Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

[quote name='1izabelka1']witam wszystkich ,dzisiaj dzięki mojej dobrej koleżance dowiedziałam się o waszej wspaniałej akcji ,chciała bym zadeklarować stałą co miesięczną nie wielką wpłatę na ten szczytny cel,pierwszą zrobię jeszcze w tym miesiącu. pozdrawiam[/QUOTE]

witamy serdecznie w gronie "ciachaczy "
im nas więcej tym więcej wysterylizowanych suniek i mniej niechcianych psich dzieci. Ewa

Link to comment
Share on other sites

[B]Ośrodek KOTERIA
[/B][url]http://www.koteria.org.pl/[/url]

[B]
JAK NAS WESPRZEĆ?[/B]
Jeśli chcesz nam pomóc, rozważ przeprowadzenie operacji swojego pupila u nas. Odpłatnie oferujemy zabiegi kastracji/sterylizacji zwierząt domowych. Kastrując/sterylizując swojego zwierzaka w Koterii nie tylko zmniejszysz ryzyko jego zachorowania (m.in. na śmiertelne choroby takie jak ropomacicze, nowotwory gruczołu mlekowego, czy nowotwory jąder), ale także będziesz miał pewność, że jest on otoczony najlepszą możliwą opieką, jaką zapewniają doświadczeni lekarze weterynarii i oddani wolontariusze. [B]Pieniądze uzyskane w ten sposób będą w całości przeznaczone na walkę z bezdomnością i cierpieniem zwierząt.[/B]

CENNIK
przetrzymanie kota - 10 zł/doba

[B][U]Zabiegi kastracji/sterylizacji:[/U]
kotka - 100 zł
kocur - 60 zł
pies/suka 5-10 kg - 120 zł
pies/suka 10-20 kg - 160 zł
pies/suka 20-40 kg - 210 zł
pies/suka 40-60 kg - 250 zł
W cenę zabiegu wchodzą leki i materiały medyczne użyte podczas zabiegu, praca lekarza, antybiotyk i leki przeciwbólowe[/B]

Dodatkowo płatne są np. badania krwi, kubraczek pooperacyjny lub kołnierz ochronny.

[URL]http://www.koteria.org.pl/koteria/odplatna.htm[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dołączam do grona stałych deklarowiczów. Niestety mogę wpłacać tylko po 5,00.
Tym razem wpłacę z góry do końca roku czyli 25,00 i z tego co się doczytałam to wpłaty należy kierować na konto z #1.
Proszę się przypomnieć o wpłatę gdybym zapomniała po nowym roku:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AtaO']Dołączam do grona stałych deklarowiczów. Niestety mogę wpłacać tylko po 5,00.
Tym razem wpłacę z góry do końca roku czyli 25,00 i z tego co się doczytałam to wpłaty należy kierować na konto z #1.
Proszę się przypomnieć o wpłatę gdybym zapomniała po nowym roku:oops:[/QUOTE]

dziekujemy :)
tak, konto Ostatniej Szansy
tylko jak wpłacisz z góry za kilka miesięcy prosze dopisz w tytule przelewu za jekie to miesiace :)


[quote name='Agnieszka Co.']Dziś wpłaciłam na konto 70zł z mojego bazarku. Proszę o potwierdzenie otrzymania wpłaty na wątku bazarkowym:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229971-Książki-o-psach-dla-psiarzy-na-akcję-sterylizacji-i-tymczas-Budryska-TRWA-ROZLICZANIE[/URL][/QUOTE]

dziękujemy :)
jak dostanę pewnie jakoś za tydzień od dziewczyn zestawienie
uzupełnię wpłaty i "potaknę" na bazarku

we wrzesniu już sie nie urlopuję (w szkoda :evil_lol:) więc rozliczenie nie będzie opóźnione

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']dziekujemy :)
tak, konto Ostatniej Szansy
tylko jak wpłacisz z góry za kilka miesięcy prosze dopisz w tytule przelewu za jekie to miesiace :)




[/QUOTE]

Oczywiście opiszę wszystko w tytule. Jutro moja deklaracja będzie na sterylkowym koncie.

Przy okazji chciałam zapytać czy dotarła do Was faktura za sterylkę aborcyjną Lilki z wątku Klaudus, a zgłoszoną do " Akcji Sterylizacja " przez Mazowszankę. Sterylka robiona była w Lecznicy w Bielsku- Białej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AtaO']Oczywiście opiszę wszystko w tytule. Jutro moja deklaracja będzie na sterylkowym koncie.

Przy okazji chciałam zapytać czy dotarła do Was faktura za sterylkę aborcyjną Lilki z wątku Klaudus, a zgłoszoną do " Akcji Sterylizacja " przez Mazowszankę. Sterylka robiona była w Lecznicy w Bielsku- Białej.[/QUOTE]

sprawdzimy i poinformujemy dzisiaj
Bardzo, bardzo prosze do faktury dodawać opisy według wzoru , bardzo to ułatwia prace i szybkie "zlokalizowanie ' w razie pytan Ewa

Link to comment
Share on other sites

stan konta na dzień 30 sierpnia 2012 wynosi łącznie 9.707,68 zł w tym sa środki z Projektu Buda ok 1800 zl i ok 4000 zł środki OS - wszystko przeznaczone na sterylki , dodatkowo na drugim naszym koncie mamy 1200 zł również przeznaczone na sterylki


- sterylizacje będą refundowane,[B] tylko[/B] po przesłaniu faktury z kopią oraz opisu według ujednoliconego wzoru,
[URL="http://pkzui.com/t/akcja sterylizacja/zal_do_faktury_Akcja_Sterylizacja.doc"][COLOR=#4444ff]- w wordzie - klik[/COLOR][/URL]
[URL="http://pkzui.com/t/akcja sterylizacja/zal_do_faktury_Akcja_Sterylizacja.pdf"][COLOR=#4444ff]- w pdf - klik[/COLOR][/URL]

Edited by ostatniaszansa
Link to comment
Share on other sites

zgłaszam naszą Lukę sznupkę zabraną z Nowego Targu w DT u WATACHY
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229310-Sunia-w-typie-sznaucerka-do-adopcji-tylko-dla-odpowiedzialnych-i-cierpliwych[/url]

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/687/dsc6980ms.jpg/"][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/9425/dsc6980ms.jpg[/IMG][/URL]

koszt 250 zł
[COLOR=#000000][FONT=Arial]GABINET WETERYNARYJNY Dorota Sumińska, Małgorzata Brzóska
[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial]ul. Klaudyny 32 01-684 Warszawa[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Witam,
włączam się w Waszą akcję zrobiłam zlecenie stałe bezterminowe wpłata będzie przychodziła co 3 miesiące w wysokości 30zl, czyli po 10 zł na miesiąc więcej teraz nie dam rady. Pierwszy przelew pójdzie 3 września.

I w kwestii formalnej... za sterylke Jagi fakturę wyślę około środy przyszłego tygodnia bo niestety ugrzęzłam teraz w domu :( Jaga już po sterylce czuje się dobrze, do wtorku ma nosić szwy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Witam,
włączam się w Waszą akcję zrobiłam zlecenie stałe bezterminowe wpłata będzie przychodziła co 3 miesiące w wysokości 30zl, czyli po 10 zł na miesiąc więcej teraz nie dam rady. Pierwszy przelew pójdzie 3 września.

I w kwestii formalnej... za sterylke Jagi fakturę wyślę około środy przyszłego tygodnia bo niestety ugrzęzłam teraz w domu :( Jaga już po sterylce czuje się dobrze, do wtorku ma nosić szwy.[/QUOTE]

uffff, ale mi napędziłaś strachu, juz myślałam że nam zaginęła faktura . Super ,ze sunia czuje się dobrze :) Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AtaO']

Przy okazji chciałam zapytać czy dotarła do Was faktura za sterylkę aborcyjną Lilki z wątku Klaudus, a zgłoszoną do " Akcji Sterylizacja " przez Mazowszankę. Sterylka robiona była w Lecznicy w Bielsku- Białej.[/QUOTE]

Sorki, ponawiam pytanie, bo nie znalazłam odpowiedzi. Osoba, która odebrała f-rę z Lecznicy (dostała także wskazówki co do prawidłowego jej opisu, żeby ułatwić Wam pracę) podobno wysłała. Nie mam z Nią niestety bezpośredniego kontaktu więc fakt ten chciałabym potwierdzić u Was. Sprawa jest pilna, bo ciągnie się już od dawna.

I jeszcze jedno pytanie:
Czy doszła moja deklaracja za 08-12/2012 ?

Edited by AtaO
Link to comment
Share on other sites

Szanowne Panie, Panowie średnio miesięcznie na konto Akcji Sterylizacja wpływa 496 zł to nie jest dużo , dlatego roznoście proszę wieść o tej Akcji naprawdę warto, umieszczajcie choć na m-c banerek. Pomyślcie ile psiaków wegetuje w schroniskach , ile w schroniskach mordowniach bo tych niestety w naszym kraju nie brakuje :( , ile co roku szczeniąt trafia do schronisk , NIE POZWÓLMY NA TO . Jak wcześniej wspominałam zamierzamy z Agnieszka wprowadzić równolegle z istniejącą Akcją Sterylizacja np pt. Akcja Sterylizacja - Sunia Sąsiada ( chyba ,ze ktos ma inny pomysł na hasło ), rozmawiajacie z ludźmi, uświadamiajcie,przekonujcie, ani sunia ani pies nie przestanie pilnowac podwórka po zabiegu . Jest w tym temacie wiele gotowych plakacików ulotek w necie , sami też zrobimy na potrzeby powyższej Akcji. Żeby tak nie było całkiem darmo dla wszsytkich tam gdzie ktoś jednak jakiś grosz może wpłacić za swojego psa/kota , proponować ; będzie to kosztowało np. 25 zl (np. na na ubranko po sterylkowe i antybiotyk ) lub 50 zł. Moi Drodzy, TONIEMY W MORZU BEZDOMNOŚCI. W wielu koszmarnych schroniskach niewyobrażalnie cierpią, umierają w mękach zwierzęta. Stańmy wszyscy w jednym zwartym szeregu z hasłem STERYLIZACJA przed nami lata pracy, ale jestem przekonana ,że warto w myśl zasady lepiej zapobiegać jak leczyć . Ewa

Edited by ostatniaszansa
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...