Jump to content
Dogomania

Ballada, Albi i Killuś - niufy i york zapraszają...


AlKil

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Kasia_zg'][B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=deepskyblue]Dzieńdobry!![/COLOR][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=deepskyblue]Wkońcu znalazłam chwilke by zajrzeć do moich ulubieńców, wnikliwie wszystko przeczytałam i nic innego mi nie pozostaje jak tylko pogratulować decyzji o maleńkiej niuńce dla Albercika...Hmm tylko ciekawe co na to powie Kilerek?....Apropo Kilusia to słoko wyszedl na filmiku...Oj Ewuniu jak mogłaś nie załapać że Kilerkowi spodobał sie ten ptaszek ;)[/COLOR][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=deepskyblue] Hmm a że tutaj jej sie dało wkomponować jesczze psa to znaczy że bałagan jesczze pod kontrolą ;)[/COLOR][/FONT][/I][/B]

[B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=deepskyblue]Hihi rewelacja...z Kilerka jest urodzony model...[/COLOR][/FONT][/I][/B]

[COLOR=deepskyblue]Oj Ewuniu nie czepiaj sie go az tak bardzo zobacz na tej foteczce wyszedl na bardzo rezolutnego psiaczka ;) On przecież stara sie jak może :D[/COLOR]

[B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=deepskyblue]Super foteczki...Tulaski dla kochanych chłopaków:loveu: i buziaczki dla Ciebie Ewuniu...[/COLOR][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=deepskyblue]Przyjemnego i milusiego dzionka Wam życze!![/COLOR][/FONT][/I][/B][/quote]

dzień dobry Kasiu!!!
Bardzo dziękujemy za odwiedzinki.

[quote name='Basia_Sz']Witaj Ewuniu :loveu: Śliczne fotki :evil_lol: Skąd ja znam ten twórczy nieład... :roll:
A Albert ma takie kochane pyszczysko, że normalnie nic, tylko całować
Taki wielki słodki miśkowaty poczciwina
A Kiluś łobuziak też cudowny
Miłego dzionka! :multi:[/quote]

Cześć Basiu! Twórczy nieład - ładnie powiedziane...

[quote name='Alka']cześc Ewo!

Czy u Was tez takie piekne słoneczko? Cieplutki dzionek się zapowiada ...:multi:

Ewo,te nasze małe futrzaki chyba wszystkie tak mają ,jak Tuffi widzi aparat to od razu po piłeczkę i dalej pozować ...:evil_lol:

widać aparacik kocha Killerka, nawet potargany wygląda cudnie ...:loveu:[/quote]
cześć Alu! Pooda jako taka...dużo cieplej, tylko słoneczko jakoś nie chce się pokazać...


[quote name='dealer']dzien doberek:multi: witam po krotkiej nieobecnosci :)[/quote]
Witamy!!!!

[quote name='evaxon']witanko:multi:

haha za to u mnie jest inaczej:evil_lol: jak Tigra szaleje po domu i chce jej robic foty to ona stwoerdza ze idzie spac:roll: :evil_lol:[/quote]

Dzień dobry! Przynajmniej masz śpiące fotki...:evil_lol:

[quote name='madzia i medor']Doberek:hand:[/quote]

Doberek!!!!

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]Dobereczek .......różowych akcesoriów u nas brak;)[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote]

Witaj Alu??? Modnego różu nic a nic?

[quote name='Pysia']Witaj Ewcia :multi:
Maluchy znowu urosły :mdleje:[/quote]

Cześc Edytko! Niech rosną !!!!

[quote name='Basia_Sz']Witajce Kochani :loveu: Gorące pozdrowienia dla miśka i maskotki :evil_lol:
Miłego dzionka :loveu:[/quote]

Witaj Basiu!!!


Dogo strasznie muli....:angryy:
Dzisiaj mamy w domu drugi dzień testów Madzi. Zaraz bidulka wychodzi uzbrojona w 5 czarnych długopisów.
U Juniora w szkole jest postawówka, gimnazjum i liceum i dyrekcja nie zdołała zapanować nad bałaganem.Wczoraj nie było połowy nauczycieli i dzieci wałęsały się po świetlicy. Lekcje miały mieć do 17, była 14 i nie było komu zwolnić ich do domu. W końcu znalazł się jakiś litościwy nauczyciel, który puścił ich do domu. Dzisiaj Junior poszedł na 7 i zaraz dzwonił, że zapomnano im powiedzieć, że mieli przyjść na 8. Drobiazg!:diabloti: Zobaczymy jak będzie dalej...

Przedwczoraj podpisaliśmy umowę przedwstępną na kupno działki. Wczoraj zdałam lokal po sklepie, a wieczorem zadzwonili kupujący, że przyznano im kredyt i po długim weekendzie podpisujemy akt końcowy!!! Zaraz potem finalizujemy kupno działki i możemy ruszać z formalnościami:diabloti:

Postaram się poodwiedzać galerie, chyba, że mulące dogo mnie powstrzyma!!!:mad:

Link to comment
Share on other sites

Hej Ewo!
Nadrobiłam zaległości i muszę pogratulować sunieczki!! Co prawda już wcześniej wiedziałam, ale nie zdążyłam napisać:eviltong: Teraz to pewnie będą trzy opowiadanka, prawda?:lol:

Ehh... ciesze się, że wszystko się układa i już niedługo będzie przeprowadzka:multi:

Jak z Madzią? (szczerze mówiąc myślałam, że ma 17 lat)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi::multi::multi:super że wsio idzie z góreczki;)[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote]
też się kochana cieszę!!!

[quote name='madziasto4']Witaj Ewo :lol:

Widzę, ze wszystko idzie dobrym torem :)[/quote]
Na razie idzie, oby tak dalej!!!

[quote name='małyskrzat']cześć Ewcia!

to można powiedzieć że działeczkę już masz:)

[COLOR=silver]dzisiaj nie mam siły na mułowate dogo[/COLOR][/quote]

Mam, mam! A sił do dogo też mi już brak!!!:angryy:

[quote name='Pysia']Ewcia mam tylko tyle sił żeby napisać:
[COLOR=Magenta][SIZE=7] SUPER!!!!
[COLOR=Black][SIZE=2]A za młodą trzymam kciuki cały czas !!!! Zobaczysz !! Będzie miała super wyniki z egzaminu :)[/SIZE][/COLOR]
[/SIZE][/COLOR][/quote]

Wczoraj popołudnie i wieczór młoda spędziła zalewając się łzami...:placz:
na teście było dużo geografii, której nie lubi... Parę rzeczy sknociła i wpadła w rozpacz. Pocieszałam jak mogłam, ale ....:-(. Polskiego nie lubi, a poszedł jej dobrze :evil_lol: Z matmy też nie ma dramatu, naliczyła przynajmniej 33 punkty pewne, ale jej pragnienia były o wiele większe...

[quote name='dealer']witaj Ewcia:) ciesze sie ze sie uklada..:multi: a zeby ci to napisac to pol zycia stracilam przez tego dogomula:angryy:[/quote]

Witaj! Od trzech dni nie wystarcza mi czasu i cierpliwości, żeby poodwiedzać galerie :angryy:

[quote name='Magda_Miki']Hej Ewo!
Nadrobiłam zaległości i muszę pogratulować sunieczki!! Co prawda już wcześniej wiedziałam, ale nie zdążyłam napisać:eviltong: Teraz to pewnie będą trzy opowiadanka, prawda?:lol:

Ehh... ciesze się, że wszystko się układa i już niedługo będzie przeprowadzka:multi:

Jak z Madzią? (szczerze mówiąc myślałam, że ma 17 lat)[/quote]

Witaj! dziękuję, dziękuję. Dziecię w sierpniu skończy 16-cie. dzisiaj ma trochę lepszy humorek...

[quote name='Korenia']I jak egzaminy również sięzapytam ? Trudne były ?[/quote]

Witaj. Egzaminy dla mnie byłyby cholernie trudne...:evil_lol:. Szczerze mówiąc nie podoba mi się to wymieszanie w jednym zadaniu matmy, fizy, chemii, bioli i cholera wie czego jeszcze...:cool1: Ale to tylko moje zdanie...
Córcia wczoraj tylko płakała, rozpaczała, więc trudno było z nią rzeczowo pogadać.

Mam nadzieję, że dziś wystarczy mi cierpliwości, żeby powstawiać tu zdjęcia!!!:diabloti: Spróbuję później...

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][FONT=Arial][I][B];)powiedz Madzi że testy napewno nie poszły tak źle...przeszlam testy na własnej skórze...;) czyli jak Kuba 2 lata temu zdawał ...i po panice wyszło że wcale nie poszło tak tragicznie jak on sobie to dopisał
[/B][/I][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B];)powiedz Madzi że testy napewno nie poszły tak źle...przeszlam testy na własnej skórze...;) czyli jak Kuba 2 lata temu zdawał ...i po panice wyszło że wcale nie poszło tak tragicznie jak on sobie to dopisał
[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote]

Powiem powiem. Dzisiaj już widzi w mniej czarnych barwach...

[quote name='*Ania...Niuf*']Dzień dobry kochana:loveu: czekam na zdjęcia;)[/quote]

Rozumiem Aniu, że Tobie dogo śmiga...:angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlKil']
Witaj. Egzaminy dla mnie byłyby cholernie trudne...:evil_lol:. Szczerze mówiąc nie podoba mi się to wymieszanie w jednym zadaniu matmy, fizy, chemii, bioli i cholera wie czego jeszcze...:cool1: Ale to tylko moje zdanie...
Córcia wczoraj tylko płakała, rozpaczała, więc trudno było z nią rzeczowo pogadać.

Mam nadzieję, że dziś wystarczy mi cierpliwości, żeby powstawiać tu zdjęcia!!!:diabloti: Spróbuję później...[/quote]
Na pewno będzie dobrze! Ja też przez to przechodziłam :shake: Myslałam, że będzie makabrycznie... ale w koncu było jak dla mnie bardzo dobrze - z mat miałam 43, z polaka 40 ;) U nas też było wymieszanie z poplątaniem - liuczenie jakiejś beeczki, gdzie wyniki wychodziły makkabryczne i bardzo dużo osób nawet nie zaczynało... Będę musiała looknąć na te testy czy trudniejszcze ;)

Link to comment
Share on other sites

Cześć Dziewczyny! To cholerstwo dalej muli... Masakra, aż mnie stąd odrzuca... Nie mam tyle czasu, żeby siedzieć i czekać aż się coś łaskawie otworzy... Zdjęcia porobione, tylko pół życia bym musiała spędzić , żeby je wstawić....

Link to comment
Share on other sites

cześć wszystkim cierpliwym!!!

ja do nich nie należę...:shake: Co wlezę na dogo, to szlag mnie trafia i od razu mam dosyć wszystkiego...:angryy: nie działa mi wielokrotne cytowanie... Jak wyłączę Javę, to nie dział prawie wszystko, tylko strony sie szybko ładują...
I jak tu wstawiać zdjęcia????
Życzę Wszystkim wspaniałego majowego weekendu i ozdrowienia dogomanii...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

czesc

juz nie wspomne o trudnosciach z pozostwaieniem sladu..o znikajacych postach:angryy: :angryy: :angryy: :angryy: ..etc....szkoda mi pradu na to:diabloti:

[B]ale hronologicznie....[/B]
[B]tzw bałagan jak sadze był tfffuuuuurrrczy...:diabloti: [/B]
[B]a malenki czarny piesek slicznie sie tam wkomponowal.....zupełnie nie rozzumiem o co Cie biega.....:shake: [/B]


[B]po drugie Killer jest zawodowo...no trzeba mu przyznac ze słaby to on nie jest........:loveu: [/B]
[B]smiszny z ta piłka........[/B]

[B]jak cora zdała egazminy???:loveu: [/B]


[B]pozrdawiam i mam nadzieje ze ten post sie wyswietli......[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...