Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

[quote name='inga.mm']A ja chciałabym zapytać czy akcja będzie wznowiona.
Jestem deklarowiczką i chętnie podtrzymam deklarację, tylko chciałabym wiedzieć na jakim etapie działań akcja utknęła?[/QUOTE]
Z powodu kilku niezgodności w działaniu moim i SSPZ, moja współpraca z nimi się zakończyła. Początkowo akcja miała trwac nadal, ale współpraca znacznie się skomplikowała. Szczegóły nieważne. Szukamy tymczaosowego konta fundacji lub stowarzyszenia, żeby przelac pieniądze z sybkonta SSPZ (rozmawiam z paroma, ale to nie takie proste). A ja kończę statut i wysyłam do KRS. Wtedy akcja będzie pod szylde nowej Fundacji i ja będę brała całkowitą odpowiedzialnośc za przelewy, rozliczenia itd. Nie będę się musiała prosić ani wstydzić.
Dziękuję, że mimo wszystko zostajecie i rozumiecie... Bardzo dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Z powodu kilku niezgodności w działaniu moim i SSPZ, moja współpraca z nimi się zakończyła. Początkowo akcja miała trwac nadal, ale współpraca znacznie się skomplikowała. Szczegóły nieważne. Szukamy tymczaosowego konta fundacji lub stowarzyszenia, żeby przelac pieniądze z sybkonta SSPZ (rozmawiam z paroma, ale to nie takie proste). A ja kończę statut i wysyłam do KRS. Wtedy akcja będzie pod szylde nowej Fundacji i ja będę brała całkowitą odpowiedzialnośc za przelewy, rozliczenia itd. Nie będę się musiała prosić ani wstydzić.
Dziękuję, że mimo wszystko zostajecie i rozumiecie... Bardzo dziękuję.[/QUOTE]
Czyli w tym momencie nie przelewać stałych deklaracji?

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]Czy ktoś jeszcze ma do wysłania faktury na SSPZ?

Mam od myszy1, z Focusvet, od Kingi z Radomia i jeszcze 3 albo 4 w domu, to wszystko zostanie dołączone do pisma z prośbą o przelanie reszty pieniędzy.

Fundacja Ostatnia Szansa udostępni akcji subkonto!!!! :Rose: za co bardzo, bardzo dziękuję. Nie znam drugiej tak prężnie i szczerze działającej akcji. One kastrują wszystko jak leci ;)
są równie zboczone co my :grins:
Bardzo dziękuję!
[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...