Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

[quote name='megii1']Mnie już ściga drugi weterynarz, a zwrotów brak... ja mam w sumie trzy nieopałacone sterylki (dwie Kasi Mierzejewskiej ale weci mnie znają) i w sumie ponad 1000 zł. Nawet nie mam jak założyć....[/QUOTE]

Soema, można to jakoś sprawdzić?

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że ladyswallow zaczęła robić porządek we wpłatach :loveu: Czy dotarło moje 60 zł? Wpłaciłam za cały rok ale chyba zapomniałam o tym napisać w tytule przelewu. Mam nadzieję, że na dobre konto wpłaciłam bo dawno już nie robiłam przelewów do sterylkowej skarbonki :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']Dziękuję.

Zgłaszam moją sukę z hoteliku
Cena: 300zł.
Imię: Mundzia
Wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/211166-Mundzia-ju%C5%BC-w-nowym-hoteliku%21%21-Brakuje-jej-80z%C5%82-deklaracji...Bardzo-Prosz%C4%99-o-pomoc%21%21%21"]Wątek Mundzi[/URL]
Lecznica: Medi-Vet, 96-500 Sochaczew, ul.Warszawska 29.

Umówiłam się na 26stycznia na zabieg.
I co dalej będzie?
Wetka ma wystawić fakturę? Na kogo? Czy ja mam jej zapłacić a Skarbonka mi zwróci 50%?
[/QUOTE]

Cioteczki, bo nie wiem co mam wetce powiedzieć, na kogo ma wystawić fakturę?
I czy na pewno mogę ją ze Skarbonki sterylizować?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lidan']Widzę, że ladyswallow zaczęła robić porządek we wpłatach :loveu: Czy dotarło moje 60 zł? Wpłaciłam za cały rok ale chyba zapomniałam o tym napisać w tytule przelewu. Mam nadzieję, że na dobre konto wpłaciłam bo dawno już nie robiłam przelewów do sterylkowej skarbonki :roll:[/QUOTE]

Porządek robię regularnie, ale muszę złapać Soemę, żebyśmy razem na początek do tego siadły.

[quote name='Mazowszanka']W listopadzie 2011 wpłaciłam za XI i XII, a teraz wpłaciłam za cały rok 2012 (10 zł miesięcznie ) a nie ma żadnego wpisu.
Czyżbym wpłaciła nie na to konto co trzeba?[/QUOTE]

Poprzedni może Soema przeoczyła, a aktualnych jeszcze nie wypisywała.

[quote name='Awit']Cioteczki, bo nie wiem co mam wetce powiedzieć, na kogo ma wystawić fakturę?
I czy na pewno mogę ją ze Skarbonki sterylizować?[/QUOTE]

Mozna sterylizować, są fundusze. Na pierwszej stronie są dane stowarzyszenia:

[B]Sandomierskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt[/B]
[B] ul. Rynek 3[/B]
[B] 27 - 600 Sandomierz[/B]

[B][FONT=&quot]NIP:[/FONT][/B][FONT=&quot] 864-17-77-063[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']Dlaczego w deklaracjach od stycznia 2012 nie ma mojej wpłaty? Na początku miesiąca przelałam 5zł na konto. (od września czy października przelewam regularnie, ale nie widzę wpisu)[/QUOTE]

Bo jeszcze nie są ukończone ;) Muszą siąść z Soemą do tego, pisałam parę postów wcześniej - ten post z deklaracjami z 2012 jest dopiero zaczęty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Porządek robię regularnie, ale muszę złapać Soemę, żebyśmy razem na początek do tego siadły.



Poprzedni może Soema przeoczyła, a aktualnych jeszcze nie wypisywała.



Mozna sterylizować, są fundusze. Na pierwszej stronie są dane stowarzyszenia:

[B]Sandomierskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt[/B]
[B] ul. Rynek 3[/B]
[B] 27 - 600 Sandomierz[/B]

[B][FONT=&quot]NIP:[/FONT][/B][FONT=&quot] 864-17-77-063[/FONT][/QUOTE]

Dziękuję, to sterylizuję ją na fakturę, podaję ten adres, a potem podam Wam dane wetki i cenę i zapłacicie całość czyli 300zł, a ja oddam Wam 150zł.
Dobrze rozumiem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']Dziękuję, to sterylizuję ją na fakturę, podaję ten adres, a potem podam Wam dane wetki i cenę i zapłacicie całość czyli 300zł, a ja oddam Wam 150zł.
Dobrze rozumiem?[/QUOTE]

Wszystko jest w miarę jasno opisane tutaj (kopiuję z pierwszego postu):
[SIZE=5][COLOR=Blue][B]Procedura sterylkowo - fakturowa[/B][/COLOR][/SIZE]:diabloti:
- jeśli są pieniądze, nie obowiązuje kolejka - ciachacie sunie
- jeśli wet zgodzi się czekać na przelew, wystawiacie fakturę na Stowarzyszenie Sandomierskie (dane wyżej) i podajecie konto lecznicy, fakturę ślecie do mnie

[B]- jeśli wet chce gotówkę, zakładacie pieniądze, to wysyłając do mnie (adres na pw) oryginał faktury dołączacie kartkę z numerem konta i danymi tej osoby, która wyłożyła pieniądze, nick i imię suki[/B]

- jeśli refundacja jest 50% - to zaraz po otrzymaniu zwrotu na konto za zabieg, Wy odsyłacie te 50% na konto SSPZ

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Wszystko jest w miarę jasno opisane tutaj (kopiuję z pierwszego postu):
[SIZE=5][COLOR=Blue][B]Procedura sterylkowo - fakturowa[/B][/COLOR][/SIZE]:diabloti:

[B]- jeśli wet chce gotówkę, zakładacie pieniądze, to wysyłając do mnie (adres na pw) oryginał faktury dołączacie kartkę z numerem konta i danymi tej osoby, która wyłożyła pieniądze, nick i imię suki[/B]

- jeśli refundacja jest 50% - to zaraz po otrzymaniu zwrotu na konto za zabieg, Wy odsyłacie te 50% na konto SSPZ[/QUOTE]
Jeśli wet chce pieniądze to i tak fakturę wystawia na Stowarzyszenie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']Jeśli wet chce pieniądze to i tak fakturę wystawia na Stowarzyszenie?[/QUOTE]

Tak - wówczas zakładasz u weta pieniądze, faktura jest na stowarzyszenie. Wysyłasz fakturę + karteczkę ze swoimi danymi do zwrotu Soemie - ona wysyła 100% kwoty - a Ty jej odsyłasz 50% na konto stowarzyszenia.

Link to comment
Share on other sites

O matko, to może ja swoimi słowami bo to proste jak budowa cepa tylko pewnie w punktach trzeba;)

1/ ZAWSZE trzeba brać od weta fakturę [U]wystawioną na Stowarzyszenie[/U] na całość kwoty za zabieg- to bez względu kiedy i jak się płaci wetowi i czy refundacja ze skarbonki będzie 100 czy 50 %

2/ wetowi za zabieg płacisz albo od razu ( zakładasz ze swoich) albo jak sie zgodzi czekać na gotówkę to informujesz go, że dostanie przelew ze Stowarzyszenia

3/ pakujesz ładnie fakture i dołączasz kartkę z inf za jaką to sukę i czy kasę wysłać Tobie bo załozyłas ze swoich u weta ( podajesz swoje konto) czy przelew ma byc bezposrednio do gabinetu ( wtedy konto weta) i WYSYŁASZ Soemie ( adres poda Ci na PW)

4/ jak masz 100 % refundacji to już nic więcej nie robisz
jak masz 50% to musisz jeszcze wpłacić NA KONTO FUNDACJI obowiazujący zwrot ( czyli te 50% kwoty z faktury)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']ja tez wciaz nie mam. widocznie te zalegle nie poszly wtedy, bo sporo osob sie upomina.[/QUOTE]

Dlatego jak Soema będzie miała dostęp do dokumentów, to to sprawdzi.

[quote name='AgnieszkaO']Zgłaszałam Kropeczkę. Czy procedura jest taka sama jak w zeszłym roku? I mogę już przesyłać fakturę?[/QUOTE]

Wszystko jest w pierwszym poście - musisz sprawdzić, czy tak samo, jak w tamtym roku ;) Ale sądzę, że nic nie uległo zmianie :)

Link to comment
Share on other sites

Witam..czy jest szansa na sterylizację suni z tego wątku...to mała psinka odebrana z patologii w stanie skrajnego wygłodzenia...obecnie jest w domu tymczasowym we Wrocławiu...nie mamy na nią ani grosza stałych...

[url]http://www.dogomania.pl/threads/218412-psy-uratowane-z-patoligii...zbieramy-na-sterylizację-i-spłatę-długów-za-leczenie[/url].....

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, nie dołączyłam żadnej kartki do tej faktury (numeru i danych konta), ale nie wiedziałam, czy mają być moje, czy osoby, która zgłaszała, czyli Niakaragui. Bo zależy mi na 100% zwrotu, a jak podam moje, to może będę musiała zwrócić 50%. Co mam napisać Soemi? Swoje dane? Czy Nikaragua ma wysłać swoje, jako zgłaszająca, a osobiście kiedyś odebrałabym od niej kasę, jak otrzymałaby zwrot?

A swoją drogą chętnie się zadeklaruję na ten cel, wcześniej nie wiedziałam w ogóle, że taki wątek i taka możliwość istnieje. Zaraz poczytam, jak się zarejestrować na deklarowicza.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...