Jump to content
Dogomania

pies potrącony przez TIR-a biega po ulicy


marusia 8

Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

piszę dopiero teraz bo nie mam tu u siebie stałego dostępu do netu a poza tym dziś sobota, czyli całodniowy (z przerwą na karmienie własnych psów) objazd po "łańcuchowych" psach z mojej okolicy (czyli nakarmienie, wypuszczenie i pospacerowanie z psami, których właściciele na szczęście mi na to pozwalają, a psiaków jest aż 16)...powiem jedno - mru dziękuję - bardzo dziękuję, bo robiłam się powoli obojętna i zmęczona, opdnosząc wrażenie że z całym psim światem nieszczęść pozostaję powoli sama, a teraz poczułam, że tak nie jest...wszystko wczoraj wyglądało znacznie gorzej, bo dziś psiak podnosił się ale za to już nie jadł, a poza tym to prawdopodobnie braciszek (bo identyczny z wyglądu pies) zginął pod kołami tira a tę tu odrzucił podmuch na metalowy słupek (relacja pracowników z Plastanu), jednakże wczoraj widziałam zakrwawiony bok i psa który pełzał praktycznie po ulicy (sama już nie wiem co tam się stało)

jednym słowem jesteście wspaniałymi ludźmi, aż się pobeczałam ze szczęścia, że tak szybko i tak serdecznie pomogliście nie tylko tej małej ale i mnie, bardzo bardzo dziękuję...o pieski w tej części kraju nie martwcie się, jestem tu, wszędzie zaglądam, staram się jak mogę, w tej jednej sytuacji czułam, że sama sobie nijak nie poradzę,

mru - jestem TWOJĄ DŁUŻNICZKĄ, DZIĘKUJĘ

Link to comment
Share on other sites

dopiero dotarłam na wątek, ale widze że już psiak złapany. U mnie nietety nie ma miejsca, mam 16psów i to już naprawdę jest max :(
Ale skoro już się zebrało parę osób z mojej okolicy to mam pytanie. Mieszkam tu od nie dawna i nie wiem czy są tu jakieś schroniska czy przytuliska, a mam do oddania trochę karmy. Tzn. koło 5kg mięsa mrożonego do tego ze 2kg ryżu no i jakies suche ale nie wiem dokładnie ile tego jest. Może macie pomysł gdzie moge to zawieźć? Mięso z ryżem mogę ugotować żeby było od razu do podania. Marusia może Tobie się przyda do karmienia tych psiaków z okolicy albo może wiesz komu?

Link to comment
Share on other sites

chyba marusi najprędzej :) z tego co wiem to tam nic nie ma...

idusiek co Ty gadasz :P

we 3 osoby ją złapaliśmy, chciała uciekać, chociaż dość niemrawo... bo była słaba i ma problemy z nóżką.
gryzła, ale tylko z ostateczności w największej desperacji.

ten skowyt to mogła byc zarówno ona jak i on
on na pewno zginął od razu - bo był jej wielkości... :( jego ciało pracownicy zakładu spalili.

marusia, dla nas to co Ty robisz jest niesamowite, masz wystarczająco ciężko - zawsze w razie problemów możesz do nas dzwonić. nie wiem na ile będziemy w stanie pomóc, ale próbować zawsze trzeba.

Link to comment
Share on other sites

sunia czuje się lepiej :) nadal ma biegunkę, ale temperatura spadła. robi się bardziej ufna, jutro musi opuścić klinikę :(

nie mamy co z nią zrobić :( na razie rodzice marusi zdeklarowali się ją zabrać, ale nie na za długo, bo sami mają 2 psy i nie są w pełni sprawni

niestety nie mamy co z nią zrobić :( ma ktoś jakiś pomysł? sunia maleńka 7 kg, młodziutka, troszkę nieufna. wrzucę fotki tylko miałam zabiegany weekend i ani minuty na cokolwiek :(

Link to comment
Share on other sites

nie chce męczyć marusi o zmiany tytułów itp., bo wiem że ma mało czasu przy tym całym swoim i nie tylko swoim towarzystwie :( założyłam więc małej nowy wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/184365-jej-rodze%C5%84stwo-gin%C4%99%C5%82o-na-jej-oczach-malutka-wycofana-sunia-wo%C5%82a-o-DT-%28?p=14558862#post14558862[/url]

Link to comment
Share on other sites

byłam wczoraj w mińsku w carrefourze i na parkingu widziałam wilkowatą sukę, wyglądała na karmiącą więc gdzies w oklolicy może mieć szczeniaki. Poszłam po coś do jedzenia(zawsze coś dla psów na wszelki wypadek mam w samochodzie) i gdzieś mi się schowała między samochodami, nie mogłam jej znaleźć, mam gorączkę i katar straszny więc snułam się po tym parkingu jak zombi, do tego marudzący Tz który spieszył się na umówione spotkanie i musiałam odpuścić. Może ktoś będzie w tych okolicach i będzie mógł się rozejżeć. Niestety miejsca u mnie brak nawet dla szczeniąt, mogę ewentualnie wspomóc karmą.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[SIZE=4]kochani, [B]marusia 8[/B] znów prosi o pomoc!!!

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/187335-suka-z-ma%C5%82ymi-widziana-w-okol.-Stanis%C5%82awowa-%28mi%C5%84ski%29-POMOCY%21"][B]suka z małymi widziana w okol. Stanisławowa (miński) POMOCY![/B][/URL][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...