Jump to content
Dogomania

Bajk21 MA OGROMNY DŁUG w lecznicy ZBIERAMY FANTY NA LOTERIĘ– zabawki, gadżety…


paros

Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Andzike']Poszukam czegoś w domu :)
Malagos - aż się zaśliniłam jak zobaczyłam zaproszenia na grilla do Ciebie ;) i od razu się chciałam na listę wpisać, a to zaproszenie z zeszłego roku... ;)[/QUOTE]

Jak znam Malagos, to zaproszenie jest ważne na okrągło.....................;)

Z przykrością zawiadamiam, że nie dostaliśmy zgody na udział w festynie 21 maja. Widać ktoś wśród organizatorów nie lubi zwierząt :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Czyli już tylko 4 czerwca pozostał? To ta w szkole w Markach?
U mnie też 4 czerwca jest impreza w szkole (tak jak w zeszłym roku), ale nie pytałam się o loterię... Może w takim razie zapytam dyrekcji.

Dostałam dziś torbę fantów od [B]Joli_li[/B] - pięknie dziękuję. Może uda jej się jeszcze smyczki załatwić i inne gadżety :)

[B]Kasiaw201[/B] - jaka dzielnica Cię interesuje? Ja generalnie jestem na Ochocie, Bemowie, Woli i Bielanach. Ale i w innych rejonach się coś zorganizuje.

[B]Czaputkowa[/B] - jeśli do Andzike masz blisko, to ja od niej mogę odebrać.

Dzięki Dziewczyny :multi:

Link to comment
Share on other sites

Która z dziewczyn mogłaby być w śródmieściu albo na pradze w sobotę lub niedzielę? Będę wjeżdżać do W-wy od strony Lublina, dalej Ostrobramską aż do śródmieścia. Gdyby ktoś akurat mógł, to proszę o nr tel na PW. Nie wiem jeszcze czy będę miała jakieś fanty, czy zdążę załatwić, ale może się okazać nawet rano w sobotę, że coś jest i chcę mieć do kogo zadzwonić w razie czego ;) Jak nie da rady, to też nic nie przepadnie jeśli zdobędę, najwyżej wyślę.

Druga sprawa, obecny bazar na przytulisko... Jakoś ostatnio mało kupujących, a jest masa fantów do wzięcia, nawet od złotówki... Jeśli macie komu, rozreklamujcie jakoś proszę... Dla Pani Joli to wg mnie najłatwiejszy sposób na zyskanie kasy, bo nie angażuje jej czasowo ani organizacyjnie, a fundusze same spływają i chociaż w części pomagają jakoś związać koniec z końcem...

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/207037-gt-TANIUTKO%21-filmy-muzyka-i-%C5%9Bwieczniki-lt-do%C5%82o%C5%BCysz-grosza-na-Znajdki-do-22.05"]http://www.dogomania.pl/threads/207037-gt-TANIUTKO!-filmy-muzyka-i-%C5%9Bwieczniki-lt-do%C5%82o%C5%BCysz-grosza-na-Znajdki-do-22.05[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czaputkowa']Dziewczyny, ja naliczyłam ok 40 książek... czy to nie przesada?
Co prawda wszystkie "śmigane" góra dwa/trzy razy - wyglądają na nowe ale nie wiem czy Was nie zawalam biblioteką...
Nad nie którymi na pewno zlituje się Andzike ;)[/QUOTE]

Sprawdzę czy nie ma tam jakichś moich ulubionych z którymi absolutnie nie potrafię się rozstać ;) Czyli zostanie 36sztuk ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czaputkowa']Dziewczyny, ja naliczyłam ok 40 książek... czy to nie przesada? [/QUOTE]

Ależ skądże ;) dzięki :)

Rozumiem, że Andzike ma je wszystkie przeczytać i streścić do poniedziałku :diabloti:
co bym już ja nie musiała się męczyć (no bo jak tu rekomendować książki, których się nie czytało?) ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igam']Rozumiem, że Andzike ma je wszystkie przeczytać i streścić do poniedziałku :diabloti:
co bym już ja nie musiała się męczyć (no bo jak tu rekomendować książki, których się nie czytało?) ;)[/QUOTE]

Ja już już pewnie czytałam ze dwa razy... ;) ale są takie książki z którymi cięzko się rozstać ;)

Link to comment
Share on other sites

Miałam dziś przyjemność poznać [B]Igam [/B]:) I bardzo dziękuję, że odebrała ode mnie rzeczy i specjalnie po nie przyjechała w taką paskudną pogodę! :Rose:
Igam pewnie zdziwi Cię na PW, którą dopiero przeczytasz, ale pisałam ją zanim skontaktowałam się z panią Jolą celem potwierdzenia czy to do Ciebie miałam numer :lol:

A i dziękuję [B]małej_czarnej[/B], która nie miała nic przeciwko by przekazać mini zeszyciki, niesprzedane wcześniej na bazarku na jej podopiecznych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...