Jump to content
Dogomania

pies potrącony przez TIR-a biega po ulicy


marusia 8

Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mru']tak, ale my mozemy jechac na miejsce pomóc tylko czekamy na sygnał i cisza :( nawet nie mamy nr marusi[/QUOTE]

kurcze też jestem na siebie zła, można było wziąć od niej nr telefonu, przynajmniej byśmy wiedziały co się dzieje..
no ale teraz to już nic nie pozostaje, tylko czekać na wiadomość od niej. :(

Link to comment
Share on other sites

może ktoś kto ma nr do pana Janusza niech sie dowie czy w ogole miał on jakiś telefon o takiego psa?

no bo ja tak nie moge nie pojechac skoro pies tam moze byc
ale jesli pan janusz psa zabrał np. to bez sensu jechac - ale trzeba mieć pewność!

Link to comment
Share on other sites

a czy pan Janusz zgodził sie pomoc? co mowil? moge do niego telefon?

dostałam pw od marusi:

zbieram sie i jade do psa, wczoraj nic nie mogłam napisać bo mam sieć podłączoną od sąsiada i jak on wejdzie do net, to mnie wyrzuca, mój numer to 728 27 99 61,nie mogłam też przeczytać wiadomości od Was, jak będę na miejscu to zadzwonię

Link to comment
Share on other sites

nie wydaje mi się, choć mogę się mylić..
po pierwsze był zaskoczony, że w ogóle czegoś od niego oczekuję..
ja pytałam tylko o informacje, czy marusia się z nim kontaktowała.. to wszystko, nie prosiłam o pomoc, bo rozmowa nie przebiegała w miłej atmosferze, być może dlatego, że jest w pracy i nie ma czasu na rozmowę.

nie wiem dziewczyny, poczekajmy aż marusia się odezwie. bez sensu jechać tam i szukać, kiedy mamy tak mało informacji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...