Jump to content
Dogomania

Bajk21 MA OGROMNY DŁUG w lecznicy ZBIERAMY FANTY NA LOTERIĘ– zabawki, gadżety…


paros

Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='EVA2406']I jeszcze raz podziękowania dla Wujka Zmysła za nową dostawę fantów i wypożyczenie [B]stołów bankietowych[/B], aby nasze stoisko pięknie się prezentowało i dużo ludzi przyciągało.[/QUOTE]
brzmi zachecająco :evil_lol:

I co, ktoś Was wspomoze w prowadzeniu loterii, EVA? Kto ma czas być, choć kilka godzin?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']Oczywiście ,że potrzebujemy!

Zawsze nigdy Nam nie za dużo:)[/QUOTE]

To prawda ;).

Jolu, do kogo wysyłka, do Ciebie, czy do mnie?

Zoja, a kiedy te fanty dostanę od Ciebie? Jutro muszę zrobić losy, bo w piątkowej nocy nie mogę poświęcić na losy i układanie w kartonach fantów, żeby wiedzieć gdzie co mam.
Może się jakoś umówimy na jutro na odbiór?

Link to comment
Share on other sites

Ewa, p.Jola mówiła, że postara się podjechać jadąc do lecznicy. Ja do soboty jestem bezczasowa.
Jeśli masz czas podjechać -serdecznie zapraszam; dziś za dnia będę na Białołęce (zabiorę ze sobą fanty do pracy), a w domu będę późnym wieczorem i jutro rano, mniej więcej do 9.30 i wrócę około 20ej. W między czasie mogę wrócić na chwilę do domu (między jednym przejazdem a drugim), ale musiałybyśmy umówić się konkretnie na godzinę, już w piątek, jak zobaczę ile czasu zajmą mi poszczególne sprawy, które mam do załatwienia. (będę krążyć między Bemowem, Konstancinem a Wolą) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Sie zbiera - niewiele na razie.........[/QUOTE]
No właśnie, u mnie też kiepsko :-(
Wysłałam w zeszłym tygodniu maile do ok 50 osób - przyniosły 2.....
Wywiesiłam 3 plakaty w szkole - przyniosła 1 dziewczynka...
Wczoraj powiesiłam plakat na klatce schodowej, dziś dowiesze jeszcze w innych.
Myślałam, że lepiej mi z tym pójdzie :placz:

Dziś, jutro jeszcze po rodzinie się przejdę - coś tam obiecali

Ja przywiozę fanty już bezpośrednio na loterię. Wezmę kartki i losy porobi się na miejscu.
Tak jak pisałam wcześniej, mogę być od rana.

Koszulki (niebieskie) będą?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja trochę uzbierałam. Nie udało mi się niestety przed ostatnią loterią, ale teraz skrzyknęłam parę osób i wyślę paczkę jutro.
Wyślę też po moim psie jakieś obroże, kaganiec, łopatkę do kuwety (to już nie po moim psie), a nuż się zda któremuś psisku. A jak nie to do kosza, bez krępacji.
Selekcji sobie panie myślę dokonają na miejscu. A wiadomo już kiedy następna loteria?

Link to comment
Share on other sites

Powtórzę zaproszenie na grilla do mnie, na niedzielę:
[INDENT] Jako że realizuję projekt z POKL dział. 9.5 dla rolników, mam rozeznanie w pisaniu i realizacji, ogłaszam więc nabór do:
projektu[B] z działania 10.1 "Kapitał ludzki i psi"[/B]
[B]Cel projektu [/B]: Poznanie dt u malagos, ocena i weryfikacja (Dzień Otwartych Drzwi i Bramy)
[B]Cele szczegółowe:[/B]
1. Ninka - wczoraj i dziś tymczasowiczki (warsztaty i wykład koordynatora Projektu, cioci malagos)
2. możliwość pogłaskania Ninki, a może nawet innych suczek, np. Zulki (tylko dla zaawansowanych i odważnych)
3. zwiedzanie Zoo u cioci malagos (wstęp tylko za zaproszeniami)
3. żeberka z grilla, czy lepsze z miodem, czy bez? ? - warsztaty kulinarne i dyskusja w podgrupach (koordynator - ciocia malagos i jej TŻ)
4. produkty regionalne płynne i nie tylko - czym chata bogata :smile: - konsumpcja i ew. wspólne śpiewanie w zależności od ilości wypitych nut:smile:
5. integracja dogomaniaków
6. inne - w zależności od zapotrzebowania beneficjentów (striptiz wykluczony)

Czas trwania projektu: niedziela 27 czerwca br. w godz. 10 - 20
Il. beneficjentów: od 1 do kilkunastu :smile:
Zgłoszenia całej grupy: do soboty 26.06. żeby zakupić odpowiednią ilość pieczywa i piwa. [/INDENT]

[URL="http://tiny.pl/hgnb4"]
[/URL][URL="http://tiny.pl/hgnb4"] [/URL]

Link to comment
Share on other sites

Program opracowany wspaniale z małym wyjątkiem........................po tych wypitych nutach, problem z powrotem do domu ;).

A poza tym dziwi mnie bardzo, że listy zapisanych uczestników warsztatów nie widzę..................nie wiedzą co tracą :evil_lol: ....................jeszcze widać nie byli u Cioteczki Malagos :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Ciągle brakuje pieniążków na spłatę długu w lecznicy za leczenie i sterylizacje psiaków Bajk21 :-(

[SIZE=5][COLOR=darkorchid][B]Zbieramy fanty na loterie i bazarki na spłatę długu w lecznicy - zabawki, maskotki, korale, gadżety, bibeloty, płyty ..... [/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][B]Bardzo prosimy o pomoc [/B] [B]:modla::modla::modla::modla:[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UlaFeta']nastepna u Evy w Markach jeszcze w maju tylko nie znam dokladnej daty trza spytac Eve ;) a fanty mozna zbierac caly rok Eva mowila,ze'' ma duza powierzchnie magazynowa":evil_lol:[/QUOTE]

Oooo, stary wąteczek odżył :)
Dzięki Parosku :)
W maju 21 i następnie 4 czerwca.
No, no tej powierzchni magazynowej to Ty za bardzo poważnie nie traktuj ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...