Jump to content
Dogomania

Bajk21 MA OGROMNY DŁUG w lecznicy ZBIERAMY FANTY NA LOTERIĘ– zabawki, gadżety…


paros

Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mazowszanka']Fanty są,ale nie ma kto ich odebrać.[/QUOTE]

Ursynów to zupełnie nie moje rejony :( A jakoś podrzucić choć troszkę nie dałabyś rady? Gdzie pracujesz/uczysz się?

Odebrane zostały wczoraj olbrzymie ilości książek od [B]Kasiaw201[/B] :) Dziękujemy!!!

I na dziś jestem jeszcze umówiona z Andzike na przekazanie książek od [B]Czaputkowej[/B]. Dziękujemy pięknie za dary :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igam']Ursynów to zupełnie nie moje rejony :( A jakoś podrzucić choć troszkę nie dałabyś rady? Gdzie pracujesz/uczysz się?

Odebrane zostały wczoraj olbrzymie ilości książek od [B]Kasiaw201[/B] :) Dziękujemy!!!

I na dziś jestem jeszcze umówiona z Andzike na przekazanie książek od [B]Czaputkowej[/B]. Dziękujemy pięknie za dary :multi:[/QUOTE]

Ja mogę zabrać rzeczy z ursynowa i podrzucić Andzike ale dopiero po 29.05.11 bo od 23-29.05.11 nas nie ma...
Chyba że jutro przedpołudniem bo robię kurs ursynów-mokotów-ochota....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igam']

I na dziś jestem jeszcze umówiona z Andzike na przekazanie książek od [B]Czaputkowej[/B]. Dziękujemy pięknie za dary :multi:[/QUOTE]

Książki już u Igam :) Wypożyczyłam sobie dwie, które docelowo i tak trafią na loterię ;)

[quote name='Czaputkowa']Ja mogę zabrać rzeczy z ursynowa i podrzucić Andzike ale dopiero po 29.05.11 bo od 23-29.05.11 nas nie ma...
Chyba że jutro przedpołudniem bo robię kurs ursynów-mokotów-ochota....[/QUOTE]

A wyrobisz się? Mało masz jutro do załatwiania ? ;)
Jakby co to możemy zostawić fanty u mojej sąsiadki, która dziwnym trafem jest koleżanką z pracy Igam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzike']
A wyrobisz się? Mało masz jutro do załatwiania ? ;)
Jakby co to możemy zostawić fanty u mojej sąsiadki, która dziwnym trafem jest koleżanką z pracy Igam :)[/QUOTE]

Muszę jutro odebrać walizke od mamuśki i mam lekarza na mokotowie wiec i tak robię kurs...
Tylko czy [B]Mazowszanka [/B]może jutro rano?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igam']Tak, umówiłyśmy się z Mazowszanką po niedzieli.
Dzięki wielkie Czaputkowa :)[/QUOTE]

Nie ma problemu :) Jak byście potrzebowali psiego fryzjera dla "schroniskowych" to jestem do usług... oczywiście gratis :) Andzike ma namiary ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka']Dzięki za pomoc.Już dogadałam się z Igam,że podrzucę jej fanty w poniedziałek do pracy(godzina jeszcze do uzgodnienia).W weekend jestem na wsi bez neta.
Pozdrawiam[/QUOTE]

Fanty wczoraj odebrane - pięknie dziękuję :klacz:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przepraszam, że spóźnione, ale pięknie dziękuję za fanty [B]mtf zalesie[/B]. Na pewno się przydadzą :)
Dziękuję także [B]Joli_li[/B] za kolejne książki :)
Mam nadzieję, że w sobotę wszystkie te wspaniałości znajdą chętnych, a tym samym wspomogą psiaczki znajdujące się pod opieką Pani Joli :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[B]"Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to C....... Lukasz lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przytulisko w przykrej sytuacji:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/209488-Przytulisko-Znajdki-traci-DOM-traci-swoje-miejsce-i-przenosi-si%C4%99-W-POLE.-Pomocy%21-%28"]http://www.dogomania.pl/threads/209488-Przytulisko-Znajdki-traci-DOM-traci-swoje-miejsce-i-przenosi-si%C4%99-W-POLE.-Pomocy!-%28[/URL]
I jednocześnie proszę o rozreklamowanie go....Bo sytuacja jest naprawdę podbramkowa, dla większości zupełnie niewyobrażalna :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czaputkowa']Nie ma problemu :) Jak byście potrzebowali psiego fryzjera dla "schroniskowych" to jestem do usług... oczywiście gratis :) Andzike ma namiary ;)[/QUOTE]

..a czy ja mogę dostać Twoje namiary i skorzystać z usług? Jest opcja przyjazdu ze sprzętem?
Możemy przeznaczyć 200zł na dowolnie wybrany przez Ciebie cel, ale potrzebujemy ogolić bezdomną jużaczkę, która jest w hoteliku w Konstancinie. Dziewczyny próbują ją obciąć, ale z marnym skutkiem...

Link to comment
Share on other sites

Ja też pilnie (następny tydzień, bo wyjeżdżam na urlop) potrzebuję obciąć na "zero" staruszka (ok.14lat) mini-pudelka znajomej. Nie potrzebujemy żadnej wystawowej fryzury, ma mu być po prostu chłodniej w upały. Nie mamy sprzętu, więc opcja ze sprzętem własnym jedynie wchodzi w grę. Staruszek nie daje się dotknąć nożyczkami w domu (kiedyś niefachowo pańcia go zacięła:(i chłopak pamięta). Pieniążki za usługę chcielibyśmy przekazać na jakiegoś pieska/ kotka w potrzebie. Proszę o kontakt na PW. Zależy mi na usłudze w rozsądnych granicach, bo ja będę sponsorem, a mam jeszcze swoje stadko na utrzymaniu...:)

Link to comment
Share on other sites

Świat Karm ma super promocję na karmy FARMINA!

[URL]http://swiatkarm.pl/s,farmina,580.html[/URL]

Kupując [B]jeden[/B] worek karmy [B]drugi[/B] otrzymujemy [COLOR=red][B]Gratis[/B][/COLOR]!
Np. kupując 20 kg karmy [URL="http://swiatkarm.pl/p,farmina_charli_standard_20kg__20kg_gratis,10026,580.html"]Farmina Charli Standard [/URL] w cenie 75 zł drugi otrzymujemy gratis! Czyli za 40 kg karmy płacimy 75 zł!

Ja osobiście nie kupię tej karmy, bo wg mnie jest "bytowa" czyli na przetwanie.
Ale uważam, że jest to bardzo dobra oferta dla Fundacji, schronisk i osób prywatnych zajmujących się bezdomniakami w większej ilości (np. dokarmiającymi bezdomne psy)!

Jeśli możecie roześlijcie ofertę do znajomych Fundacji czy schronisk, bo według mnie promocja jest SUPER!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia7']Ja też pilnie (następny tydzień, bo wyjeżdżam na urlop) potrzebuję obciąć na "zero" staruszka (ok.14lat) mini-pudelka znajomej. Nie potrzebujemy żadnej wystawowej fryzury, ma mu być po prostu chłodniej w upały. Nie mamy sprzętu, więc opcja ze sprzętem własnym jedynie wchodzi w grę. Staruszek nie daje się dotknąć nożyczkami w domu (kiedyś niefachowo pańcia go zacięła:(i chłopak pamięta). Pieniążki za usługę chcielibyśmy przekazać na jakiegoś pieska/ kotka w potrzebie. Proszę o kontakt na PW. Zależy mi na usłudze w rozsądnych granicach, bo ja będę sponsorem, a mam jeszcze swoje stadko na utrzymaniu...:)[/QUOTE]

Już nieaktualne. Nie mogliśmy dłużej czekać, wczoraj psiaczek został pięknie wypielęgnowany:) u psiego fryzjera. Szkoda,że na dogo nikt nie przyjął oferty zwykłego strzyżenia z przeznaczeniem zysku z usługi na psa/kota w potrzebie:(

Nie kończę definitywnie tematu, bo chłopczyk za kilka m-cy znów będzie potrzebował strzyżenia, może wtedy się uda...Ewentualnych chętnych proszę o kontakt na PW.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...