIZE]


[I][B]Zastrzegam, że w przypadku, gdyby akcja się rozwinęła, do tego stopnia, że wspólnie stwierdzimy, że wymogi można zawęzić - zrobimy to. [/B][/I]


[B]

[SIZE=4][COLOR=green]Jak pomóc?[/COLOR][/SIZE][/B]

- wpłatami stałymi
- wpłatami jednorazowymi
- bazarkami
- propagowaniem akcji
- zamieszczaniem banerka na swoim profilu

[B]Faktury i kopię z opisem wysyłamy ;
Fundacja Ostatnia Szansa 01-494 Warszawa ul. Jana Blatona 3 lok 141 NIP 525 234 91 99
[/B]
To jest z pierwszego postu Soemy z uzupelnieniem

[B]UWAGA, sa jeszcze środki na sunie de facto domne , takie co to co roku albo i dwa razy w roku obsypuja szczeniaczkami , a któraś z Was dogomaniaczek czy dogomaniaków ma na to oko , jeżeli są kotki to już przeznaczamy 750 zł na nie ,mnie wychodzi 5 koteczek po 150 zł , na razie :) Agnieszka ugania się za kasą na te cele . zostały jeszcze środki z Projektu Buda , coś mi się tu ociągacie ...:mad: Ewa[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa'][B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[B]UWAGA, sa jeszcze środki na sunie de facto domne , takie co to co roku albo i dwa razy w roku obsypuja szczeniaczkami , a któraś z Was dogomaniaczek czy dogomaniaków ma na to oko , jeżeli są kotki to już przeznaczamy 750 zł na nie ,mnie wychodzi 5 koteczek po 150 zł , na razie :) Agnieszka ugania się za kasą na te cele . zostały jeszcze środki z Projektu Buda , coś mi się tu ociągacie ...:mad: Ewa[/B][/QUOTE]Być może miałabym jeszcze dwie suczki i kotkę. Kotka i suczka wiejska, co cieczkę/rójkę rodzą, potomstwo zabijane. Suczka druga ma dom, ale właścicieli nie stać na sterylkę. Czy się łapią?

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że dopiero teraz informuję, że wpłynął zwrot za sterylkę Bajki - będąc na urlopie przeoczyłam wyciąg, nie miałam tam Netu. Tak, że ta faktura, która się błąkała, nie od razu dotarła do Soemy z powodu przeprowadzki, ale jednak dotarła.
Bardzo się cieszę i dziękuję pięknie.

Uzupełniłam wpłaty za 2 miesiące, bo jakieś miałam zaległości, to też mi umknęło podczas urlopu.No i lecę na wątek Bajki dopisać, że mam zwrot.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marako']Przepraszam, że dopiero teraz informuję, że wpłynął zwrot za sterylkę Bajki - będąc na urlopie przeoczyłam wyciąg, nie miałam tam Netu. Tak, że ta faktura, która się błąkała, nie od razu dotarła do Soemy z powodu przeprowadzki, ale jednak dotarła.
Bardzo się cieszę i dziękuję pięknie.

Uzupełniłam wpłaty za 2 miesiące, bo jakieś miałam zaległości, to też mi umknęło podczas urlopu.No i lecę na wątek Bajki dopisać, że mam zwrot.[/QUOTE]

Maroko a gdzie banerek Akcji Sterylizacja :mad: ? chociaz przez dwa tygodnie , no. Ewa

Link to comment
Share on other sites

Chciałam zgłosić do sterylki wiejską suczkę, rodzi co cieczkę. Zabieg będzie wykonany w zamojskiej lecznicy u pani Świątkowskiej, za ok 120 zł.

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/821/p8067064.jpg/"][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/991/p8067064.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']No chyba jakieś imię ma ta bidulka ? Ciachać . A po zabiegu będzie w miarę zaopiekowana ? skoro zabieg niedrogi można doliczyć antybiotyk . Prosze tylko dopisać do opisu sterylka "wiejskie sunie ". Ewa[/QUOTE]
Nie pamiętam dokładnie jak ma na imię, uzupełnię potem. Było tam kilka psiaków, dlatego mi umknęło. Po zabiegu będę monitorować, dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Chciałam zapytac czy została opłacona sterylka ode mnie .Sunia Zuzia juz ponad miesiąc sterylizowana .Pani doktor kilka dni temu mówiła ,ze nie ma nic na koncie .
Głupio mi bo juz takl długo czeka .....a mam kolejne do zabiegu .[/QUOTE]

Sprawdze w domu, teraz nie pamietam .... /Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Być może miałabym jeszcze dwie suczki i kotkę. Kotka i suczka wiejska, co cieczkę/rójkę rodzą, potomstwo zabijane. Suczka druga ma dom, ale właścicieli nie stać na sterylkę. Czy się łapią?[/QUOTE]Niestety nic z tego nie wyjdzie. Właściciele się nie zgadzają

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Zastanawiam czy ich nie postraszyć za niehumanitarne uśmiercanie zwierząt ? co kotka przestanie łowic myszki ? a sunia przestanie szczekać ? Szlag mnie trafia. E[/QUOTE]Niestety niektórym ludziom nie jest ważny los zwierząt. Będę jeszcze namawiała, ale co z tego wyjdzie to nie wiem

Link to comment
Share on other sites

A czy ta sunia która jest w DT miałaby szansę na dotację do sterylki?
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231089-Charcica-szuka-domu?p=19561051#post19561051"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...1#post19561051[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...